Keystone logo
Daoist Traditions College Of Chinese Medical Arts

Daoist Traditions College Of Chinese Medical Arts

Daoist Traditions College Of Chinese Medical Arts

Введення

Daoist Traditions College Of Chinese Medical Arts є центром досконалості в освіті, що виховує наступне покоління викладачів та лідерів східної медицини. Коледж відомий своєю академічно суворою та перетворюючою навчальною програмою, послугами громаді та зразковим керівництвом в освіті східної медицини.

Daoist Traditions College Of Chinese Medical Arts забезпечує якісну освіту в галузі класичного мистецтва та науки китайської медицини, випускників-професіоналів, які надають незалежну та спільну допомогу в різних умовах, збагачуючи свої громади даоською медициною.

Адміністрація, викладачі та співробітники даоських традицій підтримують набір принципів, які визначають, як ми виконуємо свою роботу, взаємодіємо між собою та виконуємо нашу місію як коледжу. Ми старанно працюємо, щоб вплести наші керівні принципи у все, що відбувається в даоських традиціях, щоб позитивно вплинути на тих, хто в нашій спільноті коледжів.

Daoist Traditions College Of Chinese Medical Arts - це програма магістра зі східної медицини (MAOM), докторська програма (DACM) та Акредитаційна комісія акредитує сертифікат за програмою китайської фітотерапії (CCHM) для акупунктури та східної медицини (ACAOM) .

Розташування

  • Asheville

    Montford Avenue,382, 28801, Asheville

    Запитання