Keystone logo
Fanshawe College Сертифікат коледжу зі стоматологічної допомоги (рівні I та II)
Fanshawe College

Сертифікат коледжу зі стоматологічної допомоги (рівні I та II)

London, Канада

1 Years

Англійська

Денне навчання

Request application deadline

Sep 2024

CAD 6 727 *

На кампусі

* загальна плата для іноземних студентів за триместр; фактичні витрати ще визначаються

Введення

Після проходження наших курсів асистентів стоматолога на вас чекає багато вакансій.

Приміщення програми Dental Assisting повністю переобладнали та повертають клінічну частину програми до лондонського кампусу Fanshawe. У цьому приміщенні є нова, найсучасніша, державна клініка порожнини рота з кабінетом рентгенографії зубів, що включає новітню цифрову рентгенографію. Студенти почнуть вивчати навички, використовуючи повністю функціональні сучасні симулятори стоматологічних манекенів, і перейдуть до живого догляду за пацієнтами в нових клінічних та реставраційних приміщеннях. Студенти можуть безпечно вивчати процеси дезактивації та стерилізації в стерилізаційному центрі в своїх імітаційних лабораторіях, створених за зразком типового стоматологічного кабінету.

Навчання тому, як надавати професійну та спеціалізовану стоматологічну допомогу пацієнтам, які цього потребують, — це те, що стосується програми стоматологічної допомоги Fanshawe (рівні I та II). Якщо ви готові розпочати шановану, безпечну та цінну кар’єру в галузі стоматологічного здоров’я, немає кращого способу почати діяти, ніж Fanshawe.

Менш ніж за десять місяців після початку курсів помічника стоматолога ви станете професійним помічником стоматолога з майже гарантованою кар’єрою. Ви отримаєте дивовижний досвід, проходячи через спеціальні практики в районі Лондона. Крім того, ви пройдете дві роботи в загальних стоматологічних кабінетах, щоб переконатися, що ви готові почати свою кар’єру. А у вересні 2020 року заплановано відкриття нашої нової, найсучаснішої стоматологічної клініки!

Інша інформація

Через академічну та клінічну суворість, необхідну в програмі стоматологічної допомоги (рівні I та II), абітурієнтам, які подають заяву безпосередньо на цю програму із середньої школи, без додаткової освіти після середньої освіти, рекомендується розглянути можливість подання заявки на програму General Arts and Science.

Результат програми

Прийом

Навчальний план

Карєрні можливості

Відгуки учнів

Про Школу

Запитання