Florida A&M University

Florida A&M University

Florida A&M University

Введення

Відкрийте свій шлях до просунутих посад медсестер за допомогою онлайн-програм медсестер від Флоридського університету A&M (FAMU).

Чому ви повинні продовжити навчання медсестер онлайн у FAMU? Починається з досвіду. Ми допомагаємо медсестрам процвітати з 1904 року, і ми пропонуємо найстарішу в Америці безперервну програму бакалавра медсестер, доступну в історично темношкірому університеті. Ми спираємося на цей досвід із прагненням до досконалості, що допомогло нам заслужити визнання HCBU з найвищим рейтингом (Новини США та Світовий звіт). Крім того, FAMU повністю акредитована Акредитаційною комісією з освіти медсестер (ACEN).

Наш факультет медсестер прагне розвивати професію медсестер і служити кольоровим громадам. Завдяки нашим порадам ви можете розвиватися як медсестра-лідер, яка розуміє, як надавати орієнтовану на пацієнта допомогу у вашій громаді.

Ми пропонуємо онлайн-дипломи медсестер для зареєстрованих медсестер різного рівня кваліфікації. Ви можете завершити нашу програму Fast Track RN-BSN всього за рік і підготуватися до винагороди за керівну посаду медсестри. За допомогою нашого онлайн-сервісу MSN ви можете спеціалізуватися на жіночому здоров’ї чи геронтології дорослих, розвиваючи навички роботи медсестри в цих галузях. Насправді NursingJournal поставив нашу MSN на друге місце в онлайн-програмі для практикуючих медсестер у Флориді.

Наші онлайн-курси є гнучкими та забезпечують ту ж суворість, що й на кампусі. Ви можете відвідувати заняття частково або повний робочий день, що дозволить вам завершити програму в темпі, який вам найбільше підходить. Дізнайтеся більше сьогодні.

Розташування

Розташування
  • South Martin Luther King Junior Boulevard,1601, 32307, Tallahassee

Запитання