East London University

East London University

East London University

Введення

Про East London University

East London University заснований у 1998 році, є одним із провідних приватних університетів країни.

Кампус університету площею S1 га, розташований за кілька кілометрів на південь від центру Східного Лондона, є домом для понад 2300 студентів з усіх регіонів Південної Африки та 27 інших країн.

Незалежно від того, що вони вивчають, East London University відправляються в особисту освітню подорож, яка допомагає їм знайти і слідувати своїм індивідуальним цілям.

Місія та мета

East London University надає доступ до можливостей вищої освіти, які дозволяють студентам розвивати знання та навички, необхідні для досягнення їхніх професійних цілей, покращення ефективності своїх організацій та забезпечення лідерства та обслуговування своїх громад.

Мета

 • Сприяти пізнавальному та ефективному навчанню студентів — знанням, навичкам і цінностям — і сприяти використанню цих знань на робочому місці студента.
 • Розвивати компетенцію у спілкуванні, критичному мисленні, співпраці та використанні інформації разом із прихильністю до навчання протягом усього життя для розширення можливостей студентів для кар’єрного успіху.
 • Забезпечити навчання, яке подолає розрив між теорією та практикою, завдяки викладачам, які привносять у свої класи не лише передову академічну підготовку, але й навички, які випливають із поточної практики їхніх професій.
 • Використовувати технологію для створення ефективних режимів і засобів навчання, які розширюють доступ до навчальних ресурсів і покращують співпрацю та спілкування для покращення навчання студентів.
 • Для оцінки навчання студентів та використання даних оцінювання для покращення системи викладання/навчання, навчальної програми, інструкцій, навчальних ресурсів, консультацій та послуг для студентів.
 • Бути організованим як приватний заклад, щоб підтримувати дух інновацій, який зосереджується на забезпеченні академічної якості, обслуговування, досконалості та зручності для працюючого студента.
 • Створити фінансові ресурси, необхідні для підтримки місії Університету.

Розташування

 • East London

  14 Stewart Drive Berea, 5241, East London

Програми

  Також заклад пропонує:

  Запитання