Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
Dignity Health Global Education in collaboration with American University

Dignity Health Global Education in collaboration with American University

Dignity Health Global Education in collaboration with American University

Введення

Про партнерство DHGE + Американського університету

DHGE та Школа професійних та розширених досліджень Американського університету (SPExS) співпрацювали з метою створення провідних освітніх програм для медичних працівників в галузі управління проектами, адміністрування та інформаційних технологій.

138241_American_University_Washington_DC_logo_logotype.png

Про американський університет

Американський університет - приватний заклад, який був заснований у 1893 році. Школа професійних та розширених досліджень (SPExS) надає учням діючі знання та навички в реальному світі на кожному етапі їхнього навчального та кар’єрного шляху. Їх всебічний, досвідний підхід забезпечує індивідуальні можливості, які сприяють життю та громаді студентів. Використовуючи унікальні атрибути Вашингтона, округ Колумбія, вони формують робочу силу завтра завдяки інноваційному викладанню, суворо застосовуваній стипендії, творчим партнерствам та практичному досвіду роботи.

DHGE logo
/ DHGE

Про DHGE

Dignity Health Global Education (DHGE) - провідна компанія з розвитку робочої сили в галузі охорони здоров'я. Призначений для надання індивідуальних можливостей для навчання та досвіду, орієнтованого на студентів, DHGE розробляє онлайн-програми та рішення для розвитку робочої сили з промисловістю, для галузі. Вони досягають цієї мети, співпрацюючи з найкращими науковими установами та професіоналами, що займають думку.

Програми

Сертифікат з управління проектами охорони здоров'я

Розташування

  • Washington

    4400 Massachusetts Ave NW, 20016, Washington

    Запитання