Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
Dignity Health Global Education in collaboration with Eller Executive Education at the University of Arizona

Dignity Health Global Education in collaboration with Eller Executive Education at the University of Arizona

Dignity Health Global Education in collaboration with Eller Executive Education at the University of Arizona

Введення

Про партнерство: DHGE та Eller Executive Education

DHGE та Eller Executive Education співпрацюють, пропонуючи освітні можливості, що стосуються цілого ряду тем, що впливають на сферу охорони здоров’я, такі як управління в галузі охорони здоров’я в сільській місцевості, ведення переговорів та прийняття рішень, жінки в бізнесі та лідерство.

138619_Eller_Executive_Edu_PRIMARY.png

Про виконавчу освіту Eller

Eller Executive Education пристрасно порушує традиційну освіту виконавців. Досліджуючи новітні науки щодо розвитку лідерства, сучасної теорії управління бізнесом та сучасного дизайну навчання, вони допомагають організаціям понад 93 глобальних локацій відкрити нові способи лідирувати, керувати та інновації. Eller Executive Education - це найбільш швидко прогресуючий постачальник освітніх послуг та займає рейтинг №5 у США та №15 в усьому світі, що займає індивідуальну освіту у галузі International Education Executive Ranking 2019.

Будучи спеціалістом з розвитку лідерської кваліфікації Коледжу управління Еллера університету Арізони в Еллері, Eller Executive Education пов'язаний з провідними установами, які є міжнародно визнаними піонерськими дослідженнями, пропонуючи інноваційну навчальну програму, співпрацюючи з видатними викладачами, їх соціальну відповідальність та досконалість управлінських інформаційних систем та підприємництва.

DHGE logo
/ DHGE

Про DHGE

Dignity Health Global Education (DHGE) - провідна компанія з розвитку робочої сили в галузі охорони здоров'я. Призначений для надання індивідуальних можливостей для навчання та досвіду, орієнтованого на студентів, DHGE розробляє онлайн-програми та рішення для розвитку робочої сили з промисловістю, для галузі. Вони досягають цієї мети, співпрацюючи з найкращими науковими установами та професіоналами, що займають думку.

Програми

  • Сертифікат для жінок в бізнесі
  • Health-Mini-MBA

Розташування

  • Tucson

    Tucson, США

    Запитання