Danville Area Community College Бакалавр наук з медсестер (BSN) - Університет Східного Іллінойсу
Danville Area Community College

Бакалавр наук з медсестер (BSN) - Університет Східного Іллінойсу

0 Years

Англійська

Денне навчання

Request application deadline

Sep 2023

Request tuition fees

На кампусі

Стипендії

Вивчіть можливості отримання стипендій, щоб допомогти фінансувати своє навчання

Введення

Danville Area Community College прагне надати широкий вибір варіантів для студентів, які в кінцевому підсумку хочуть здобути ступінь бакалавра. Партнерство та угоди з чотирирічними університетами регіону та Інтернет дозволяють студентам закінчити дворічну курсову роботу в DACC а потім передати ці кредити на здобуття ступеня бакалавра в партнерській установі. Оскільки витрати на коледж стрімко зростають по всій країні, приємно знати, що доступна якісна освіта в коледжі доступна в місцевій громаді.

Для студентів, зацікавлених у DACC ступеня бакалавра наук з медсестер, програма DACC to EIU BSN економить час та гроші. Вам потрібно пройти наступні кроки: Відвідати DACC для всіх необхідних загальноосвітніх курсів та курсів DACC медсестер; Подати попередню заявку на DACC до програми RN to BSN в EIU, перебуваючи в DACC медсестер DACC одночасно DACC заняття в обох школах; DACC та скласти національний іспит з ліцензування NCLEX .; Закінчіть один рік онлайн-курсових робіт, необхідних для здобуття бакалавра в галузі медсестер від EIU.

У так званих програмах 3 + 1 учасники DACC перші три роки занять у DACC а потім заповнюють кредити останнього року в Інтернеті від трансферної установи. DACC має партнерські стосунки за конкретними програмами з двома вищими установами - Університетом Франкліна та Університетом Східного Іллінойсу (EIU). DACC заснував комп’ютерну лабораторію “Bachelor's Lounge” у студентському містечку для студентів четвертого курсу, яким необхідний доступ до технологій для виконання курсових робіт.

Про Школу

Запитання

Подібні курси

  • Магістр наук у галузі медсестринства: дорослий геронтолог практикуючий медсестра - первинна медична допомога
    • South Orange, США
  • RN до BS в медсестер (RN-BSN)
    • Utica, США
  • Асистент з науки в медсестер
    • Los Angeles, США