Duke-NUS Medical School

Duke-NUS Medical School

Duke-NUS Medical School

Введення

Ласкаво просимо до Duke-NUS, флагманської медичної школи, яка випускається у Сінгапур.

Duke-NUS Medical School була заснована завдяки визначній співпраці між двома установами світового класу: Університетом Дьюка та Національним університетом Сінгапуру (NUS) з метою надання інноваційної освіти та результативних досліджень, які покращують практику медицини в Сінгапурі та за його межами. .

Як медична школа для вступу на аспірантуру, Duke-NUS приваблює найяскравіші уми з різних професій, які приносять із собою значний академічний та життєвий досвід. Наша навчальна програма для докторів медичних наук розроблена таким чином, щоб надати нашим студентам можливість стати видатними клініцистами та цікавими, критично мислячими людьми, які також можуть зробити внесок у медицину як дослідники, педагоги, лідери, підприємці чи політики. Це основа нашої навчальної програми «Спочатку клініцист, клініцист плюс».

Разом з нашими інноваційними освітніми програмами ми є центром досліджень, а наші видатні вчені змінюють спосіб розуміння, діагностики та лікування захворювань. Наші науково-дослідницькі програми світового рівня спрямовані на критичні потреби громадської охорони здоров’я в Сінгапурі. Ці мультидисциплінарні програми, орієнтовані на хвороби, сприяли відкриттям досліджень, які покращать життя пацієнтів у Сінгапурі та в усьому світі.

Наша школа отримує велику користь від нашого стратегічного партнерства з Сінгапурською службою охорони здоров’я (SingHealth), яка включає Сінгапурську загальну лікарню, широко визнану як одна з найкращих лікарень у світі. Завдяки нашому академічному медичному центру SingHealth Duke-NUS ми можемо використовувати наші спільні можливості та інфраструктуру для розробки видатних програм клінічної освіти та передового наукового співробітництва, яке перетворює фундаментальну науку на краще здоров’я.

Незалежно від того, чи плануєте ви навчатися, працювати чи співпрацювати з Duke-NUS, я запрошую вас ознайомитися з нашими пропозиціями на нашому веб-сайті та дізнатися про все чудове, що тут відбувається.

182414_vmv_01.png
182413_vmv_02.png
182415_vmv_03.png

Медична школа в стилі США в Сінгапурі

Duke-NUS Medical School — це єдина в Сінгапурі медична школа для вступу на аспірантуру в американському стилі, яка базується на багатій медичній та дослідницькій підготовці в Університеті Дьюка в Північній Кароліні та видатних ресурсах Національного університету СінгапуруOpen in new tab (NUS). Duke-NUS забезпечує важливе навчальне середовище, яке використовує найкраще з обох університетів для підготовки лікарів, які можуть змінити практику медицини та покращити життя.

Удосконалення медичної практики

Duke-NUS навчає осіб, які отримають навички як для практики, так і для вдосконалення практики медицини. Через програму доктора медицини (MD), програму PhD та напрямок MD/PhD, Duke-NUS готує лікарів, які будуть добре оснащені для практики у швидко мінливому світі медицини, а також відіграватимуть все більш важливу роль у перекладі значущих наукових відкриття в якості інновацій у догляді за пацієнтами. З цією метою навчальна програма розроблена для того, щоб студенти здобували та вдосконалювали знання, навички та ставлення, необхідні будь-якому практикуючому лікарю: у сфері професіоналізму та етики, медичних знань, навичок спілкування та через клінічний досвід. Доповнюючи це, є навички, необхідні для вдосконалення медичної практики. На нашу думку, це навички дослідження, командної роботи, лідерства, творчого та критичного мислення, як показано нижче.

Міцне партнерство

Duke-NUS знаходиться в головному кампусі найбільшої медичної групи в країні, Сінгапурської служби охорони здоров’я (SingHealth). Ця група колективно надає мультидисциплінарну допомогу серед 42 клінічних спеціальностей у великій мережі лікарень, національних спеціалізованих центрів і поліклінік. Завдяки нашій співпраці з SingHealth Group, найбільшою організацією охорони здоров’я Сінгапуру, Duke-NUS відіграє важливу роль у розбудові динамічної спільноти охорони здоров’я та розвитку академічної медицини.

Окрім установ SingHealth, таких як Національний онкологічний центр Сінгапуру, Національний центр серця Сінгапуру, Сінгапурський національний очний центр і Національний інститут нейронаук, Duke-NUS також співпрацює з дослідницькими установами Агентства науки, технологій і досліджень (A*STAR).

Інтегрована клінічна допомога, викладання та дослідження

Duke-NUS і SingHealth розпочали амбітне партнерство в галузі академічної медицини, яке прагне втілити тристоронній аспект догляду за пацієнтами, навчання та дослідження. Для досягнення цієї мети було створено два інститути:

  1. 1. Академічний медичний освітній інститут (AMEI)
    • Прагне створити живе навчальне середовище
    • Допомагає викладачам бути видатними педагогами та вченими в галузі освіти
  2. 2. Науково-дослідний інститут академічної медицини (AMRI)
    • Мета – забезпечити науково-орієнтовану кар’єру для викладачів Duke-NUS/SingHealth, щоб досягти досконалості в інноваційних дослідженнях у сфері перекладу, клінічних послуг і послуг охорони здоров’я

Університет Дьюка акредитований комісією коледжів Південної асоціації коледжів і шкіл для присудження ступенів бакалавра та магістра. Duke-NUS не акредитований Комісією коледжів, і акредитація Duke University не поширюється на Duke-NUS або його студентів.

Розташування

Розташування
  • Singapore, Сінгапур

Запитання