Dignity Health Global Education in collaboration with Webster University

Dignity Health Global Education in collaboration with Webster University

Dignity Health Global Education in collaboration with Webster University

Введення

Про партнерство: DHGE та Webster University

DHGE та Університет Вебстер співпрацюють з метою надання кредитних та некредитних програм у галузі охорони здоров’я. Це поєднання поєднує в собі глобальну майстерність Вебстера у викладанні з провідними ідеями галузі DHGE, щоб забезпечити динамічні, відповідні можливості для людей, які працюють в галузі охорони здоров’я.

Webster University logo

Про університет Вебстера

Університет Вебстера складається з орієнтованої на дії глобальної мережі викладачів, співробітників, студентів та випускників, які налагоджують потужні зв'язки між собою та зі своїми громадами по всьому світу. Заснований у 1915 році в Сент-Луїсі, штат Міссурі, Вебстер - приватний некомерційний університет, де студенти навчаються в кампусах Північної Америки, Європи, Азії та Африки. Університет прагне забезпечити якісний досвід навчання, який трансформує студентів на глобальне громадянство та індивідуальну майстерність.

Такі публікації, як News News та World Report, визнали Університет Вебстера одним із найкращих університетів на Середньому Заході. Вебстер також цитується такими публікаціями, як "Різні питання у вищій освіті", за його відданість пропонуванню освітніх можливостей для різноманітних груп студентів.

Університет одним з перших у країні запропонував онлайн-програми та сьогодні пропонує надійний каталог програм для бакалавратів та аспірантів, які можна завершити в Інтернеті. Вебстер також входить до числа перших університетів, які пропонують освітні можливості активним військовим, керуючи супутниковими кампусами на військових базах.

138614_dhgelogo.jpg

Про DHGE

Dignity Health Global Education (DHGE) - провідна компанія з розвитку робочої сили в галузі охорони здоров'я. Призначений для надання індивідуальних можливостей для навчання та досвіду, орієнтованого на студентів, DHGE розробляє онлайн-програми та рішення для розвитку робочої сили з промисловістю, для галузі. Вони досягають цієї мети, співпрацюючи з найкращими науковими установами та професіоналами, що займають думку.

Програми

  • RN до BSN - зареєстрована медсестра для бакалавра наук у галузі медсестринства

Розташування

  • Webster Groves

    Webster Groves, США

    Запитання