
Магістр наук (MSc) in
Магістр комп'ютерної та когнітивної нейронауки Eötvös Loránd University

Введення
Ця програма включає різні наукові галузі природничих, технологічних та гуманітарних наук. У центрі уваги досліджень є явища пізнання - сприйняття, увага, пам’ять, міркування, мислення та поведінка - з міждисциплінарної точки зору: антропологія, штучний інтелект, біологія, лінгвістика, нейронаука, філософія та психологія сприяли її розвитку як основні дисципліни. Актуальність такого підходу отримує підтримку від постійної потреби у побудові суспільства, заснованого на знаннях.
Треки / Спеціалізації:
- Когнітивні моделі науки
- Когнітивна нейронауки
Сила програми
Наш університет має багаторічні навчальні та дослідницькі традиції у широкій області, в тому числі гуманітарних та природничих наук, що забезпечує відповідний підґрунтя міждисциплінарної галузі, такої як когнітивна наука. Навички та знання, отримані в рамках програми, можуть бути застосовані в дуже широкій області фундаментальних досліджень, прикладних досліджень та робочих місць поза академічною сферою. Студенти матимуть можливість працювати з відомими дослідниками за різними проектами в університетських лабораторіях або приєднатися до досліджень у наших партнерських установах. Вони матимуть змогу брати участь у міжнародному співробітництві з дослідницьких проектів, а також провести міжнародну підготовку з одним із наших партнерських університетів.
Структура
Основний предмет I
- Вступ до когнітивної науки
Основні предмети II . Після психолога Б.
- Математика
- Гносеологія
- Інформатика
- Філософія мови
Основні предмети II . Після того, як біолог BS з
- Гносеологія
- Логіка та логічна семантика
- Інформатика
- Філософія мови
Основні предмети II . Після спілкування бакалавра
- Математика
- Статистика та методологія
- Нейробіологія
Основні предмети II . Після філософії BA
- Математика
- Статистика та методологія
- Нейробіологія
- Інформатика
Основні предмети II . Після лінгвістики BA
- Математика
- Статистика та методологія
- Нейробіологія
- Інформатика
Основні предмети II . Після програміста BS c
- Нейробіологія
- Гносеологія
- Філософія мови
Основні предмети II . Після інженерної роботи BS c
- Нейробіологія
- Гносеологія
- Філософія мови
Основний навчальний план
- Когнітивна психологія 1
- Когнітивна психологія 2
- Когнітивна психологія Практична
- Філософія науки
- Комп'ютерне програмування
- Інтелектуальні системи
- Еволюційна психологія
- Нейропсихологія
- Філософія розуму
- Психолінгвістика
- Семантика та представлення знань
Спеціалізація в когнітивних моделях науки
- Теорія науки
- Когнітивне рух у філософії науки
- Історична реконструкція наукового мислення
- Етологія людини
- Когнітивна антропологія
- Соціологія знань
- Проектна робота
- необхідні факультативні курси
- Проектна робота
Спеціалізація в когнітивній нейрології
- Когнітивна нейронауки
- Когнітивна нейропсихологія
- Когнітивна інформатика в людському баченні
- Когнітивні дослідження розвитку
- Знання та культура
- Етологія людини
- Дисертація
- необхідні факультативні курси
- Проектна робота
- факультативні курси
Спеціалізація в когнітивних моделях науки - необхідні факультативні курси
- Когнітивна нейронауки
- Науково-модельне будівництво
- Спостереження та експеримент
- Психологія науки
Спеціалізація в когнітивній нейрографії - необхідні факультативні курси
- Візуальна нейронауки
- Мова, Пізнання, Свідомість та їх розвиток
- Чисельне пізнання
- Психофізіологія когнітивних процесів
- Мозок зображень
Карєрні можливості
Програма надає випускникам необхідні теоретичні / інтелектуальні та емпіричні інструменти для проведення академічної кар'єри (Ph.D. програма) в когнітивній науці або в одній з дисциплін, пов'язаних з ним. Окрім фундаментальних досліджень, випускники пізнавальної науки все частіше шукають роботу в області прикладних досліджень: перспективні напрямки кар'єри включають ІТ-сектор (дизайн взаємодії, юзабіліті, управління знаннями тощо), освіта та біомедичні та клінічні дослідження, а також економіка. Загальні навички (такі як робота в команді, вміння спілкуватися, вміння відбиватися та оцінювати вміння, здатність швидко навчатися та адаптуватися), отримані випускниками, використовуються у різноманітних кар'єрах у приватному секторі. Випускники когнітивної науки особливо підходять для роботи у високо міждисциплінарній області, що приносить досвід посередництва між дисциплінами. До них відносяться сфери інформаційних технологій та освіти (див. Вище), а також сфери консалтингу, людських ресурсів та науково-технічної літератури.
Приклади роботи
- Працівник людських ресурсів
- Дослідник
- ІТ-фахівець
Вимоги до прийому
Вимоги до вступу
A) Повне визнання надається за такими ступенями: ступінь бакалавра: психологія, комп'ютерна інженерія, інженерія програмного забезпечення, біологія, вільне мистецтво: спеціалізація філософії; наукові ступені (як згідно з угорською системою вищої освіти до 2006 р.): психологія, інформаційні технології, математик-програміст, викладач інформатики, вчитель біології, оператор біологічної лабораторії; університетські ступені (як згідно з угорською системою вищої освіти до 2006 р.): психологія, інформаційні технології, комп'ютерний програміст математик, вчитель інформатики, прикладної біології рослин, прикладної зоології, біофізики, біології, молекулярної біології, вчитель біології, естетики; Етика, антропологія та соціальні студії, філософія.
Якщо у вас є який-небудь з перелічених вище ступенів, або ви збираєтесь отримати ступінь до моменту оголошення результатів, вам не потрібно нічого робити, а надсилати копію сертифікату про ступінь (далі диплом).
Зауважте, що описані вище градуси, а також повне підтвердження стосуються лише ступенів, отриманих в Угорщині. Якщо ви отримали ступінь за межами Угорщини, її необхідно подати на оцінку (див. Нижче). Однак вищенаведений список дасть вам уявлення про те, які ступені можна прийняти.
B) Умовно прийняті ступеня бакалавра, які будуть розглянуті в першу чергу: Ліберальні мистецтва: комунікації та медіа-дослідження, бізнес-інформаційні технології, прикладна економіка, економічний аналіз, угорське мовознавство та література: спеціалізація з мовних технологій та спеціалізація теоретичної лінгвістики, педагогіка, біохімічна інженерія , Хімічна інженерія, архітектура, будівництво, інженер-механік, мехатроніка, інженер-електрик, економіст з питань ділового адміністрування та менеджменту, технічний керівник, математика, комунікації та медіа-наука, економіст з економічного та фінансового математичного аналізу. У разі цих ступенів вони повинні відповідати наступним вимогам до кредиту: принаймні 10-12 балів (ECTS), які можна визнати за попередніми дослідженнями принаймні у трьох наступних галузях: математика, статистика; інформатика; гносеологія; логіка; мовознавство; фізіологія та анатомія. (Крім ступенів, перелічених вище, будь-який інший ступінь може бути прийнятий, якщо він відповідає вимозі 12 ECTS.)
Вимога, тобто наявність перелічених вище кредитів, встановлюється шляхом попереднього вивчення кредитів, які повинен бути ініційований заявником у формі запиту у вільному тексті.
Якщо заявник здає випускний іспит протягом поточного семестру, а його сертифікат (диплом) не видається до закінчення строку подання заявки, необхідна сертифікація, яка підтверджує, що здобувач здобуде здобуття наукового ступеня. Однак у разі прийняття його студентом, заявник повинен пред'явити диплом при зарахуванні.
Вимоги до освіти та результатів визначаються Міністерством з питань людських можливостей (Положення № 18/2016. (VIII. 5.)). Деталі процедури подання заявки та прийому визначені Організаційними та експлуатаційними правилами ELTE.
Мовні вимоги
- Мінімальний рівень володіння мовою (усний) (A1-C2): C1
- Мінімальний рівень володіння мовою (письмово) (A1-C2): C1
Інші коментарі:
Мова викладання для всієї програми - англійська, тому потрібно дуже добре володіти англійською мовою під час усного вступного іспиту та протягом усієї програми. Знання мови оцінюються та оцінюються під час співбесіди. Навчально-психологічний факультет не вимагає офіційного посвідчення мови.
Документи для подання разом із заявою
- Онлайн-заявка
- Ступінь бакалавра
- Стенограма записів
- Резюме
- Мотиваційний лист
Лист повинен містити приблизно 2000 символів. Ви повинні пояснити свій досвід та ідеї, як ви познайомилися з когнітивною наукою, чому ви думали, що це буде для вас підходящим, яка ваша мета зі ступенем магістра, як би ви уявили свою кар’єру, яку сферу ви цікавите і які подальші дослідження ви можете запланувати. - Копія основних сторінок паспорта (має бути дійсною)
- Копія переказу плати за заявку
- Плата за вступний іспит
- Довідкова робота
Довідковою роботою може бути будь-яка робота, яку ви написали в галузі психології, лінгвістики АБО когнітивної науки (науково-дослідна робота, семінарська робота, звіт про дослідження, опублікована стаття, плакат, дослідження тощо). Ви також можете написати новий документ для поточної програми, який може бути вдосконаленою версією попередньої роботи. Якщо робота була опублікована або була представлена під час навчання, будь ласка, вкажіть на папері, де вона була опублікована або в якому контексті вона була написана та представлена. Максимальна довжина повинна становити 15 сторінок (без додатків, а до форми немає вимог). Якщо твір було співавтором, ви повинні вказати їх участь у роботі у відсотках (%). Довідкова робота повинна бути англійською мовою. - Офіційний переклад сертифікатів та записів англійською мовою, якщо мова оригіналу не є англійською. Це може бути і переклад з університету.
Застосування
Додаток запускається в системі онлайн-заявок. Студенти повинні зареєструватися в системі, заповнити онлайн-анкету, завантажити необхідні документи та дотримуватися інструкцій під час подання заявки.
Прийом
Навчальний план
Сила програми
Наш університет має багаторічні навчальні та дослідницькі традиції у широкій області, в тому числі гуманітарних та природничих наук, що забезпечує відповідний підґрунтя міждисциплінарної галузі, такої як когнітивна наука. Навички та знання, отримані в рамках програми, можуть бути застосовані в дуже широкій області фундаментальних досліджень, прикладних досліджень та робочих місць поза академічною сферою. Студенти матимуть можливість працювати з відомими дослідниками за різними проектами в університетських лабораторіях або приєднатися до досліджень у наших партнерських установах. Вони матимуть змогу брати участь у міжнародному співробітництві з дослідницьких проектів, а також провести міжнародну підготовку з одним із наших партнерських університетів.
Структура
Основний предмет І
- Вступ до когнітивної науки
Основні предмети II. Після психолога Б.А
- Математика
- Гносеологія
- Інформатика
- Філософія мови
Основні предмети II. Після біолога диплом бакалавра
- Гносеологія
- Логіка та логічна семантика
- Інформатика
- Філософія мови
Основні предмети II. Після спілкування BA
- Математика
- Статистика та методологія
- Нейробіологія
Основні предмети II. Після філософії BA
- Математика
- Статистика та методологія
- Нейробіологія
- Інформатика
Основні предмети II. Після лінгвістики Б.А
- Математика
- Статистика та методологія
- Нейробіологія
- Інформатика
Основні предмети II. Після програміста диплом бакалавра
- Нейробіологія
- Гносеологія
- Філософія мови
Основні предмети II. Після інженерного бакалавра
- Нейробіологія
- Гносеологія
- Філософія мови
Основний навчальний план
- Когнітивна психологія 1
- Когнітивна психологія 2
- Когнітивна психологія Практична
- Філософія науки
- Комп'ютерне програмування
- Інтелектуальні системи
- Еволюційна психологія
- Нейропсихологія
- Філософія розуму
- Психолінгвістика
- Семантика та представлення знань
Спеціалізація в когнітивних моделях науки
- Теорія науки
- Когнітивне рух у філософії науки
- Історична реконструкція наукового мислення
- Етологія людини
- Когнітивна антропологія
- Соціологія знань
- Проектна робота
- необхідні факультативні курси
- Проектна робота
Спеціалізація в когнітивній нейрології
- Когнітивна нейронауки
- Когнітивна нейропсихологія
- Когнітивна інформатика в людському баченні
- Когнітивні дослідження розвитку
- Знання та культура
- Етологія людини
- Дисертація
- необхідні факультативні курси
- Проектна робота
- факультативні курси
Спеціалізація в когнітивних моделях науки - необхідні факультативні курси
- Когнітивна нейронауки
- Науково-модельне будівництво
- Спостереження та експеримент
- Психологія науки
Спеціалізація в когнітивній нейрографії - необхідні факультативні курси
- Візуальна нейронауки
- Мова, Пізнання, Свідомість та їх розвиток
- Чисельне пізнання
- Психофізіологія когнітивних процесів
- Мозок зображень
Карєрні можливості
Програма надає випускникам необхідні теоретичні/інтелектуальні та емпіричні інструменти для продовження академічної кар’єри (докторська програма) у когнітивній науці або в одній із дисциплін, пов’язаних з нею. Окрім фундаментальних досліджень, випускники когнітивної науки все частіше знаходять роботу у прикладних дослідженнях: перспективні галузі кар’єри включають ІТ -сектор (дизайн взаємодії, зручність використання, управління знаннями тощо), освіту та біомедичні та клінічні дослідження, а також економіку. Загальні навички (такі як робота в команді, вміння спілкуватися, навички рефлексії та оцінки, здатність швидко навчатися та адаптуватися), набуті випускниками, використовуються у різноманітних професіях у приватному секторі. Випускники когнітивних наук особливо підходять для роботи у дуже міждисциплінарній сфері, надаючи досвід посередництва між дисциплінами. Вони включають сфери ІТ та освіти (див. Вище), а також сфери консультування, людських ресурсів та написання наукових матеріалів.
Приклади роботи
- Працівник людських ресурсів
- Дослідник
- ІТ-фахівець