Keystone logo
Charles University First Faculty of Medicine PhD in Developmental and Cell Biology
Charles University First Faculty of Medicine

PhD in Developmental and Cell Biology

Prague, Чеська Республіка

4 Years

Англійська

Денне навчання

Request application deadline

Request earliest startdate

CZK 150 000 / per year *

Купажований, На кампусі

* online application fee: 720 CZK

Введення

Біологія розвитку та клітинна біологія є динамічними областями, які об’єднують молекулярну біологію, біохімію, гістологію та функціональну морфологію в контексті як еволюції, так і онтогенезу, в одному єдиному погляді на життя на клітинному рівні.

Навчання, яке зазвичай займає чотири роки, передбачає інтенсивну наукову підготовку під керівництвом керівника та розширює освіту на ступінь магістра. рівень за спеціалізованими курсами. Курси гарантуються фахівцями факультету природничих наук і 1-го медичного факультету Карлового університету, а також експертами інститутів Академії наук (більшість з них з IMG). Студенти можуть працювати над своїми докторськими проектами у вищезазначених установах, а також у лікарнях, клінічних лабораторіях, установах прикладних досліджень або, рідше, у сегментах біотехнологічних розробок приватних компаній. Студенти обговорюють хід своїх досліджень на Ph.D. конференцій у своїх усних доповідях або стендах. Плани проектів також можуть бути реалізовані як частини грантових заявок. Студентська мобільність допомагає їм познайомитися з міжнародним виміром наукової співпраці. Результати їхньої наукової роботи представлені на міжнародних конференціях та у вигляді публікацій у відомих міжнародних журналах. Члени наглядової комісії та керівник програми контролюють студентські проекти та працюють зі студентами на індивідуальній основі. Студентів заохочують висловлювати незалежні думки на основі літератури, яку вони вивчають.

Успішне завершення навчання вимагає, щоб студент прослухав два курси, що викладаються англійською мовою, склав державний іспит і опублікував дві оригінальні статті, одна з яких містить студента як першого автора.

According to article 3, paragraph 1, second sentence of the Code of Admission Procedure of Charles University, this program of study is offered without specialization.

Прийом

Про Школу

Запитання