Keystone logo
Charles University Second Faculty of Medicine

Charles University Second Faculty of Medicine

Charles University Second Faculty of Medicine

Введення

Студенти обирають Другий факультет за його виняткову науково -педагогічну майстерність через горду традицію дружби та єдності між викладачами, студентами та адміністративним персоналом та унікальний студентський досвід, який ми пропонуємо. Наша прихильність підготовці успішних фахівців з надання первинної або лікарняної медичної допомоги робить наш факультет видатним вибором для навчання.

Досконалість досліджень та викладання

На другому факультеті ви користуєтесь щоденними контактами з вченими зі світовим ім'ям, а також керівниками досліджень у багатьох галузях медицини Чеської Республіки. Ми особливо зосереджуємось на дослідженнях у галузі генетики та геноміки людини, дитячої онкології та гематології, онкогінекології, нейронауки та педіатрії. Ми регулярно публікуємо наші результати в найкращих міжнародних наукових журналах. Багато наших академічних працівників та аспірантів є лауреатами національних або міжнародних премій та нагород, а наші визнані спеціалісти піклуються про національні спортивні представництва. Все це дає вам найкращі можливості стати видатним медичним працівником.

Педіатрія - наш унікальний додатковий бонус до стандартної освіти

Другий медичний факультет історично продовжує факультет педіатрії. Хоча вона забезпечує загальну медичну освіту, а її випускники успішно працюють як терапевтами, так і педіатрами (або спеціалістами з інших дисциплін), навчальна програма зберегла широкий спектр педіатрії. Порівняно з іншими факультетами, студенти можуть ознайомитися з педіатричними спеціалізаціями, такими як неврологія, гематологія, онкологія, психіатрія, ортопедія, кардіологія, стоматологія тощо.

Широке міжнародне визнання

Ступені, присуджені ІІ Медичному факультету, повністю визнаються у всіх країнах ЄС та США на федеральному рівні. (Для отримання інформації про процес отримання ліцензії на практику медицини необхідно звернутися до професійного органу відповідної країни.)

Глобальні можливості навчання та навчання

Будучи студентом другого факультету, ви можете обирати з широкого спектру програм обміну навчанням та стажування за кордоном. Ви можете провести семестр або весь навчальний рік у деяких університетах -партнерах у Європі та у всьому світі; пройти практичну практику в лікарнях та медичних інститутах по всьому світу (прочитайте про досвід наших студентів); або брати участь у гуманітарних медичних місіях.

Приміщення для розвитку талантів

Якщо вам не подобається просто відвідувати лекції, але ви хочете довести свої таланти, вам можуть дозволити взяти участь у навчанні молодших однокурсників. З другого курсу ви можете бути корисним медичним демонстратором на уроках анатомії та гістології, оскільки ви близькі за віком та професією до інших студентів та можете розуміти їх проблеми та потреби.

Відмінне транспортне сполучення

До центру Праги можна доїхати на метро за 15 хвилин. Вихід зі станції метро веде безпосередньо до входу на факультет.

Вдоволені студенти та успішні випускники

Згідно з їхньою власною оцінкою викладання на другому медичному факультеті, студенти довгостроково задоволені, а випускники успішно виступають на чеському та міжнародному ринках праці.

Студентське життя, розваги та культура

Факультет забезпечує приємну атмосферу та хороші стосунки між студентами та працівниками. Наші студентські товариства прагнуть покращити студентське життя численними позакласними заходами, концертами класичної та популярної музики, художніми виставками та спортивними змаганнями, включаючи традиційну літню вечірку на пароплаві. Тиждень освіжувачів на початку року - це безцінна можливість познайомитися зі своїми однокурсниками та познайомитися з Прагою та Чехією.

Активні та оригінальні студентські товариства

Як член деяких студентських товариств, ви можете брати активну участь у всіх цих заходах. Крім участі в організації заходів, ви можете розвивати свою творчість як репортер або фотограф разом з Motolák; допомагати в проведенні практичних стажувань за кордоном з Міжнародною федерацією асоціацій студентів -медиків Чеської Республіки (IFMSA); або брати участь у міжнародній спільноті студентів через Асоціацію міжнародних студентів -медиків (AIMS).

Зручність електронних документів

Щоб уникнути зайвих документів, ми запускаємо багато електронних додатків, включаючи заявки на навчання, зарахування іспитів, оцінку викладання та електронні навчальні ресурси.

Розташування

  • Prague

    Charles University in Prague 2nd Faculty of Medicine V Úvalu 84 150 06 Praha 5 - Motol , , Prague

Запитання