China Pharmaceutical University майстер у фармацевтичному аналізі
China Pharmaceutical University

майстер у фармацевтичному аналізі

3 Years

Англійська

Денне навчання

Request application deadline

Sep 2023

Request tuition fees

На кампусі

Стипендії

Вивчіть можливості отримання стипендій, щоб допомогти фінансувати своє навчання

Введення

Майстер в фармацевтичного аналізу

Фармацевтичний аналіз є вивчення складу, майна, контроль якості, забезпечення якості і медико-біологічних характеристик природних, хімічних і біоінженерних препаратів (фармацевтичних) в простих або складних матриць з акцентом на науки поділу. Внески, зроблені фармацевтичного аналізу зіграли вирішальну роль у цілих фармацевтичних наук, починаючи від розробки концепцій, теорій і аналітичних методів для різних практичних додатків, таких як дизайн наркотиків і розробки додатків, контролю якості та забезпечення промислового виробництва, клінічна дослідження і застосування.


Китай фармацевтичний університет (ЦП), перший коледж з акцентом на аптеку в Китаї, був заснований в 1936 році. Відділ фармацевтичного аналізу була створена в 1960 році для задоволення потреб наукових досліджень і розвитку фармацевтичної промисловості в країні.


За останні 50 років, члени професорсько-викладацького складу фармацевтичного аналізу трудилися разом, зосередивши увагу на дослідження контролю якості лікарських засобів та забезпечення, складання підручників, розробка навчання навичкам і реформування методів вчити. Значні успіхи були досягнуті і кілька відомих майстрів фармацевтичного аналізу були удостоєні по всій країні, такі як Ден-Куї, Чжан Чжен-сін і Лю Вень-ін. Відділ удостоєний вищої місце для освіти, наукових досліджень та обслуговування фармацевтичного аналізу всіх університетів в Китаї.


Наука фармацевтичного аналізу був уповноважений пропонують програми, що ведуть до ступеня магістра, Державною Радою вищої освіти в 1981 році. Доктор фармацевтичних ступеня аналізу був затверджений в 1986 році. Це також перша освіта базова запропонувати магістрів і лікаря для міжнародних студентів. Наука фармацевтичного аналізу відіграє дедалі зростаючу роль в фармацевтичної освіти процесора, пропонуючи видатних медичних наук професійної освіти та науково-дослідних можливостей і входить до числа найбільших наукомістких університетів у країні.


Місія


В рамках науково-інтенсивне університету, цілі науки фармацевтичного аналізу є:


Підготувати студентів бути лідерами в професії фармації та забезпечити їх інструментами для ефективного практикують в різних існуючих в даний час і потенційних майбутніх ролей в лікарнях та медичних центрах, громадських установах аптечних, наукових кіл, уряду та фармацевтичної промисловості.


Розробляти і підтримувати дослідні ініціативи в основних, клінічних та практичних наук відкрити для себе нові знання і нові підходи для підвищення медичної допомоги.


Розвивати співробітництво з іншими школах або навчальних закладах медицини та промисловості наркотиків для підвищення і розширення освіти та науково-дослідних можливостей.


Навчальних програм і підручників


На широкій основі навчального плану система була побудована з сильною фундаментальної науки, різноманітність клінічних дослідів і можливість для самостійного вивчення в різних дослідженнях і клінічних умовах. Навчальні складаються з чотирьох основних компонентів навколо фармацевтичних курсах аналізу: фармацевтичного аналізу; Хроматографічний аналіз медицини; Спектроскопічного аналізу медицини; Аналіз традиційної китайської медицини. Серед них, звичайно, фармацевтична аналіз був удостоєний Національної рівні моделі для гольфу в 2008 році Міністерством освіти.


Відділ фармацевтичного аналізу має довгу історію на укладанні підручників. Перший підручник фармацевтичного аналізу народився тут в 1980 році з професором А.Н. Dengkui в якості головного редактора. В даний час, ряд підручників (у тому числі двомовних матеріалів) були складені. Деякі з підручників були удостоєні також на національному рівні моделі Навчальний посібник. Ці матеріали призначені, щоб надати читачам з великою кількістю інформації за всіма видами аналітичних методів.

 • Фармацевтичний аналіз "6-е видання Лю Вень-ін;
 • Органічні спектроскопічного аналізу "2-е видання Чжан Чжен по-сін, повісити Тай-Jun;
 • Експеримент фармацевтичного аналізу "1-е видання по HANG Тай-червні;
 • Хроматографічний аналіз медицини "1-е видання по DING Li
 • Прогрес у фармацевтичного аналізу "1-е видання Лю Вень-юань


Науково-дослідна діяльність


Широкий спектр дослідницьких заходів тут відбувається. Крім щоденних обов'язків навчання, робляться близько 10 науково-дослідних програм, які фінансуються державою Key фонду програм, державних новий препарат-дослідницькі фонди і провінційних відомств. Багато проектів відповідали міжнародному рівню, а деякі навіть заповнили прогалини в галузі фармацевтики країни. Ці наукові дослідження збагачують вчення вміст і надати багато, не тільки деякі передові знання, а й практичні методи дослідження.

Викладачі


Команда фармацевтичної аналіз може похвалитися більш ніж 12 викладачів професорів та фармацевтичних спеціалістів, серед них. Вони ZHNG Зун-Цзянь Фен Fang, повісити Тай-Jun, Ding Лі, Лю Вень-юань, Д. Бін, Сон Мін, пісня Цинь-сін, Ding Я., Сян Бін-Рен, Чжан Чжен-сін і Лю Wen- Ін.


Кожен в команді співпрацює один з одним, щоб сприяти місії процесора передового досвіду в галузі освіти, наукових досліджень і державної служби.


Група фармацевтичного аналізу також активно бере участь у міжнародних академічних обмінів. Чотири з них мають досвід академічного обміну за кордоном, у тому числі Японії, США і Великобританії. Крім того, він підтримує наукові зв'язки з багатьма науково-дослідними інститутами та коледжами в багатьох країнах і регіонах.

Про Школу

Запитання

Подібні курси

 • - Магістр фармацевтичного аналізу з промисловим розміщенням
  • Belfast, Великобританія
 • Магістр фармацевтичного аналізу
  • Kingston upon Thames, Великобританія
 • Магістр фармацевтичного аналізу з дослідженнями менеджменту
  • Kingston upon Thames, Великобританія