Keystone logo
© Prague Film School / Ali Shreim
Charles University First Faculty of Medicine

Charles University First Faculty of Medicine

Charles University First Faculty of Medicine

Введення

Карлів університет у Празі, Перший медичний факультет: Академічні дослідження скоро зміниться

Перший медичний факультет з майже 1200 співробітниками та 3400 студентами представляє найбільший медичний факультет Чеської Республіки. Він є невід’ємною частиною Карлового університету в Празі з моменту заснування королем Чехії та імператором Священної Римської імперії Карлом Четвертим у 1348 р. Як такий, він також є найстарішим медичним факультетом у Центральній Європі.

Однак не лише величної історії та вражаючих кількісних показників вистачило б для того, щоб зробити інституцію успішною та конкурентоспроможною. Це повинні бути ідеї, люди, можливості та керівництво, які, нарешті, будуть відповідати за майбутнє, прибуток та справність будь -якої установи. Для виконання нашої місії та відображення не лише сили та життєвої сили науково -дослідних програм факультету, а й нашої національної позиції та міжнародних прагнень ми стверджуємо такі цілі:

  • Бути динамічним компонентом європейської медичної освітньої системи
  • Вести передові біомедичні дослідження в більш широких рамках Європейського простору досліджень
  • Бути визнаним цінним членом місцевої громади.

В цьому контексті:

Ми тут, щоб навчати медичних працівників майбутнього: ми пропонуємо програми бакалаврату, магістратури та професійної підготовки найвищої академічної якості, які викладаються чеською чи англійською мовами, здобуваючи значну міжнародну стипендію. Вчительська досконалість, стимулювання творчості та інтелектуальна допитливість - це високопоставлені цінності у періодичній внутрішній оцінці нашого викладацького складу. Факультет заохочує та підтримує видатних дослідників та програми підготовки дослідників.

Ми шукаємо таланти: наші студенти набираються з усієї Європи, Америки, Азії та Африки, а наші навчальні програми регулярно акредитуються в Європі та США.

Наука - це майбутнє кожного з нас: факультет вкладає значні кошти в дослідницьку інфраструктуру. Наші лабораторії використовують практично всі найсучасніші технології, які є в руках ентузіастів з міжнародним досвідом та репутацією. Фінансування наукової діяльності останнім часом становить більшість бюджету факультету.

Зміна картини нашої спільної Європи: Сам факультет отримує вигоду від діалогу дослідників та лікарів на місці. Наші дослідницькі групи беруть участь у численних національних дослідницьких проектах, які наголошують на співпраці між фундаментальними та клінічними науками, разом із дослідниками інших дисциплін із заочних навчальних закладів. Важливо, що наша участь у міжнародних командах та проектах ЄС різко зростає.

Перетворення вчених у підприємців: Наші результати демонструють виняткову відданість фундаментальним, клінічним та прикладним дослідженням. Керівництво факультету разом з керівництвом університету вибудовує стандартні процедури передачі технологій та взаємовигідну зв’язок між науковою та промисловою галузями відповідно до існуючих європейських правил.

Поза межами меж спільноти НДДКР: Фахівці факультету регулярно беруть участь у популяризації науки серед громади та з їхнього боку сприяють поінформованості громадського здоров’я. У співпраці з журналістами та засобами масової інформації наші лікарі та дослідники зосереджуються на основних проблемах публічної медицини, але також допомагають поширювати фундаментальні наукові факти, пояснювати, як працює та розвивається наука. Наше бачення - сприяти розбудові суспільства, заснованого на знаннях, у більш широких термінах.

Факультет

Перший медичний факультет - один із чотирьох засновників факультету Карлового університету в Празі. Перший медичний факультет, заснований у 1348 році, входить до п'ятнадцяти найстаріших медичних шкіл світу.

Викладання та дослідження на нашому факультеті охоплюють майже весь спектр медичних та медичних професій - від повного кола фундаментальних наук до клінічних спеціальностей. Деякі дисципліни є унікальними для нашої школи на національному рівні. Ми готуємо майбутніх лікарів, науковців та медичних працівників по -сучасному та доброзичливо. Оскільки ми не тільки навчальний, а й науково -дослідний заклад, ми впроваджуємо в освіту найсучасніші знахідки та технології.

Університетська освіта на першому медичному факультеті передбачає кілька різних програм навчання. Найбільша кількість студентів навчається за шестирічною програмою загальної медицини (яка веде до ступеня магістра наук) або за п’ятирічною програмою стоматології (за ступенем DMD).

Ці дві клінічні програми пропонуються англійською та чеською мовами. Існують ще три -чотирирічні програми бакалавра за медичними професіями (наприклад, медсестра та інші спеціальності), деякі з яких мають можливість магістра, пропонуються на сьогодні лише чеською мовою. Існує також яскрава програма доктора філософії з більшістю спеціальностей англійською мовою. Ми також готуємо лікарів до іспитів на комісію. Важливо також зазначити, що існують різні платні програми для аспірантів. Наші навчальні заклади сучасні та комфортні, починаючи від аудиторій та навчальних кабінетів, закінчуючи лабораторіями, навчальними кабінетами та комп’ютерними кабінетами. Більшість навчальних закладів розташовані в історичних будівлях у центрі Праги, поблизу Карлово Намісті, І. П. Павлова та Альбертова. Клінічне (практичне) викладання відбувається переважно в загальній університетській лікарні, з деякими клінічними ротаціями в госпіталі Мотоль, лікарні Томаєр, лікарні На Буловце та Загальному військовому госпіталі.

Наші випускники з готовністю знаходять роботу в Чехії та решті світу. 99,7 % з 640 випускників (між 1997 та 2015 роками) знайшли влаштування протягом 6 місяців після закінчення навчання.

Розташування

  • Prague

    Charles University in Prague, First Faculty of Medicine Kateřinská 32 121 08 Prague 2 Czech Republic, , Prague

    Запитання