We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

College of Nursing and Advanced Health Professions (formerly Dallas Nursing Institute, DNI)

College of Nursing and Advanced Health Professions (formerly Dallas Nursing Institute, DNI)

College of Nursing and Advanced Health Professions (formerly Dallas Nursing Institute, DNI)

Введення

У College of Nursing and Advanced Health Professions (formerly Dallas Nursing Institute, DNI) ми знаємо, що медична допомога не починається і не закінчується візитом до лікаря. Ми розробили академічні програми професійно-технічного, студентського та аспірантського рівня, які відображають різноманітні аспекти охорони здоров’я — медсестринство, адміністрування лікарень, розробку політики та послуги з психічного здоров’я. Ці передові програми охорони здоров’я готують студентів до роботи в сучасному інтегрованому середовищі охорони здоров’я, покращують результати пацієнтів, покращують адміністративні функції та просувають ефективну державну політику, практику та системи охорони здоров’я.

Хоча багато наших програм базуються на північ від Далласа, де вони можуть підтримувати нашу місцеву громаду в Річардсоні, штат Техас, ми також пропонуємо програми в режимі онлайн у різних напрямках. Під керівництвом видатних викладачів наш глибокий і міжпрофесійний підхід до освіти в галузі охорони здоров’я готує наших випускників до вступу в сферу діяльності, готових впливати на життя окремих людей і формувати майбутнє охорони здоров’я. Крім того, наша професійна модель навчання та розгалужена мережа професійних партнерств надають нашим студентам можливість практичного навчання та спілкування, коли вони прагнуть почати або просунути свою кар’єру в галузі охорони здоров’я.

Розташування

  • Richardson

    Waterview Parkway,2101, 75080, Richardson

    Запитання