Edith Cowan University

Edith Cowan University

Edith Cowan University

Введення

Чому ECU є чудовим вибором для іноземних студентів

Edith Cowan University (ECU) — державний університет у Західній Австралії. Він названий на честь першої жінки, обраної до австралійського парламенту, і є єдиним австралійським університетом, названим на честь жінки. У нас є три кампуси в Західній Австралії, кожен з яких пропонує сучасне, яскраве місце для навчання та навчання.

Наші кампуси оснащені сучасними зручностями, включаючи бездротовий доступ до Інтернету, цілодобовий доступ до комп’ютерних лабораторій, бібліотеки з відкритими навчальними приміщеннями в неробочий час і безпечне середовище для навчання як самостійно, так і з іншими студентами. Ми також прагнемо підтримувати наше довкілля, зменшуючи наш слід і заохочуючи досягнення сталої спільноти.

189108_18192-1-2837.jpg

Навчаючись в ECU, ви отримаєте 5-зіркову освіту. Це включає те, як вас навчають, як ви розвиваєте навички для майбутнього та яку підтримку ви отримуєте протягом усього курсу. Якість викладання є надзвичайно важливою, і в ECU правила якості викладання. У незалежному опитуванні – щороку протягом останніх 16 років – наші випускники оцінили нас на 5 зірок за якість викладання (Довідник із хороших університетів)

189107_18192-1-0214.jpg

У нас є 8 навчальних і дослідницьких шкіл, які разом пропонують різноманітні курси з мистецтва та гуманітарних наук, бізнесу та права, освіти, техніки, медицини та охорони здоров’я, медсестринства та акушерства, науки та Академії сценічних мистецтв Західної Австралії. Наш широкий спектр ступенів був розроблений у консультаціях з галузевими групами, а наш викладачський склад має великий досвід у галузі. Отже, ви можете розраховувати на викладання та дослідження, відповідні галузі, у сприятливому навчальному середовищі, яке наповнене відзначеними нагородами засобами.

Ступені, які займуть вас

Ступені ECU є міжнародно визнаними, і багато наших курсів професійно акредитовані національними та міжнародними професійними органами та організаціями. Це означає, що ваша кваліфікація ECU допоможе вам знайти роботу в усьому світі, в тому числі у вашій країні.

Найкращий загальний досвід

В ECU ми знаємо, що університетське життя – це більше, ніж навчання та відвідування лекцій. Тут ми заохочуємо вас збагатити своє життя студентськими клубами, спортивними командами, волонтерськими можливостями тощо. Насправді ми були визнані найкращими серед усіх австралійських університетів за загальним досвідом іноземних студентів бакалаврату в опитуванні QILT 2020.

Викладання найвищої якості

Ми є одним із найкращих університетів Австралії для навчання. Протягом неймовірних 16 років поспіль наші випускники оцінювали якість нашого викладання на 5 зірок у Good Universities Guide. Лише три інші університети в країні можуть зрівнятися з цим.

Чудові промислові зв'язки

ECU має багато партнерств і зв’язків з галузевими групами та організаціями в Західній Австралії, Австралії та по всьому світу. Ці зв’язки допомагають нам надати вам можливість отримати практичний досвід, стажування або проходити практику під час навчання. Це також може допомогти вам знайти роботу після закінчення навчання!

Наші захоплюючі та інноваційні галузеві партнерства допоможуть вам отримати цінний галузевий досвід і конкурентну перевагу, необхідну на сучасному глобальному ринку праці, хто знає, що ваше наступне стажування може принести вам найкращу кар’єру, як і випускник міжнародного дизайну Ар’яна. Дізнайтеся, як стажування в IBM випередило її конкурентів!

Легендарна підтримка студентів

Навчання в іншій країні може бути викликом для багатьох людей. Але в ECU ми допомагаємо вам подолати будь-які академічні чи особисті проблеми за допомогою наших численних служб підтримки. Ми є одним із найкращих університетів Австралії щодо підтримки студентів – у нас навіть є команда успіху студентів!

Додатковий рік прав на навчання після роботи

Після завершення навчання ви можете мати право на отримання тимчасової аспірантської візи , що дає вам можливість жити, працювати та навчатися, здобуваючи цінний досвід роботи на процвітаючому австралійському ринку праці. Статус регіонального міста Західної Австралії означає, що ви можете мати право залишатися в Західній Австралії протягом чотирьох-шести років після закінчення бакалаврату або аспірантури.

WA розширює свій перелік професій для випускників

Іноземні студенти є важливою частиною спільноти Вашингтона, і тепер, маючи понад 300 професій у списку професій для вищих навчальних закладів, ваша нова кваліфікація може навіть призвести до отримання постійного місця проживання, поєднавши це зі щедрою заробітною платою та рейтингом Перта як одного з найзручніших для життя міст у світі. , ніколи не було найкращого часу для навчання у Вашингтоні.

Особливості кампусу

Обладнання кампусу

ECU забезпечує сприятливе навчальне середовище, надаючи різноманітні послуги та зручності на кампусі для всіх наших студентів.

Послуги, орієнтовані на студента

Послуги, орієнтовані на студентів і персонал, включають:

Проживання

Ми маємо розміщення на території кампусу в усіх трьох кампусах, якими керує Campus Living Villages.

Догляд за дітьми

Кампуси Joondalup і Mount Lawley пропонують професійні, добре обладнані центри догляду за дітьми.

Комп'ютерні класи та бездротовий Інтернет

Студенти мають цілодобовий доступ до обчислювальних засобів на кампусі.

Консультаційна служба

Ця послуга може допомогти вам вирішити будь-які академічні чи особисті проблеми. Це безкоштовно для всіх студентів.

Справедливість, різноманітність та служби для людей з обмеженими можливостями

Ці послуги надають підтримку студентам із різними навчальними потребами.

Служба охорони здоров'я

Медичні центри зручно розташовані в кампусах Joondalup і Mount Lawley, де надають послуги лікарів загальної практики та медсестер.

Допомога людям з вадами слуху

ECU пропонує два типи систем допомоги слуху – індукційну та інфрачервону – у кількох навчальних кімнатах у трьох кампусах.

Підлоговий тип індукційної петлі дозволяє використовувати ваш персональний слуховий апарат безпосередньо з телекотушкою (знімальною котушкою).
Інфрачервоне рішення вимагає оренди одного з двох типів приймачів:

 • Приймач, сумісний із вашим слуховим апаратом із телекотушкою.
 • Гарнітура з інфрачервоним приймачем.

ІЧ-приймачі для посилення слуху можна придбати в Управлінні з питань справедливості, різноманітності та інвалідності та в таких місцях:

 • Joondalup eLab (JO.31.233)
 • Mount Lawley eLab (ML.10.136)
 • South West eLab (SW.3.101E)

Бібліотека

Бібліотеки університетського містечка забезпечують повну колекцію книг і журналів, електронні ресурси та засоби для навчання та дослідження.

Студентський хаб

Student Hub є першою точкою контакту для всіх студентських запитів, включаючи академічну інформацію, зарахування та картки доступу.

Студентські гільдії, клуби та асоціації

Студентська гільдія представляє інтереси студентів у низці наукових та юридичних питань. Він також пропонує багато соціальних і культурних заходів через ряд клубів і асоціацій.

Торгові точки

Їжа, кафе та бари

Від кави на бігу до ситної їжі, наші кампуси мають широкий вибір страв і напоїв.

Перукарня та салон краси

Crown Hairdressing розташований на кампусі Joondalup, обслуговуючи як чоловіків, так і жінок, а також студентів.

Спорт і фітнес

На всіх трьох кампусах розташовані сучасні спортивні, рекреаційні та фітнес-зали.

Кооперативний магазин

Co-Op Shops пропонують широкий вибір освітніх і навчальних ресурсів, а також програмне забезпечення, технології, ігри, канцтовари, одяг, аксесуари для подорожей тощо.

Послуги друку, копіювання та сканування

Центри друку Luminate PrintWorks відкриті для співробітників і студентів. Експерти на місці дадуть вам ідеї та рекомендації щодо створення брошур та плакатів, друку тез, навчальних конспектів та багато іншого. Центри Luminate PrintWorks розташовані в кампусах Joondalup, Mount Lawley і South West.

Наші кампуси

У нас є три кампуси в Західній Австралії, кожен з яких пропонує сучасне, яскраве місце для навчання та навчання. Наші кампуси оснащені сучасними зручностями, включаючи бездротовий доступ до Інтернету, цілодобовий доступ до комп’ютерних лабораторій, бібліотеки з відкритими навчальними приміщеннями в неробочий час і безпечне середовище для навчання як самостійно, так і з іншими студентами.

Кампус Joondalup

Наш кампус Joondalup є штаб-квартирою університету. Кампус може похвалитися найсучаснішими зручностями, включаючи Будівлю здоров’я та оздоровлення, багатомільйонний спортивний і фітнес-центр, відзначену нагородами бібліотеку та студентський центр, мікропивоварню, відкритий кінотеатр на літні місяці тощо. - проживання в кампусі.

Кампус Маунт Лоулі

Наш кампус Маунт-Лоулі розташований лише за кілька хвилин від центрального ділового району Перта та кафе на Бофорт-стріт. Він оснащений широкими навчальними ресурсами, першокласними ІТ-техніками та приміщеннями для виконавських мистецтв, спортивним і фітнес-центром і розміщенням на території кампусу. Кампус також є домом для Академії сценічних мистецтв Західної Австралії (WAAPA).

Південно-Західний кампус

Розташований за дві години їзди на південь від Перта, наш Південно-Західний кампус (Банбері) знаходиться недалеко від всесвітньо відомого регіону річки Маргарет. Кампус є найбільшим університетським містечком за межами столичної області та має сучасні зручності, невеликі розміри класів, широкий вибір курсів і проживання на території кампусу.

  Стипендії та фінансування

  Відгуки учнів

  Розташування

  • Joondalup

   Edith Cowan University 270 Joondalup Drive, 6027, Joondalup

  • Mount Lawley

   Edith Cowan University 2 Bradford Street, 6050, Mount Lawley

   • Bunbury

    Edith Cowan University 585 Robertson Drive, , Bunbury

    Запитання