D'Youville College Бакалавр фармацевтичних наук
D'Youville College

Бакалавр фармацевтичних наук

Buffalo, США

Request duration

Англійська

Request pace

Request application deadline

Sep 2023

Request tuition fees

Request study format

Стипендії

Вивчіть можливості отримання стипендій, щоб допомогти фінансувати своє навчання

Введення

Бакалавр фармацевтичних наук (BSPS) готує студентів до роботи на технічних посадах початкового рівня у фармацевтичній, державній та науково-дослідній галузях. Програма BSPS призначена для тих, хто зацікавлений у кар'єрі в галузі досліджень та розробок ліків, фармацевтичного маркетингу або регулювання ліків.

Студенти програми BSPS потраплять у такі сфери, як хімія лікарських засобів, відкриття ліків, розробка продуктів та етичні міркування в дослідженнях та практиці. Ті, хто навчається, матимуть можливість використовувати базову хімію, математику та біологічну підготовку в широкому діапазоні спеціалізованих дослідницьких можливостей у найсучаснішій дослідницькій лабораторії Школи фармацевтики.

Оскільки BSPS є ступенем бакалавра, випускники, які здобули цей ступінь, не мають права на ліцензування або на практику фармацевта без подальшої освіти. Однак випускники часто продовжують здобувати аспірантуру або прогресувати в професійних програмах, таких як фармація, медицина, суміжні медичні послуги або право.

Про Школу

Запитання

Подібні курси

  • Master's Degree Programme in Drug Discovery and Development
    • Turku, Фінляндія
  • Ступінь магістра з фармацевтичної хімії
    • Barcelona, Іспанія
  • Магістр фармацевтичної економіки та політики
    • Los Angeles, США