© Euroaula Barcelona
Euroaula Barcelona

Euroaula Barcelona

Euroaula Barcelona

Введення

banner_quienes_somos_011

Університетський коледж EUROAULA - це навчальний заклад, заснований у 1987 році та спеціалізується на підготовці туристів. З 1997 року EUROAULA є філією Університету Жирони , пропонуючи ступінь з туризму, подвійний диплом з туризму та міжнародного гостинного та туристичного менеджменту, а також ступені магістра та аспіранта. Таким чином, ці університетські навчання є цілком офіційними та визнаними.

Подібним чином, Euroaula є центром, визнаним Департаментом d´Ensenyament Женералітату Каталонії , для викладання вищих досліджень професійної підготовки з офіційно затвердженою сертифікацією DOGC ENS/2116/2002/ від 8 липня.

Ми навчальний заклад, який спеціалізується на туризмі з педагогічним інноваційним покликанням. В EUROAULA ми готуємо майбутніх фахівців туристичної сфери з використанням теоретичних знань та вивчення реальних кейсів.

Наш багатий досвід викладання підтверджує, що ми є лідерами у сфері професійного навчання, надаючи у розпорядження наших студентів інструменти, необхідні для отримання знань, необхідних для навчання та особистого розвитку, готуючи їх до конкурентного ринку праці, який постійно змінюється.

Крім того, ми є частиною Association Européenne des Escoles d'Hôtellerie et de Tourisme , міжнародної організації, яка спрямована на просування європейських шкіл готелів і туризму.

46207_logo_aeht.jpg

UNE-EN ISO 9001 — це міжнародний стандарт, який визначає вимоги до системи управління якістю навчання в Університетській школі туризму Euroaula. Основною метою є постійне покращення якості нашого навчального плану та наших навчальних програм.

Таким чином, наші освітні програми були сертифіковані з 2007 року, і Euroaula з року в рік успішно долає перевірку, яку проводить Bureau Veritas.

Євроаула104

Розташування

 • Barcelona

  EUROAULA Carrer d'Aragó, 208 - 210, 08011, Barcelona

  Програми

   Також заклад пропонує:

   Запитання