Escola Superior de Enfermagem de Coimbra

Escola Superior de Enfermagem de Coimbra

Escola Superior de Enfermagem de Coimbra

Введення

Навчайтеся в найстаршій і найбільшій школі догляду в Португалії

Escola Superior de Enfermagem de Coimbra - ESEnfC

Escola Superior de Enfermagem de Coimbra (ESEnfC) є державним вищим навчальним закладом та національним та міжнародним довідником у розвитку та затвердженні дисципліни медсестринства.

Найбільша і найстаріша школа сестринства в Португалії, вона проводить навчання у партнерстві з національними та міжнародними медичними та вищими навчальними закладами, спрямованими на нові соціально-демографічні потреби та мультикультуралізм, на вимоги світового ринку праці та навчання протягом усього життя, будучи першим у залученні студентів-медиків.

Він визнаний і шукається на міжнародному рівні для кваліфікації свого факультету, для його досліджень та інновацій, для умов, які він пропонує на рівні бібліотек, центрів моделювання, якості його випускної та післядипломної освіти та досліджень сестринських робіт. Це перша школа сестринської справи в Португалії з академічної, наукової, технічної та культурної мобільності студентів, викладачів і непрофесіоналів, що гарантує, що більше 30% випускників мають період навчання за кордоном.

Всі випускники мають можливість брати участь у проектах розширення в суспільстві, в науково-дослідних проектах, в інноваційних та підприємницьких проектах, як частина установи, визнаної Всесвітньою організацією охорони здоров'я як свій Центр співпраці.

Професіонали, підготовлені ESEnfC, є соціально визнаними за високий рівень своєї глобальної освіти, що сприяє культурі, що характеризується центральністю особистості, повагою до їх творчості, інноваційності, прихильності до роботи в школі, задоволеності роботою / навчанням. у всіх сферах навчання, інновацій та досліджень.

Навчальна пропозиція по догляду

У сфері професійної освіти та професійної підготовки ESEnfC проводить офіційні курси для студентів та аспірантів з медичних сестер та курсів підвищення кваліфікації медичних сестер, які сприяють, на найвищому рівні, людській, культурній, науково-технічній підготовці, , курси професійної підготовки для інших техніків і агентів охорони здоров'я у вашій області.

Будучи установою, яка лише сприяє викладанню медсестринської справи, студентська група складається з понад 2000 студентів медсестринства, зі студентами з більш ніж 30 країн.

Вона має угоди з 120 університетами в більш ніж 30 країнах, у тому числі 26 з базовими університетами Бразилії. Це дозволяє подвійний диплом з Федеральним університетом Санта-Катаріни.

Розташування

 • Coimbra

  Avenida Bissaya Barreto | Apartado 7001, , Coimbra

 • Coimbra

  Rua 5 de Outubro | Apartado 7001, , Coimbra

  • Coimbra

   Rua Dr. José Alberto Reis | 3000 – 232, , Coimbra

   Запитання