Dignity Health Global Education in collaboration  with DePaul University

Dignity Health Global Education in collaboration with DePaul University

Dignity Health Global Education in collaboration  with DePaul University

Введення

Про партнерство: DHGE та DePaul University

Партнерство між Глобальною освітою в галузі охорони здоров’я та Університетом DePaul об'єднує досвід однієї з найбільших неприбуткових систем охорони здоров’я в США через одну з материнських компаній DHGE та найбільший католицький університет у США із 120+ роками навчальний досвід.

DePaul University logo

Про університет DePaul

DePaul - це найбільший католицький університет у США та найбільший приватний некомерційний університет на Середньому Заході, що має понад 22 000 студентів та близько 300 академічних та професійних програм. Створений у Чикаго в 1898 році, DePaul продовжує зміцнювати те, що робить його унікальним: шановані наукові праці, знання в реальному світі та відданість соціальній відповідальності, про що повідомляє місце, яке воно називає домом - міське та полікультурне місто Чикаго. Відмінна місія університету встановлює міцний фундамент всеосяжної ліберально-мистецької освіти, релігійного плюралізму та соціальної справедливості - обов'язків, які стоять у житті університету сьогодні.

138240_dhgelogo2.png

Про DHGE

Dignity Health Global Education (DHGE) - провідна компанія з розвитку робочої сили в галузі охорони здоров'я. Присвячені наданню індивідуальних освітніх можливостей та досвіду, орієнтованому на студентів, вони розробляють онлайн-програми та рішення для розвитку робочої сили з промисловістю, для галузі. Вони досягають цієї мети, співпрацюючи з найкращими науковими установами та професіоналами, що займають думку.

Програми

  • Свідоцтво про право на охорону здоров'я та його дотримання
  • RN до МС у сестринській практиці - практикуючий сімейний медсестра (вступ до лікаря)

Розташування

  • Chicago

    Chicago, США

    Запитання