© Egas Moniz - Cooperativa de Ensino Superior
Egas Moniz School of Health & Science

Egas Moniz School of Health & Science

Egas Moniz School of Health & Science

Введення

Egas Moniz добре відомий своєю досконалістю та інноваціями у вищій освіті. Будучи сертифікованими відповідно до ISO 9001:2008, ми зосереджуємося на підготовці медичних працівників і є центром соціальної відповідальності, значною мірою імплементованої в місцевій громаді, через надання медичної допомоги.

Наукова діяльність Egas Moniz за останні роки, з точки зору обсягу, впливу та якості наукової продукції, кількості патентних заявок і цитат, отриманих дослідницькою продукцією, кількості сторінок в Інтернеті та кількості зворотних посилань і згадок у соціальних мережах, привела нас до досягти 1-го місця в рейтингу SCIMAGO серед приватних установ Португалії.

Іноземних студентів Egas Moniz стає все більше, і це не лише європейці, а й латиноамериканці, країни Близького Сходу, Азії та Африки. Крім прийому іноземних студентів, Egas Moniz інвестував в інтернаціоналізацію свого викладацького складу, наймаючи міжнародних професорів як для студентів, так і для аспірантів. Наша діяльність підтримується понад 400 висококваліфікованими професорами.

Наше бачення інтернаціоналізації ґрунтується на бажанні бути важливою силою в міжнародній вищій освіті. Наша високоякісна університетська резиденція, розташована на території кампусу, з чудовими зручностями гарантує, що наш заклад може запропонувати всі умови, необхідні для процвітання іноземного студента.

У наданні медичних послуг ми виділяємо нашу стоматологічну клініку та ветеринарну клініку, обидві на території кампусу, а також нашу клініку університету Алмада, клініку університету Сетубал і будинок престарілих Сесімбра. Усі ці засоби використовуються для значного покращення навчання студента та доповнення кількох лабораторій для внутрішнього навчання, досліджень, моделювання та клінічних навичок, а також усіх заочних закладів, які відвідують наші студенти, щоб вони могли отримати практичний досвід на справжньому робочому місці. навколишнє середовище.

Наші плани навчання включають сучасні педагогічні методики, в яких студенти беруть активну участь у власному навчанні. Наша педагогічна пропозиція підкріплена всіма доступними сучасними засобами електронного навчання, як для навчання, так і для оцінювання.

Наша педагогічна пропозиція, хоча й вимоглива, включає добре збалансовану роботу та особисте життя, поважаючи вільний час та цінуючи збагачення навчальних програм у різних галузях, таким чином надаючи майбутнім професіоналам покращені навички та чутливість, отримані в невимушеній та здоровій обстановці.

Наперед дякуємо за довіру та з нетерпінням чекаємо на Вас.

Особливості кампусу

Розташовані на території кампусу площею близько 5 га в Монте-де-Капаріка (Рада Алмада), два заклади пропонують широкий та різноманітний спектр ступенів бакалавра, магістра, інтегрованих ступенів магістра, аспірантури та спеціалізації в галузі охорони здоров'я. та судова експертиза. У нас близько 2500 студентів і 200 викладачів. Інвестиції в якість та кваліфікацію нашого викладацького складу, а також у приміщення та зручності можна побачити у рівні навичок тих, хто закінчує EGAS MONIZ.

EGAS MONIZ постійно дбає про те, щоб забезпечити доступність усіх необхідних засобів для гарної роботи викладачів та учнів, і ми беремо на себе це пряму відповідальність. Таким чином ми можемо підвищити успішність у школі та підвищити працевлаштування випускників. На цьому рівні можна згадати, наприклад, Бібліотеку та багато послуг, які вона пропонує користувачам, а також Офіс для включення в активне життя – GIVA.

Комфорт і благополуччя студентів забезпечується досконалістю допоміжних послуг на території кампусу, таких як їдальні, де подають харчування, ігрове поле, тренажерний зал, зони для веселощів та дозвілля, копіювальний центр, книжковий магазин, приміщення для студентських асоціацій, а також як медична та психологічна підтримка. EGAS MONIZ також має університетську резиденцію з 211 кімнатами в кампусі для студентів, які не живуть поблизу.

Завдяки своїй місії та баченню, EGAS MONIZ також базується на двох основних стовпах, на додаток до елементу викладання та навчання своїх студентів:

 • Розвиток знань за допомогою досліджень, розробок та інновацій у своєму міждисциплінарному дослідницькому центрі Egas Moniz (CiiEM).
 • Бути пов’язаним із громадою через застосування її знань та університетських досліджень, надання медичних послуг та інших, у тісному зв’язку зі своїми ступенями.

  Прийом

  Хто може подати заявку?

  Кандидати на інституційний конкурс:

  • Власники курсу середньої школи або юридично еквівалентної кваліфікації та які склали вступні іспити до вищої освіти.
  • Особи, які навчаються в іноземній середній школі та бажають подати заявку відповідно до статті 20-A Декрету-закону №. 296-A / 98 від 25 вересня. Ці кандидати повинні будуть подати заявку на еквівалентність, щоб продовжити навчання, разом із старшою школою, і після того, як призначена еквівалентність, вони повинні піти в приміщення DGES, щоб подати заявку на заміну вступних іспитів, через статтю 20-А.

  Кандидати на спецконкурс:

  • Вік понад 23 роки.
  • Студенти з навчанням у ВНЗ (зміна курсу, переведення або повторне вступ).
  • Власники вищої, середньої освіти та дипломів технологічної спеціальності.

  Кандидати на особливий режим:

  • Дипломатичне представництво Португалії за кордоном.
  • Іноземні португальські стипендіати або урядовці за кордоном.
  • Офіцери збройних сил Португалії.
  • ПАЛОП Стипендіати.
  • Іноземне дипломатичне представництво, акредитоване в Португалії.
  • Високопродуктивні спортсмени.
  • Східного Тимору.

  Відгуки учнів

  Розташування

  • Monte de Caparica

   Campus Universitário, 2829-511, Monte de Caparica

   Запитання