Keystone logo
Euroinnova International Online Education Магістр природничих наук
Euroinnova International Online Education

Магістр природничих наук

Atarfe, Іспанія

725 Hours

Іспанська

Денне навчання, Заочне навчання

Request application deadline

Request earliest startdate

EUR 2 380 / per course

Дистанційне навчання

Введення

Візьміть цього онлайн -майстра натуропатії, за допомогою якого ви отримаєте необхідні інструменти, щоб стати експертом у натуропатії. Крім того, отримайте подвійну ступінь з 5 кредитами ECTS в конкурсах та агентствах з працевлаштування.

Відкрийте для себе цю цікаву дисципліну

Цей майстер з натуропатії пропонує вам спеціалізовану підготовку, необхідну для направлення вашої кар’єри на здійснення цієї професії. Далі ми спробуємо побачити, які основні результати роботи натуропата, а також основні функції, які виконує цей професіонал. Але, перш за все, ми дізнаємось більше деталей про цю цікаву дисципліну.

Що таке гомеопатія?

Гомеопатія - це терапевтичний метод, заснований на законі подібності або подібності, який стверджує, що речовина, що викликає певні симптоми у здорової людини, в невеликих кількостях, здатна вилікувати ті ж або подібні симптоми у хворої людини.

Гомеопати опрацьовують методи лікування, звертаючись до довідників, відомих як репертуари, де для розробки гомеопатичного препарату враховуються такі фактори, як набір симптомів кожного пацієнта, фізичний та психологічний стан пацієнта або його історія хвороби та життя .

З моменту свого заснування гомеопатія була предметом дискусій та суперечок серед медичних експертів (фармацевтів, лікарів тощо) та мала прихильників та недоброзичливців. Деякі експерти класифікували це як псевдонауку.

На що зосереджена натуропатія?

Завдяки навчанню, яке ми пропонуємо в Euroinnova зі ступенем магістра з натуропатії, ви зможете вивчити основні принципи, на яких зосереджена натуропатія, тобто основні переконання, які ця наука розвиває, і такі:

Годування

Як вказує філософія цієї галузі медицини, їжа повинна бути натуральною. Це вказує на те, що вона повинна бути цілком природною від її розробки (підготовки) до виготовлення.

Згідно з численними дослідженнями, існує дуже тісний зв’язок між дискомфортом людини, як фізичним, так і психічним, і харчуванням. Сьогодні наш раціон не зовсім здоровий. "Нездорова" їжа та фаст -фуд загалом змушують нас погано харчуватися здоровим способом.

Ми зловживаємо продуктами, які не сприяють натуропатії, тобто промисловою випічкою, безалкогольними напоями та обробленими. Від цього ми хворіємо, але не тільки фізично, а й емоційно.

Для нормального функціонування нашого мозку необхідний баланс поживних речовин: вітамінів, мінералів, амінокислот, жирних кислот та білків. Цей біохімічний дисбаланс може призвести до тривоги, депресії або безсоння, серед іншого, і може бути негативним для створення та позитивних станів життя, таких як енергія, життєва сила, творчість, щастя чи особистісний ріст, загалом. Незбалансоване або нерегулярне харчування спричиняє недоліки, а отже, і втрату загального здоров’я людини. Проведення процесу дезінтоксикації - один із способів його відновлення.

Фізичний стан

Щоб насолоджуватися гарним здоров’ям, вам потрібно не тільки покладатися на правильне харчування, але й залишити позаду малорухливий спосіб життя. Тіло працює всіма техніками, в яких руки використовуються як базовий елемент.

Це включає всі види масажу, такі як: хіромасаж, рефлексотерапія стопи, вуха або інших частин тіла, східний масаж для розтягування, регулювання енергетичних точок, ручний лімфодренаж, корекція постави тощо.

Ні для кого не секрет, що щоденні або хоча б тижневі фізичні вправи позитивно впливають на наше здоров’я. У наш час ми багато часу проводимо, сидячи на стільці перед комп’ютером, чи то для роботи, чи для розваги.

Натуропатія вважає, що важливо мобілізувати нашу енергію, рухатися і тим самим активувати гормони щастя. Таким чином, ми будемо здоровішими і почуватимемось абсолютно добре. Незважаючи на те, що ми розкриваємо цю точку, ми переходимо до наступної фундаментальної опори натуропатії. Продовжити читання →.

Душевний стан

Розум рухає всім. Це центр нашого буття, і ми самі маємо здатність відчувати себе добре або навпаки, пригнічені. Все пов'язано між собою, і так само, як ми маємо тренувати своє тіло, ми також повинні робити це розумом.

Натуропатія: характеристики та переваги

Натуропатію можна визначити як науку, яка вивчає та застосовує різні природні елементи для підтримки чи відновлення здоров’я людей. Це оформлено в рамках природної медицини або альтернативної медицини,

Як ми вже знаємо і бачили цього майстра-натуропата, який розповідає про альтернативну медицину, яка зосереджена на цілющій силі, яку пропонує нам природа, та на здатності самовідновлення нашого власного тіла. Ми хочемо коротко висвітлити основні переваги, які приносить натуропатія і які ми можемо отримати завдяки завершенню інноваційного натуропатичного майстра в Euroinnnova Formacion:

 • Він пропонує менш агресивне лікування організму, ніж інші види хімічної медицини.
 • Він знаходиться в постійному пошуку загального благополуччя, він навіть лікує емоції, а не просто зникнення симптомів будь-якої хвороби.
 • Його цілющі речовини не залишають залишків або будь -яких побічних ефектів у нашому організмі, оскільки це абсолютно природно. Всупереч тому, що відбувається з алопатичною медициною.
 • Препарати цієї методики є профілактичними, цілісними та неспецифічними. Натуропатія лікує пацієнта в цілому, вона зацікавлена, тому що все добре, тіло, розум, емоції та дух.

Гомеопатичні ліки

Ліки або гомеопатичні препарати виробляються шляхом послідовного розведення у воді або спирті, так що вихідна речовина, що викликає наслідки захворювання, зменшується до нескінченно малої кількості. Продукти, що використовуються для виготовлення цих засобів, можуть бути тваринного, рослинного або хімічного походження (мінеральні або органічні). Для виготовлення гомеопатичного препарату необхідно дотримуватися певного процесу:

 • Розведення: Це поступова деконцентрація речовини. Це досягається розчиненням у воді або спирті. Ідея полягає в тому, щоб повторити процес розчинення стільки разів, скільки необхідно, доки речовина не стане сприйнятливою, тобто розбавляти розведення до завершення процесу.
 • Динамізація: Це потрібно робити після кожної деконцентрації і складається з інтенсивного струшування розчину.

Експерти гомеопатії стверджують, що для розробки препарату такого типу необхідно враховувати як характерні симптоми захворювання, так і конкретні симптоми, які проявляються у кожного пацієнта з тією ж патологією, тому першим кроком, який необхідно врахувати, є складання детальної історії хвороби пацієнта та виконання всіх необхідних аналізів для правильної діагностики захворювання. Гомеопатичний препарат використовується як одноразово, так і як додаткове лікування звичайними препаратами.

Навіщо взяти курс магістра натуропатії в Euroinnova?

Виберіть навчання, пов’язане з магістратурою з натуропатії в Euroinnova Formacion, оскільки завдяки цьому ви отримаєте нові знання та навички, за допомогою яких ви отримаєте необхідну підготовку, щоб мати можливість виконувати наступну пологову вставку.

Приєднуйтесь до нашого тренінгу, присвяченого натуропатичному майстру, і дізнайтеся все про цей лікарський засіб. У вас є широкий спектр професійних можливостей, таких як приватні натуропатичні консультації, трав’яні центри, аптеки та аптеки, центри дієтичних консультацій, природні оздоровчі центри тощо.

У Euroinnova ми пропонуємо навчання, підготовлене для вас, це ексклюзивне та специфічне навчання, яке адаптується до ваших смаків та уподобань.

На додаток до онлайн -тренінгів, ми оновлюємо весь вміст на основі останніх новин на ринку. Ми маємо майже 20 -річний досвід навчання та освіти, і щороку нас підтримує понад 100 000 студентів. Чого ти чекаєш?

Досягайте своїх професійних цілей завдяки навчанню, яке ви зможете розвинути під час навчання, яке, окрім того, що сприяє вашому професійному розвитку, також сприяє вашому особистому розвитку, оскільки ваші навички, пов’язані з відповідальністю, зрілістю, а також здатністю поєднувати його з іншими щоденними завданнями, такими як робота, сім’я чи будь -які обставини.

Слід також додати, що у нас є численні угоди з університетами великого національного значення, такими як Університет Небрії, UCAM, Університет, EMC та інші. У нас також є такі угоди, як з Європейським соціальним фондом, AENOR, AENOA, CECAP.

З іншого боку, значна частина нашої пропозиції щодо навчання орієнтована на користувачів з Латинської Америки, які вже користуються численними перевагами навчання в бізнес-школі Euroinnova. Не чекайте більше та приєднайтеся до найповнішого навчання, яке ви можете знайти, і станьте чудовим професіоналом та проведіть своє працевлаштування чудовим чином.

Оновіть свій професійний профіль разом з Euroinnova!

Загальна характеристика

Короткий зміст професійних шляхів кар’єри для майстра -натуропата:

Природна медицина, натуропатія, - це псевдонаука, яка охоплює низку практик або терапій з профілактичною або лікувальною метою з використанням елементів, отриманих з природи, з низьким або зовсім відсутнім рівнем обробки. Він використовується для будь-якої альтернативної або доповнюючої медицини, яка використовує традиційні або непромислові засоби, такі як лікарські рослини. Цей майстер в галузі натуропатії пропонує необхідне навчання, щоб детально знати натуропатію та природні методи лікування. З цим майстром ви зможете дізнатися про природні методи терапії, за допомогою яких можна поліпшити своє здоров’я, використовуючи засоби та ресурси, які природа надає у ваше розпорядження. Крім того, ви зможете отримати вищу освіту, за допомогою якої можна акредитувати отримане навчання. Ці курси дозволяють освоїти все більш затребувані методи лікування, такі як рейки, бахові квіти або аюрведична натуропатія. Не пропустіть цю можливість отримати акредитаційний диплом, який дозволить вам працювати собі або комусь іншому в галузі охорони здоров’я та природної терапії. Ви можете зв'язатися з нами, щоб отримати додаткову інформацію про інші курси та майстрів у галузі здоров'я та природної терапії, за допомогою яких ви отримаєте спеціалізовану підготовку в цій галузі.

Завдання майстра натуропатії:

Цей магістр природничих наук пропонує студентам належні знання для втілення на практиці деяких альтернативних методів лікування, на які все більше затребує велика кількість людей. Серед цілей майстра виділимо наступне:

 • Виконати розпізнавання людини та інтерпретувати ознаки, що дозволяють встановити діагноз.
 • Знаючи, як застосовувати, яка терапія або комбінація терапії є найбільш прийнятною для кожного випадку, виходячи з конкретних обставин кожного пацієнта.
 • Керівництво та консультування тих, кому потрібні їхні послуги, впевнено реагуючи на будь -які сумніви, які можуть виникнути.
 • Знати, як визначити основне поняття фітотерапії та знати сучасні тенденції.
 • Визначте різні лікарські рослини, типологію, збір та збереження, форми приготування, а також їх різні діючі принципи.
 • Знайте компоненти та загальний зміст нейролінгвістичного програмування.
 • Вивчіть техніку моделювання, щоб отримати кращі навички та вміння.
 • Запровадити коучинг як альтернативу, яка змінює особистий спосіб життя студента, пропонуючи спосіб покращити якість життя.

Професійні можливості оволодіти натуропатією:

Цей ступінь магістра пропонує студентам належні знання в галузі охорони здоров'я та природної терапії, щоб мати можливість розвивати професійну кар'єру в аптеках, клініках, фітотерапевтах, натуропатичних консультаціях, у спа -салонах, спортивних центрах, центрах краси, а також у оздоровчих центрах.

До чого вас готує натуропатичний майстер:

Наступний магістр з натуропатії готує вас здобути освіту з натуропатії, знаючи різноманітну анатомію та фізіологію людини з практичного застосування; наближення до світу гомеопатії та фітотерапії; розповідаючи про різні лікарські рослини, пропонуючи тренінги з дієтології та дієтології: дієтотерапія, ви також навчитесь виправляти внутрішні дисбаланси, що сприяють встановленню захворювань у пацієнтів, знаючи та поглиблюючи нейролінгвістичне програмування НЛП для натуропатів та особисті коучинг. Спеціалізуйтесь на природничій терапії завдяки магістратурі з університетським дипломом та навчіться впроваджувати на практику найвідповідніші лікувальні заходи в природній медицині.

На кого спрямований майстер природотерапії:

Цей майстер з натуропатії орієнтований переважно на професіоналів у сфері охорони здоров'я та інших пов'язаних з ними, таких як: фармацевти, медсестри, фармацевти та асистенти медсестри / фізіотерапевти / натуристи / тощо. Подібним чином, він спрямований на будь -кого, з галузі охорони здоров’я чи ні, хто хоче пройти навчання в галузі природознавства та природної терапії, а також отримати вищу освіту, за допомогою якої можна акредитувати отримане навчання.

Офіційний характер навчання:

Цей тренінг не входить до сфери офіційного регульованого навчання (Дошкільна освіта, Початкова освіта, Середня освіта, Офіційна професійна підготовка, Бакалавр, Університетський диплом, Офіційний магістр університету та докторська ступінь). Тому це додаткове навчання та / або спеціалізація, спрямована на здобуття певних навичок, умінь чи схильностей професійного характеру, які можна оцінити як заслугу у дошках з працевлаштування та / або конкурсних іспитах, завжди в межах розділу Навчання. та / або безперервного навчання, завжди важливо переглянути конкретні вимоги до оцінки конкретного державного банку вакансій, до якого ми хочемо звернутися.

Про Школу

Запитання