Keystone logo
Charles University First Faculty of Medicine PhD in Parasitology
Charles University First Faculty of Medicine

PhD in Parasitology

Prague, Чеська Республіка

4 Years

Англійська

Денне навчання

Request application deadline

Request earliest startdate

CZK 150 000 / per year *

Купажований, На кампусі

* online application fee: 720 CZK

Введення

Паразитологія - це комплексна наукова дисципліна, що займається різними аспектами взаємовідносин між паразитом і хазяїном. Докторська навчальна програма (DSP) Parasitology зосереджена на вивченні біології паразитичних найпростіших, гельмінтів і членистоногих на рівні цілих організмів, клітин і молекул з акцентом на взаємодії паразитів з господарями. Паразитологія DSP базується на системних та екологічних дисциплінах, наслідує та поєднує в собі як системні, так і екологічні дисципліни, зосереджені на (повністю або частково) різних паразитологічних патогенних агентах. Паразитологія DSP поєднує різні методологічні підходи, такі як імунологія, клітинна та молекулярна біологія, біохімія, епідеміологія, різноманітність та філогенія паразитичних організмів. DSP Parasitology призначений для ознайомлення студентів з різними аспектами паразитизму та застосуванням паразитології у ветеринарії та медицині людини.

Паразитологія DSP має на меті поглибити знання, особливо в галузі паразитології, і розвинути здатність студентів до творчого наукового мислення, що також є необхідною умовою для подальшої освіти в суміжних галузях, таких як імунологія, біохімія, клітинна та молекулярна біологія, мікробіологія. . Акцент робиться на самостійну наукову роботу та розвиток здатності критично оцінювати, формулювати, презентувати та публікувати досягнуті результати. Паразитологія DSP дозволить докторантам приділяти достатньо часу не тільки навчанню, але й важкій експериментальній роботі; а також не менше тримісячного стажування за кордоном та захисту дисертації (докторської дисертації) на основі якісних публікацій у міжнародних журналах.

According to article 3, paragraph 1, second sentence of the Code of Admission Procedure of Charles University, this program of study is offered without specialization.

Прийом

Про Школу

Запитання