Keystone logo
© Prague Film School / Ali Shreim
Charles University Faculty of Medicine in Plzeň

Charles University Faculty of Medicine in Plzeň

Charles University Faculty of Medicine in Plzeň

Введення

Медичний факультет КУ у Пльзені - один із сімнадцяти факультетів шанованого Карлового університету в Празі. Він був заснований указом Президента Едварда Бенеша № 135 від 27 жовтня 1945 року. Зі свого скромного початку Медичний факультет у Пльзені переріс у сучасний університет, який уже закінчили 7814 лікарів, які працюють як у Чехії, так і за кордоном, а також 499 студентів програми бакалавра. У 2009/2010 навчальному році на факультеті навчалося 2032 студенти, з них 427 іноземців.

Медичні дослідження поділяються на дві основні навчальні програми - загальна медицина та стоматологія. Студенти приймаються на навчальну програму «Стоматологія» з 2004/2005 навчального року, і вона поступово замінює програму навчання «Стоматологія». Загальна медицина-це шестирічна навчальна програма; вивчення програми стоматології займає п'ять років. Перші два роки присвячені теоретичним галузям - біології, біофізиці, анатомії, гістології, фізіології та біохімії. Третій та частина четвертого курсів зосереджені на вивченні доклінічних предметів - патологічної анатомії, патологічної фізіології, мікробіології та фармакології, а також розпочинається вивчення клінічних предметів. Останні роки повністю зосереджені на клінічних сферах.

Факультет також пропонує викладання англійською мовою для іноземних студентів, що фінансуються самостійно. Навчання завершується урочистою церемонією випускництва, яка проходить у шанованому залі Каролінума в Празі, де випускники отримують дипломи. Випускники навчальної програми загальної медицини отримують звання MUDr. (дорівнює MD), а випускники програми стоматології отримують звання доктора медичних наук. (дорівнює DMD). Студенти не тільки навчаються для медичної практики; вони також знайомляться з основами дослідження та ведуть їх до самостійної дослідницької роботи.

Під час навчання, особливо під час літніх канікул, студенти мають ряд можливостей навчатися та здобувати досвід за кордоном. Не лише з цих причин, а особливо тому, що студенти зобов’язані вивчати іноземні ресурси, акцент робиться на викладанні мови. Таким чином, крім латини, кожен студент повинен скласти іспит з англійської та ще однієї іноземної мови.

Розташування

  • Pilsen

    Univerzita Karlova v Praze Lékařská fakulta v Plzni Husova 3, 306 05 Plzeň, , Pilsen

Запитання