Keystone logo
Crown University College

Crown University College

Crown University College

Введення

Університет Корони - це вищий навчальний заклад, який проходить повну наукову освіту, і пропонує освітянську політику, яка пропонує валюту широти знань, що створює можливості, що змінюють життя, для справді оригінальних та інноваційних досліджень з перспективою 21 століття. Наші програми розроблені на основі психомоторизованої, модульної та незалежної від часу та інтерактивної системи навчання з галузевими стандартами навчання, сертифікованими та затвердженими професійними (ICVP), що є теоретично легким, але важким для результатів, але керованих проблемним підходом, призначеним для експорту вищої освіти за кордоном. На сьогоднішньому конкурентному ринку праці недостатньо добре мати лише визнаний ступінь - потрібно «гуляти і говорити мовою галузі». Наш ICVP оснащує вас і перетворює вас, щоб стати цінним надбанням для вашого роботодавця.

У той час як більшість університетів у всьому світі готують студентів до того, щоб вони стали всебічним випускником, Університет Корони пішов ще на крок. Усі наші випускники готуються стати професіоналами, сертифікованими та перевіреними в галузі (ICVP). Crown розробив ICVP у багатьох галузях, які допомагають оснастити своїх випускників спеціальними галузевими знаннями та навичками. Як випускник ICVP, ви не тільки отримаєте ступінь, але отримаєте широкі практичні знання з певної галузі.

Як університет нових зароджених сил, створений з урахуванням міжнародної аудиторії, ми готові зробити світ студентською аудиторією та розширити їх глобальні перспективи. Розширюйте свій горизонт і з'єднуйте їх на міжнародному рівні за допомогою передачі технологій, закордонних навчальних поїздок, Семестрової програми за кордон (SAP), міжкультурних відео-дискусій, занять запрошених лекторів від експертів-партнерів. Наша галузева та уніфікована навчальна програма поєднує новітні інновації у навчанні та спільні процеси, щоб дати студентам більш привабливий, ефективний та мотивуючий шлях через Blackboard, World of Business Ideas (WOBI ™), ігри, вікі, подкасти та інші інтерактивні платформи.

accra, ghana, west africa
lapping / pixabay

Бачення

Університет прикутий тристороннім циклом прогресу:

  • Набувати коронку передового досвіду та формувати ядро універсального університету людства шляхом встановлення тісної співпраці з промисловістю та бізнесом, щоб науково проаналізувати потреби та проблеми в локальному контексті та поставити їх у глобальну перспективу для задоволення переважні вимоги робочого світу.
  • Розробити технічно здійсненні та життєздатні методи та програми, переходячи від більш теоретичної фази навчання (курсова робота) до конкретної кар'єри (практичне навчання) шляхом розробки, оцінки та реалізації проектів розвитку для сталого існування.
  • Щоб стати високим відкривачем дверей у навчальних рубежах та сходах для того, щоб перейняти лідерство, працевлаштування випускників зробило цінний внесок у загальне глобальне управління, мир, безпеку та справедливість.

Місія

  • Місія Корони - повернути минулій славі Африки, перетворивши сертифікованих та перевірених професіоналів галузі, які можуть підтримувати спілкування та підтримку розмов як центра світового класу, який передбачає функціонування гібридних, психомоторизованих, модульних та часових, незалежні програми як наш флагман.
  • Оскільки Корона - це світ, а світ - Корона. Ми прагнемо створити чудові факультети, видатні викладання, впливаючі на дослідження, розуміння глобальної реальності та найкращих кандидатів у всіх програмах.

© Crown University College

139179_PHARM.Ddp.png

Розташування

  • Accra

    Crown University College Unit 00A, 335 Place Parcel No 88, Block 6 N1 North, , Accra

Запитання