Keystone logo
Franklin Pierce University

Franklin Pierce University

Franklin Pierce University

Введення

Франклін Пірс - приватний, некомерційний, регіонально акредитований університет, де кожен студент має можливість відкрити свою пристрасть та найбільший потенціал.

Френк С. ДіП'єтро, який заснував коледж в 1962 році і був першим президентом Пірса, дотримувався думки, що "лише малий коледж може забезпечити близькі стосунки між тими, хто навчається, і тими, хто викладає". Більше ніж через п’ять десятиліть університет залишається відданим цьому баченню. В середовищі, яке сприяє інтелектуальній допитливості та відчуттю місця, спільнота викладачів Пірса готує кожного випускника до життя з іншого боку ступеня завдяки поєднанню персоналізованого викладання та експериментального та прикладного навчання, включаючи дослідження, стажування та кооперативи.

Через свої кампуси в Рінджі, штат Нью-Гемпшир, і в Гудієрі, штат Арізона, а також через центри в Нью-Гемпширі в Манчестері та Лівані Франклін Пірс пропонує гнучкі варіанти навчання, які обслуговують широке коло студентів. Незалежно від того, чи є це в університеті чи в Інтернеті, студенти можуть слідувати традиційній програмі бакалаврату до аспіранта або бакалавра або здобувати ступінь магістра чи доктора.

Розташування

  • Rindge

    University Drive,40, 03461, Rindge

    Запитання