Keystone logo
Division of Graduate Medical Sciences at Boston University School of Medicine MS в клінічних дослідженнях (MSCR)
Division of Graduate Medical Sciences at Boston University School of Medicine

MS в клінічних дослідженнях (MSCR)

Boston, США

12 Months

Англійська

Денне навчання

Request application deadline

Request earliest startdate

USD 52 816 / per year

Купажований, На кампусі

Введення

Найкращі програми ...

 • * Програма "Клінічні дослідження" тепер розроблена як одна річна програма для студентів повного дня
 • * Студенти будуть готові до Національних іспитів з сертифікації
 • * Студенти напишуть опублікований дослідницький документ

Дякую за вашу зацікавленість у програмі "Магістр наук у клінічних дослідженнях" (MSCR) в Медичній школі Бостонського університету . Розташована в Південному Кенді Бостон, ця програма існує з 2001 року. Будучи суб'єктом BUSM, студенти отримують можливості та піддаються впливу ресурсів, які є частиною Школи медицини , Школи громадського здоров'я , Goldman Школа стоматології , Бостонський медичний центр , дві адміністрації ВА та БіоСквар. Все це дає студентам нескінченні можливості для особистого, академічного та професійного розвитку.

59787_shutterstock_55284442.jpg

Програма MSCR навчає студентів науковим основ дослідженням людей. Курси в нашому навчальному плані надають глибокий аналіз усіх основних елементів клінічних досліджень, включаючи: розробку досліджень, пробний менеджмент, біостатистику, етичні проблеми та правила щодо клінічних досліджень. Інші курси охоплюють, як фундаментальні наукові відкриття переводять у клінічні дослідження та нові терапії. Загальна потреба в курсі становить 32 кредитні години: 22 години необхідні навчальні плани, включаючи практикуми та дослідницькі кредити; 10 годин - вибіркові курси. Студенти також завершать дослідження "практикум"; практична участь у клінічному дослідженні під науковим наставником. Остання вимога до ступеня полягає у проведенні клінічних досліджень, написанні та поданні проекту Capstone.

Магістр наук у галузі клінічних досліджень [MSCR] - це сувора програма, яка відповідає потребам медичних працівників, які займаються повним спектром досліджень, орієнтованих на пацієнта. Ця гнучка програма навчання призначена для різноманітних фахівців, включаючи лікарів, які планують та наглядати за трансляційними дослідженнями та клінічними випробуваннями; дослідження медсестер; координатори дослідження; менеджери в клінічних дослідженнях та організаціях управління сайтом (КРО та СРО); і професіонали в галузі фармацевтики, біотехнології та медичного обладнання.

Програма складається з 3 компонентів для виконання вимог до ступеня :

Для кого ця програма призначена?

Програма MSCR призначена для всіх, хто цікавиться кар'єрою в клінічних дослідженнях. Це включає тих, хто має MD або Ph.D. студенти зацікавлені в тому, щоб стати незалежними головними дослідниками, а також тими, хто має ступінь бакалавра або магістра, які прагнуть досягти успіху в дослідницькій кар'єрі в галузі або академічних умовах.

Мета навчання

Після закінчення курсу "Клінічні дослідження" студенти повинні:

 1. Продемонструйте здатність розробляти та проводити клінічні дослідження, аналізувати результати та відповідати на питання дослідження.
 2. Продемонструйте вміння читати та критикувати літературу клінічних досліджень.
 3. Сучасні результати клінічних досліджень (з літератури або власного дослідження) для однолітків.

Наше завдання

Inspire, Instruct, Innovate ... Програма MS в клінічних дослідженнях присвячена відкриттю, розробці та застосуванню знань, оскільки стосується всіх напрямків клінічних досліджень. Наша місія полягає у створенні зацікавленої та ефективної навчальної середовища, яка сприяє досягненню видатного вчення та навчання через формальну аудиторію та практичну підготовку. Завдяки налагодженому співробітництву з фармацевтичними, біотехнологічними та академічними установами студенти отримують унікальні можливості для проведення клінічних досліджень у галузях, що мають особистий та професійний інтерес.

Ми сподіваємося, що інформація, яку ви отримаєте про нашу програму, заохочує вас продовжувати свою дипломну роботу в клінічних дослідженнях з нами. Якщо ви зацікавлені, натисніть тут, щоб запустити вашу програму.

Обов'язкові курси

 • ** GMS CI 675 Проектування клінічних досліджень
 • GMS CI 631 Управління клінічними випробуваннями
 • GMS CI 640 Регуляторні та відповідні питання
 • GMS CI 670 Біостатистика з обчисленнями
 • Семінар GMS CI 790 у клінічних дослідженнях
 • GMS CI 791,792 Практика клінічних досліджень
 • GMS CI 801, 802 Research

Вибрані курси

Необхідно мінімум 10 кредитів, необхідних для факультативних курсових робіт . Велика різноманітність курсів, пропонованих в Відділі медичних наук, буде зарахована до виборчого кредиту. Необхідно враховувати як мінімум 10 кредитів факультативно або навчального курсу.

** Будь ласка, зверніть увагу, що це лише деякі з факультативних, які пропонуються через Відділ аспірантів медичних наук та BUSM, які взяли попередні студенти MSCR. Широкий спектр досліджень

 • GMS CI 660 Хороша клінічна практика в клінічних дослідженнях
 • GMS CI 680 Етичні проблеми в клінічних дослідженнях
 • GMS CI 671 Прикладний регресійний аналіз з обчисленнями
 • GMS CI 793 Професіоналізм
 • GMS CI 691 або 692 спрямовані дослідження в клінічних дослідженнях
 • Стійка GMS MS 621 в бічній підлозі: переклад біомедичних інновацій з лабораторії на ринок
 • Молекули ГМС ММ 710 до молекулярної терапії
 • GMS AN 715 Професійні навички для студентів біомедичних наук
 • GMS PM 730 Введення в медичну фармакологію
 • GMS PM 800 Advanced General фармакологія
 • GMS PM 881 Діагностика та розвиток наркотиків
 • GMS MS 793 Основи медичної біотехнології

Прийом:

Програма MSCR пропонує допуск до прийому до початку семестру. Проте, рекомендовано подавати заявки до середини липня.

Програма, якщо вона відвідує повний робочий день, може бути завершена в 1 навчальний рік, включаючи літо.

Зверніть увагу, що GRE не вимагається для заявників з вищою освітою, включаючи магістри та докторантури, або для міжнародних ступенів бакалавра наук, таких як MBBS. Якщо інші заявники бажають подати заявку на відмову від GRE, вони повинні зв'язатися з директорами програми для додаткових вимог.

Прийом

Про Школу

Запитання