Concordia University

Concordia University

Concordia University

Введення

Школа медсестер розвиває медсестер, готових досягти успіху в сучасних складних умовах охорони здоров'я. Будучи студенткою-медсестрою Concordia University Ен-Арбор, ви навчитесь піклуватися про людей різного віку як в умовах невідкладної допомоги, так і в громаді. Викладачі та досвід у класі поєднують сувору навчальну програму із захопленням турботою, балансом, який унікально розвиває вас як для того, щоб служити з професійною майстерністю, так і для реалізації вашого почуття покликання, коли ви дбаєте та служите протягом своєї кар’єри.

Школа медсестер присвячена забезпеченню суворої освіти, орієнтованої на Христа, яка розвиває та надихає висококваліфікованих фахівців, готових служити, сприяючи здоров’ю та зціленню з досконалістю, доброчесністю та співчуттям.

Програма медсестер в Concordia University Ен-Арборі є додатковим місцем розташування в університеті в рамках програми медсестер у Concordia University Вісконсіні. Ступінь бакалавра в сестринській програмі в Concordia University Вісконсіні акредитована Комісією колегіального сестринського навчання, One Dupont Circle, NW, Suite 530, Вашингтон, округ Колумбія, 20036, 202-887-6791. Більше інформації про акредитацію можна знайти на веб-сайті медсестер Concordia University Вісконсині.

Розташування

  • Ann Arbor

    Concordia University Ann Arbor 4090 Geddes Rd. Ann Arbor, MI 48105, , Ann Arbor

    Запитання