Faculdade de Ciências Médicas da Santa Casa São Paulo (FCMSCSP)

Faculdade de Ciências Médicas da Santa Casa São Paulo (FCMSCSP)

Faculdade de Ciências Médicas da Santa Casa São Paulo (FCMSCSP)

Введення

Санта-Каса Сан-Паулу МИЛОСЕРДЯ

Братство Санта-Каса-де-Misericordia Сан-Паулу є багатовікова установа, португальського походження, присвячений, починаючи з шістнадцятого століття, допомога дітям-сиротам, літнім, бідним і хворим. Милосердя слово має емоційну сенс "поклав доброту, серце," акти на користь інших. Протягом довгого часу, це був єдиний госпіталь в місті і в тій мірі, що Павло розширила горизонти і населення зростало, це було необхідно резервувати більше місця для розміщення та догляду за хворими.

У 1884 році, нова лікарня була відкрита "у високій Arouche" шляхом розміщення до дати, в тому ж місці. У 1912 році д-р Арнальдо Вієйра де Карвальо, клінічний директор лікарні, представлений омбудсменом Братства проект, який оформив вчення медичних наук лікарні. У 1913 році медичну освіту було розпочато на факультеті медицини та хірургії. Таким чином, лікарня Святої Будинок був першим місцем, щоб навчати лікарів і хірургів в штаті Сан-Паулу.

У середині 1930-х, зі створенням університету Сан-Паулу (USP), клінічні кафедри факультету медицини Сан-Паулу використовується підопічних Санта Каса, і курс "Dr. Арнальдо "інтегрована в USP, основна стільці були переміщені в будівлю на проспекті Doutor Арнальдо в 1945 році.

З 1933 року студенти з інших медичних навчального закладу також насолоджувалися запропонував навчання в Центральній лікарні: в Пауліста школи медицини, в даний час в Федеральному університеті штату Сан-Паулу (Unifesp), до 50-х років і початку діяльності першу лікарню побудована виключно для освіти країни, лікарні Сан-Паулу. У тому ж десятилітті були активовані одиниці Clinicas лікарні USP і його учні перевели в нове приміщення.

Для цих історичних фактів, лікарня Святого Будинок був батьківщиною перших медичних шкіл у Сан-Паулу. Це покликання для навчання, наукових досліджень та сприяння зберігалася і в результаті історичних претензій до майбутні лікарі повернулися відвідувати його. В даний час вони зустрілися в середньому більше 8000 чоловік в день у всіх медичних спеціальностей, з більш ніж 1200 місць, доступних для прийому. Щомісячний виконуються більш 90000 амбулаторних відвідувань та інших переглянуло 80,000 невідкладної, близько 4000 зізнань, 3000 операцій і 300000 тестів у власних лабораторій і 50000 іспити на відмінно послуги діагностичної візуалізації. Швидкої медичної допомоги за всіма спеціальностями і високої складності послуг приймаються як еталону в нашому регіоні.

Справа догляд зору, ваш профіль, ваш благодійної прихильності, припускають, що кошти, отримані відповідно до Єдиної системи охорони здоров'я (SUS) та Додаткового медичного реінвестується в їхніх лікарнях, так що це quadricentenária установа, зберегти останнім Медичне обладнання, разом з висококваліфікованими фахівцями, пропонують населенню Бразилії найкраще медичне обслуговування.

КОЛЕДЖ МЕДИЧНИХ НАУК Святого ДІМ ST PAUL

У жовтні 1962 року, тодішній омбудсмен, доктор Крістіано Altenfelder Сільва, ентузіаст ідеї створення медичної школи, сказав Адміністративна рада, що був затверджений створення колегії медичних наук Павло, святий є будинок (FCMSCSP). Його дидактична формат був створений Асоціацією лікарів Святого Будинки під головуванням професора Еміліо Athié, інший ентузіаст ідеї школи. Обидва належним чином розглянуті засновниками цієї школи. Він характеризується як приватною, некомерційною, філантропічних, підтримуваної Фондом Арнальдо Вієйра де Карвальо (ЛВПЦ).

24 травня 1963, йому було присвоєно перше клас медичних студентів факультету медичних наук Санта-Каса-де-Сан-Паулу в навчальному Педро Calmon, ректор університету Бразилії. Офіційне визнання курсу була видана Федеральної Указом № 62,044, від 4 січня 1968 року. Першим директором інституту був професор Еміліо Athié і цей пост був зайнятий іншими вчителями, і з 2011 року під керівництвом професора Valdir Golin, колишнього студента факультету.

У 2000 році Міністерство освіти затвердило створення сестринської звичайно з концепцією «А» і почала дидактичних діяльності в 2001 році. У тому ж році, то ступінь бакалавра в галузі логопедії був схвалений починаючи освітньої діяльності в 2002 році, а також з оцінкою "A" по MEC. У 2008 році були розпочаті заходи телемедицини, для надання короткострокових курсів для медичних установ, а також курси дистанційної освіти в розгортанні, через кафедри інформатики.

З 2015 року розпочав діяльність двох коледжів технології, біомедичні системи, і радіології, спрямовані на оперативної підготовки фахівців в установці, роботі та ремонту високовольтного обладнання і прогресивної складності широко використовується в лікарні медичною середовищі, і виробники зображень обладнання. В даний час, більшість з його викладачів закінчив факультет, а також членів лікарняних послуг, роботи або взяти командні посади. В даний час існує 374 професорів і 284 (75,9%) Лікарі, 77 (20,6%) і 13 майстрів (3,5%), фахівці, які навчають студентів в 1122 п`ять випускних курсів, 205 студентів курсів післядипломної "Строго кажучи" і 1 650 студентів післядипломної курси "Лато сенсі слова".

Поставлено в лікарняний комплекс Братства Санта Каса-де-Misericordia де Сан-Паулу, школа медичних наук Санта-Каса-де-Сан-Паулу є одним з кращих вищих навчальних закладів в країні медицини, оцінюваних Міністерством освіти (Enade) в 2013 році. Їхній внесок у розвиток охорони здоров'я в свідчать численні наукові дослідження, і основні, клінічної області, близько 40 науково-дослідних груп, зареєстрованих у Міністерстві науки і техніки. Студенти та викладачі розробляють визнається техніко-науково-дослідної діяльності в різних об'єктів, таких як лікарні, Центральної лікарні Сан-Луїса Гонзага, інтегрованого центру психічного здоров'я, медико-школи центр Barra Funda і геріатричної лікарні Dom Pedro II.

Розташування

  • São Paulo

    Rua Doutor Cesário Motta Júnior, 61 - Vila Buarque, São Paulo - SP, 01221-020, Brazil, , São Paulo

    Запитання