Keystone logo
Egas Moniz School of Health & Science Інтегрований магістр фармацевтичних наук
Egas Moniz School of Health & Science

Інтегрований магістр фармацевтичних наук

Monte de Caparica, Португалія

5 Years

Англійська

Денне навчання

30 Aug 2024

Sep 2024

EUR 7 405 / per year *

На кампусі

* неєвропейські студенти

Введення

Інтегрований ступінь магістра з фармацевтичних наук Вищого інституту охорони здоров’я Егаса Моніза (IUEM) є одним із найвідоміших курсів у Португалії на даний момент. Він може похвалитися традицією академічної майстерності у підготовці професіоналів, яка сягає понад 20 років. Ми підготували понад 1000 фахівців у галузі фармацевтики. Згідно з дослідженням працевлаштування (Nielsen), проведеним серед випускників за останні 5 років, ми бачимо, що наші фармацевти мають 97% працевлаштування в галузі фармацевтичної науки та можуть отримати стабільний контракт через три місяці.

Ми успішно розвивалися з моменту створення ступеня бакалавра з фармацевтичних наук, завжди з метою відповіді на нові виклики, які виникають як у секторі освіти, так і у фармацевтичному секторі. Ключовим фактором успіху нашого магістра стала наша здатність адаптуватися до змін і розробляти нові підходи до навчання, які адаптовані до реальних потреб ринку праці. Підтвердженням цього стало створення у 2014 році Програми стажування у фармацевтичній промисловості у партнерстві з APIFARMA, ANL - Національною асоціацією клінічних лабораторій та Лабораторією військової хімії та фармацевтичної продукції, яка передбачає стажування для студентів, які закінчили 1-й цикл навчання (3 роки) інтегрованого ступеня магістра фармацевтичних наук (MICF), пропонуючи їм проміжний професійний досвід, який інтегровано в їхню академічну підготовку. Ця програма також передбачає позааудиторне стажування для студентів, які завершили 2-й цикл MICF, з метою полегшити їм інтеграцію у своє професійне життя. Також розробляються інші програми стажування в різних сферах професійної діяльності.

Інтегрований ступінь магістра з фармацевтичної науки готує медичних працівників, і тому пацієнт знаходиться в центрі їхньої діяльності. Фахівці фармацевтичної науки можуть працювати в кількох сферах, зосереджуючись, зокрема, на лікарських засобах – як вони розроблені, як працюють і як вони використовуються населенням для профілактики та лікування захворювань. Вони також можуть працювати в кількох лабораторних областях, а саме в медичних, екологічних та харчових тестах, а також у пов’язаних промислових і комерційних секторах.

Ми навчаємо лідерів фармацевтичної галузі та активних членів команд охорони здоров’я, здатних бути експертами в усіх сферах охорони здоров’я протягом усього життя. Ми також готуємо фахівців, здатних стати дослідниками в різних галузях науки про здоров’я.

Що робить нас унікальними

 • Висока практична складова курсу. Ви матимете практичні лабораторні заняття з 1-го року курсу, загалом понад 1000 годин ефективної лабораторної роботи.
 • Молодий і кваліфікований педагогічний колектив, мотивований допомогти вам.
 • Великі, сучасні та добре обладнані лабораторії.
 • Ви матимете змодельовані практичні заняття з громадської фармації та проходите навчальні стажування в громадських та лікарняних аптеках, поєднуючи знання, отримані під час академічної підготовки, з фармацевтичною практикою.
 • Диверсифіковане навчання дозволить вам отримати навички роботи в багатьох сферах.
 • Можливість взяти участь у позакласному стажуванні в середині академічної підготовки або в кінці інтегрованої магістерської програми в Португалії чи за кордоном, у тісній співпраці з компаніями та іншими освітніми та дослідницькими установами, розширюючи навчання та орієнтуючись на ваші сфери інтересу.
 • Висока працевлаштування (97%) наших випускників зумовлена міцною науково-технічною підготовкою.
 • Існування Міждисциплінарного дослідницького центру Egas Moniz (CiiEM) відкриє вам двері для здійснення науково-дослідницьких проектів у дуже диверсифікованих сферах у рамках динамічних та інтерактивних дослідницьких груп.
 • Можливість мати програми обміну з іноземними університетами, а саме за програмою Erasmus.
 • Участь у кількох конференціях, конгресах і семінарах дозволить вам бути в курсі останніх тенденцій у кількох сферах.
 • Університетська резиденція найвищої якості на території кампусу з численними зручностями, такими як басейн, який гарантує ваше благополуччя та безпеку, як ніби ви знаходитесь у власному домі.
 • Чудове академічне середовище, стимулююче та активне, яке включає викладачів, дослідників, професіоналів та студентів! Ви відвідаєте вечірки, концерти, академічні вечори та інші ініціативи, організовані студентськими асоціаціями Egas Moniz, групами та хором «Tunas». Ви також зможете займатися декількома видами спорту, будь то в тренажерному залі чи на ігровому майданчику, які ми пропонуємо для вас.
 • Привілейоване розташування нашого кампусу знаходиться в раді Алмада, за 15 хвилин їзди від Лісабона та Коста-де-Капаріки, з чудовими засобами доступу (наземне метро, потяг і автобус).

Навчальний план

Результат програми

Плата за навчання програми

Карєрні можливості

Про Школу

Запитання