Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
Division of Graduate Medical Sciences at Boston University School of Medicine

Division of Graduate Medical Sciences at Boston University School of Medicine

Division of Graduate Medical Sciences at Boston University School of Medicine

Введення

Відділ аспірантських медичних наук (GMS) в Медичній школі Бостонського університету (BUSM) є визнаним лідером у галузі дослідження та випускної освіти в галузі біомедичних наук. Наші понад 900 студентів можуть вибрати з 33 областей навчання, з міждисциплінарними програмами, доступними в багатьох областях. Студенти можуть займатися кандидатською дисертацією. або MD / Ph.D. ступені у 15 різних відділах та програмах. Магістри можуть бути зароблені на багатьох цих областях, а також в медичних науках, консультаціях з психічного здоров'я та поведінкової медицини, клінічних дослідженнях та інших наукових та медичних послуг, орієнтованих на дисципліни. Сертифікати також доступні в кількох областях навчання.

59782_WelcomeGMSbanner.jpg

GMS розташована в історичному Південному кінці Бостона в центрі сучасного міського академічного центру здоров'я, медичного центру Бостонського університету (BUMC), що включає в себе Бостонський університетський медичний університет, Школи громадського здоров'я Бостонського університету та Бостонський університет Генрі М. Голдман школа стоматології . Також на кампусі знаходиться Бостонський медичний центр , один із провідних лікувальних закладів у Бостоні та основний навчальний філія BUSM. Разом ці установи можуть похвалитися світовим клас факультет з багатьма встановленими колабораціями між клінічними і фундаментальними дослідниками в області науки. Це дає унікальну можливість студентам брати участь у трансляційному та міждисциплінарному дослідженні, використовуючи найсучасніші основні засоби (наприклад, зображення, проточна цитометрія, протеоміка та аналіз експресії генів). Відвідайте сторінку " Студентське життя ", щоб дізнатись більше про життя на кампусі та в Бостоні.

Історія

Медична школа Бостонського університету має багату історію з 1848 року, коли вона почалася в якості жіночого медичного коледжу Нової Англії. Зазначимо, що це була перша в світі установа, яка запропонувала жінкам медичну освіту, а також випуск першого лікаря з чорношкірих жінок. У 1873 р. Медичний коледж злився з Бостонським університетом, ставши першим в країні коусакуційним медичним училищем.

Буш зараз є батьківщиною майже 1600 студентів випускників та студентів медичних закладів, які вирішили пройти курс підвищення кваліфікації в інституції, яка прагне до досконалості у навчанні вчених, медиків та біомедичних педагогів завтра, керуючись цілями інституційного навчання BU CARES .

Розташування

  • Boston

    72 East Concord Street L-315, 02118, Boston

Запитання