ESEI International Business School Barcelona

ESEI International Business School Barcelona

ESEI International Business School Barcelona

Введення

Інновації в бізнес-освіті

Навчання для бізнесу в реальному часі

ESEI надає міжнародну бізнес-освіту, яка відповідає вимогам глобального бізнесу. З моменту заснування в 1989 році нами керувала пристрасть до надання бізнес-програм, які забезпечують відповідні навички та професійну підготовку, щоб покращити кар’єрні перспективи наших студентів і підготувати їх до успіху в міжнародному робочому середовищі.

Міжнародне визнання досконалості

Акредитації Великобританії та Іспанії

ESEI є визнаним міжнародним вищим навчальним закладом в Іспанії. Програми бакалавра ESEI є офіційними кваліфікаціями, які присуджуються найкращими університетами Великобританії. Магістерські програми ESEI — це приватні ступені, які присуджуються безпосередньо ESEI та Католицьким університетом Мурсії (UCAM) — одним із найпрестижніших університетських закладів Європи з чудовою репутацією в бізнес-освіті.

Кампус ESEI Barcelona - найкраще місто для іноземних студентів

Топ-5 європейських стартап-хабів

ESEI знаходиться в Барселоні, Іспанія, міжнародний центр бізнесу та інновацій. Такі події, як Всесвітній мобільний конгрес, який щорічно збирає понад 100 000 людей, роблять місто одним із найкращих місць для спілкування в Європі. Наші потенційні випускники мають можливість спілкуватися з підприємцями та інвесторами та налагоджувати зв’язки на все життя з однокурсниками, викладачами та викладачами.

Міжнародний факультет та експерти з бізнесу

Навчання у досвідчених професіоналів

Міжнародний факультет ESEI досліджує, надихає та створює знання, що відповідають потребам наших студентів. Вони пропонують колективний підхід до складних проблем, одночасно розвиваючи індивідуальні таланти в академічному та професійному плані. Викладачі ESEI працюють з усього світу і надають студентам ESEI справжню перспективу глобального бізнесу.

Тренування для досконалості

Наші викладачі є активними професійно: це генеральні директори, власники бізнесу, підприємці, менеджери з маркетингу та інші співробітники вищого рівня компаній. ESEI — це сходинка для наших студентів до кар’єри, яку вони хочуть, а наш факультет — ті, хто може допомогти їм досягти цього!

<img class=" inserted-image image-element img-responsive " src=" https://keystoneacademic-res.cloudinary.com/image/upload/q_auto,f_auto,w_743,c_limit/element/13/132760_01_portada.jpg " alt=" 132760_01_portada.jpg " data-json=" {"author":"photo courtesy of ","author_url":"", "джерело":""}" />

Практична методологія бізнесу

Проектне навчання (PBL)

У ESEI наш найвищий пріоритет — надати нашим студентам найкращий досвід навчання. Проектне навчання пов’язує учнів із реальним світом. Студентам надається автономія, гнучкість і відповідальність за спільну роботу над проектами, якими можуть бути тематичні дослідження, письмовий звіт, відео, рольові ігри, веб-сайт тощо. Роль наших викладачів – це, по суті, роль фасилітатора. Вони створюють описи проектів і наглядають за прогресом, який досягають команди тиждень за тижнем, з регулярними пунктами реєстрації, як і на робочому місці.

Навчання, орієнтоване на студента

Персоналізована увага в малих класних групах

Студенти ESEI отримують переваги від персоналізованого наставництва та консультацій від наших міжнародних професіоналів з управління освітою. Розміри класів невеликі, щоб заохочувати та створювати культуру виховання та підвищення талантів студентської спільноти ESEI.

Яскраве студентське життя

Різноманітна спільнота зі 150 студентів з понад 40 країн

ESEI пропонує справді глобальний досвід роботи з іноземними студентами з різних професій. Студентська спільнота ESEI складається з молодих людей, які прагнуть кар’єри і захоплені бізнесом. Завдяки відомим архітектурним спорудам, чудовим піщаним пляжам, дивовижному середземноморському клімату, захоплюючому нічному житті, фантастичній кухні та численним культурним і спортивним заходам Барселона гарантує студентам незабутні враження за розумний бюджет.

<img class=" inserted-image image-element img-responsive " src=" https://keystoneacademic-res.cloudinary.com/image/upload/q_auto,f_auto,w_743,c_limit/element/13/132756_08_CAREEROPPORTUNITIES.jpg " alt=" 132756_08_CAREEROPPORTUNITIES.jpg " data-json=" {"author":"photo courtesy of ","author_url":"", "джерело":""}" />

Карєрні можливості

ESEI поєднує таланти з бізнесом

ESEI пропонує унікальну можливість отримати професійний досвід у Барселоні. Студенти ESEI можуть проходити стажування та отримувати міжнародний професійний досвід у національних та міжнародних компаніях, розташованих у Барселоні.

7 коротких курсів для підвищення ваших навичок в ESEI

ESEI пропонує серію коротких курсів (3 години на тиждень протягом 6 тижнів) для всіх, хто зацікавлений. Незалежно від того, чи вивчаєте ви навички, чи ви вже є досвідченим професіоналом, ці нові курси пропонують будь-кому можливість набути нових навичок або покращити наявні, не зобов’язуючись виконувати повну програму.

Наші короткі курси можна пройти на кампусі або дистанційно. І зараз вони доступні!

Читайте далі, щоб дізнатися, які короткі курси пропонуються в цьому семестрі, і зареєструйтеся сьогодні .

 1. Управління проектами та економічне управління
  Цей короткий курс використовує системний підхід до вивчення управління проектами. Його мета полягає в тому, щоб оснастити студентів інструментами, необхідними для здійснення ефективного управління, як це визначено Інститутом управління проектами (PMI).
 2. Стратегії та технології цифрового маркетингу
  Гаряча тема для світу праці 21-го століття, цифровий маркетинг і його технології стають широко затребуваними.
  Цей короткий курс дослідить, як бренди можуть впливати на залучення за допомогою цифрових платформ. Це допоможе студентам орієнтуватися в різноманітних цифрових маркетингових технологіях і пояснить, як кожну з них можна стратегічно використовувати для досягнення довгострокових цілей компанії.
 3. Бізнес-план: створення та розвиток
  Увага, починаючі засновники стартапів! Цей короткий курс буде корисним для всіх, хто хоче відкрити власну справу та навчитися складати бізнес-план.
 4. Пошуковий маркетинг
  Маркетинг у пошукових системах (SEM) зосереджується на просуванні веб-сайтів шляхом збільшення їх видимості на сторінках результатів пошуку. Зі збільшенням кількості людей, які купують продукти та послуги в Інтернеті, SEM ніколи не був таким важливим.
 5. Мобільний маркетинг
  Мобільний маркетинг – це багатоканальна техніка онлайн-маркетингу. Він зосереджений на охопленні аудиторії за допомогою її смартфонів, планшетів або пов’язаних пристроїв. Він використовує веб-сайти, електронну пошту, SMS, соціальні мережі та мобільні програми для взаємодії з клієнтами.
 6. Спортивний маркетинг
  Спортивний маркетинг зосереджений на просуванні спортивних подій і команд, а також на просуванні інших продуктів і послуг у спортивній індустрії.
 7. Спортивна етика та соціальна відповідальність
  Поділений на два розділи, цей короткий курс зосереджується як на етиці в спорті, так і на соціальній відповідальності в спортивній індустрії.

Розташування

 • Carrer de Montevideo, 31, 08034, Barcelona

Запитання