Columbia Video Network - The Fu Foundation School Of Engineering And Applied Science Магістр наук в області біомедичної інженерії
Columbia Video Network - The Fu Foundation School Of Engineering And Applied Science

Магістр наук в області біомедичної інженерії

New York, США

Request duration

Англійська

Денне навчання, Заочне навчання

Request application deadline

Sep 2023

Request tuition fees

Дистанційне навчання

Стипендії

Вивчіть можливості отримання стипендій, щоб допомогти фінансувати своє навчання

Введення

Магістр наук в області біомедичної інженерії

Біомедична техніка є розвивається дисципліною в інженерії, спирається на співпрацю серед інженерів, лікарів, вчених, щоб забезпечити міждисциплінарний розуміння медичних і біологічних проблем. Поле розробила свою власну базу знань і принципи, які є основою для навчальних програм, розроблених кафедрою біомедичної інженерії в Колумбії.

Програма MS в області біомедичної інженерії в Колумбії готує студентів застосовувати інженерні та прикладні науки до проблем в галузі біології, медицини та розуміння живих систем та їх поведінки, і розробити медико-біологічних систем і пристроїв. Сучасні інженерні охоплює складні підходи до вимірювання, збору і аналізу даних, моделювання та ідентифікації систем. Ці підходи можуть бути використані при дослідженні окремих клітин, органів, цілих організмів і популяцій організмів. Все більшого значення математичних моделей в аналізі живих систем є важливою ознакою успіху сучасного діяльності. Програми, пропоновані в кафедрою біомедичної інженерії прагнути підкреслити злиття основного інженерного та прикладної інженерії з фізичними та біологічними науками, особливо в таких областях, біомеханіки, клітинної та тканинної інженерії, і біомедичної візуалізації.

Вимоги до вступників

Ступінь необхідних для вступу: Студенти, допущені до програми повинні володіти ступінь бакалавра в галузі машинобудування, науки, математики, інформатики або іншої суміжної області (за умови схвалення технічної програми медико-біологічних) від акредитованого навчального закладу. Кандидати повинні мати великий досвід бакалавра, щоб бути конкурентоспроможними на прийомі.

 • ГПД потрібно: Мінімум 3,0
 • Вимоги: GRE, необхідні Загальний аналіз

Інші вимоги застосування: Два рекомендаційних листи, стенограми, резюме, і особистісно-професійного заяву не потрібно. Результати тестів TOEFL є обов'язковим для всіх студентів, які отримали ступінь бакалавра їх в країні, де англійська мова не є офіційним і розмовною мовою. Всі вимоги додатка у Вищій заявки повинна бути завершена, як зазначено в додатку.

БУДЬ ЛАСКА, ЗАПИШИ: Студентів, що навчаються курсову роботу в біомедичної інженерії в програмі без отримання ступеня в змозі використати максимум шість кредитів (2) по відношенню до курси цієї програми MS, якщо пізніше зізнався.

Ступінь вимоги

Студентів, що навчаються курсову роботу в біомедичної інженерії в програмі без отримання ступеня в змозі використати максимум шість кредитів (2) по відношенню до курси цієї програми MS, якщо пізніше зізнався. Студенти, які застосовуються до програми MS в області біомедичної інженерії повинен вжити наступні курси підстави:

 • Один рік обчислення
 • Один рік біології
 • Один рік хімії
 • Один рік фізики

Заявники, які не мають деякі з цих курсів можуть бути розглянуті для прийому з передбачених недоліків, які повинні бути задоволені на додаток до вимог програми ступеня.

Курси

Студенти повинні завершити всі основні курси (описані нижче) і вибрані за вибором (описані нижче) для цілому 30 аспірантів точок наукової роботи через CVN з академічною середньому 2,5 або краще. Всі вимоги ступінь повинна бути завершена протягом 5 років на початку першого курсу, зарахованих до ступеня. Це включає в себе курси, прийняті в програмі без отримання ступеня.

Виберіть принаймні 3 основних курсів (12 кредитів):

 • BMEB W4011: Обчислювальна неврологія: Схеми в мозку (можуть розраховувати або як ядра або виборні).
 • BMEN E4001: Кількісний Фізіологія я
 • BMEN E4002: Кількісний Фізіологія II
 • BMEN E6001: Чисельне моделювання фізіологічних систем: Стільниковий / Молекулярна (раніше відомий як Advanced кількісного фізіології I)
 • BMEN E4300: Тверда Біомеханіка
 • BMEN E4440: Системи управління Фізіологічні
 • BMEN E4750: Звук і слуху

Один курс математики. Вибери з:

 • АРМА E4001: Принципи прикладної математики
 • АРМА E4101: Введення в нелінійних динамічних системах
 • АРМА E4200: диференціальні рівняння
 • АРМА E4400: Введення в моделювання біофізичних

Виберіть будь-які 2 Біомедична інженерія факультативи (6 кредитів):

 • BMCH E4810: Штучні органи
 • BMEB W4011: Обчислювальна неврологія: Схеми в мозку (можуть розраховувати або як ядра або виборні).
 • BMEN E4305: Серцеві Механіка
 • BMEN E4410: Ультразвук в діагностичної візуалізації
 • BMEN E4501: тканинна інженерія я (біоматеріали)
 • BMEN E4502: тканинна інженерія II
 • CBMF W4761: Обчислювальна геномика
 • BMEN E6002: Чисельне моделювання фізіологічних систем: органи (раніше відомий як Advanced кількісного фізіології II)
 • BMEN E4300: Тверда Біомеханіка
 • BMEN E4440: Системи управління Фізіологічні
 • BMEN E4750: Звук і слуху

Виберіть будь 4 Безкоштовні факультативи (12 кредитів):

Студент повинен вибрати чотири елективних курсів (4000 рівня або вище) для в цілому 12 пунктів випускник кредит. Ці елективні курси дозволяють студенту обрати предмети з різних областей в інженерній школі для доповнення основної програми. Визначення, які курси застосовні до виборних вимогам підлягає затвердженню консультантом факультету.

Реєстраційний внесок

 1. Обробка в розмірі $ 200 потрібно для заявників перших час в програмі Вища освіта.
 2. Аспірант Послуги бюро буде обробляти тільки додатки, які представлені з внесок. Плата за обробку не повертається. Будь ласка, зробіть чек на: Columbia Video Network.
 3. Заявки на більш ніж однієї програми ступеня не може бути оброблений одночасно.

Останній термін подачі заявок

Будь ласка, зверніть увагу: Заявки приймаються на постійній основі. Після того, як було отримано заповнену заяву буде оброблено та передано до приймальної комісії для розгляду. Заявки будуть розглядатися для приймальні циклу наступної майбутньої семестру. Наприклад, застосування отримали в лютому будуть оцінюватися на майбутній Літній семестр. Тільки заповнені заявки будуть представлені в приймальній комісії для розгляду.

Стенограми

 1. Офіційні стенограми від кожного коледжу / університету ви взяли участь або в даний час відвідують повинні бути представлені з додатком. Стенограми повинні бути в оригінальній, запечатаному конверті.
 2. Кредити, які з'являються як передачі кредитів на будь-який інший стенограми не дійсні; Офіційний стенограма зі школи, де кредити були зароблені повинні бути представлені.
 3. Повинен запросити Студенти, які раніше або в даний час навчаються в Колумбійському університеті, що копії їх стенограми бути спрямовані CVN в Колумбійському відео мережі, 500 Вт 120 St, 540 MUDD, MC 4719, Нью-Йорк, Нью-Йорк 10027
 4. Аспірант Послуги бюро просить стенограми бути представлені з додатком. Якщо ви передбачити затримку в подачі офіційних стенограм, будь ласка, додайте неофіційний набір для програми. Ваш файл може бути розглянутий відділу з повним набором неофіційних документів; Однак, ви повинні будете представити офіційні стенограми, перш ніж буде офіційно прийнятий в аспірантуру ступеня.
 5. Усі матеріали, представлені в обгрунтування заявки, будь офіційними або неофіційними, стають власністю Колумбійському університеті і не повертаються заявнику або надсилається в інші школи або установ. Так як ваші документи не будуть повернені, ми припускаємо, що ви тримаєте копії будь-яких документів, які можуть знадобитися для ваших особистих записів.

Обов'язкові іспит результати

 • Graduate Record іспит (GRE) загальні результати випробувань вимагається від усіх кандидатів MS. GRE оцінки дійсні протягом 5 років.
 • TOEFL або IELTS є обов'язковим для всіх кандидатів, які не отримали ступінь їх бакалавра в країні, де англійська мова є офіційною розмовною мовою. TOEFL і IELTS бали дійсні протягом двох років.
 • Усі звіти повинні бути оцінка чиновник і відправлений до Graduate прийому безпосередньо від Testing Service (ETS освіти).
 • Код Колумбія Інжиніринг ЦВЕБ є 2111 (НЕ 2162, який належить Вищій школі мистецтв і наук).

Обов'язкові Documemts

Ці матеріали заявки розроблені, щоб допомогти людям забезпечити особисту та академічної інформації про себе, яка буде використовуватися, щоб оцінити їх кандидатуру на прийом до аспірантури у фонд школи Фу інженерії та прикладних наук в Колумбійському університеті. Заявники можуть допомогти в офіс Магістратура Приймальної в наданні оперативної зворотного зв'язку про їх статус додатки, не надавши сторонньої інформації, яка не була запитана, наприклад, надмірної кількості рекомендаційних листів, копії тез і дисертацій, відеокасет та / або фотографій науково-дослідної роботи, і вторинний школи стенограми. Наведена нижче інформація вказує, які елементи необхідні для повного застосування.

 1. Форма заявки ступінь (онлайн)
 2. Два рекомендаційних листи в запечатаних конвертах поштою, або безпосередньо з рекомендувача по електронній пошті [email protected]
 3. Офіційні результати GRE цілому іспит
 • Усі звіти оцінка повинна бути офіційною і безпосередньо з Testing Service (ETS освіти)
 • Код Колумбія Інжиніринг ЦВЕБ є 2111

Результати випробувань TOEFL або IELTS (якщо є) Один примірник стенограми офіційних з усіх раніше були присутні післяшкільного коледжів / університетів Особиста / Професійний собі - коротким (не більше двох сторінок) на машинці заяву з викладом ваших академічних та професійних цілей Резюме / Резюме $ 200 Вступний внесок Форма передачі кредитів (якщо є)

Будь ласка, зверніть увагу: Студенти, які починають своє навчання в Колумбійському університеті під не-статусу надійшов через CVN повинні продовжувати приймати всі їх курсових через CVN. При подачі заяви про прийом в програму ступеня, студенти повинні представити всі свої матеріали додатків безпосередньо в Колумбійський відео мережі для обробки. Додатки, які відправляються безпосередньо в Управління аспірант Послуги або представлені на сайті через форму ApplyYourself додаток замість форм CVN буде привести в загальній конфіскацію всіх кредитів, узятих під не-статусу надійшов через CVN. Всі курси Columbia бути використані до програми студента повинна бути завершена через CVN. Також зверніть увагу, що будь-який студент, курсах по егідою CVN може прийняти на кампусі курси виключно під адміністративним керівництвом CVN зі схвалення радником.

Вартість навчання

Будь ласка, зверніть увагу, що все навчання і зборів в доларах США і, за оцінками. Навчання і більшість зборів, які передбачені законом, і можуть бути змінені на розсуд піклувальників.

 • CVN Кредитна навчання: $ 1782 за кожне очко (годину кредиту)
 • CVN Аудит навчання: $ 834 за кожне очко (годину кредиту)
 • CVN Вартість: $ 395 за курс
 • Стенограма Вартість: $ 105 НЕ повертається плата за один раз
 • Вища Прийом Застосування Вартість: $ 200 НЕ повертається плата за один раз
 • Програма сертифікації додатків Вартість: $ 150 НЕ повертається плата за один раз
 • Пізно Реєстраційний внесок: $ 100 НЕ повертається плата
 • CVN Зняття Вартість: $ 75, плюс пропорційну навчання і все невозмещаемие збори

Наприклад: три кредитні курс буде $ 5346 + розшифровка внесок $ 105 (один раз) + CVN внесок $ 395 = $ 5846

Про Школу

Запитання

Подібні курси