© Carrianna Field
Fundación Universitaria Iberoamericana (FUNIBER)

Fundación Universitaria Iberoamericana (FUNIBER)

Fundación Universitaria Iberoamericana (FUNIBER)

Введення

Fundación Universitaria Iberoamericana (FUNIBER)

Fundación Universitaria Iberoamericana (FUNIBER) присвячена відстань і наявність освіти.

Fundacion Universitaria Iberoamericana (Іберо-американського університету фонд - FUNIBER) використовує в якості основи два світи університету і навчання.


Метою FUNIBER є віщати і ділитися знаннями з іспанського Іберо-американського народу. З моменту свого заснування в 1997 році в Барселоні, Іспанія, FUNIBER постійно зростає, щоб стати академічної та професійної мережі по двадцяти п'яти країн.

FUNIBER є науково-слідче установа університету, яка пов'язує професійних університетів і інститутів пропонувати глобального освіти, яке поважає місцевої самобутності. три основних оперативних осей FUNIBER є:

- Сприяти створенню міжуніверситетських програм (програм між університетами). FUNIBER просуває програми, які дозволяють доступ до подвійною назвою вчених ступенів. Дослідження призначені для майстрів, але є післяступеневому програми, інтегровані серед них. З одного боку, Дипломи, спеціалізацій та курсів підвищення кваліфікації, серед інших, які мають більш короткий термін. З іншого боку, в класі на основі досліджень для докторського ступеня.


- Для підтримки розвитку та діяльності міжнародних проектів співпраці. FUNIBER сприяє співробітництву і економічному розвитку, тому вона працює в галузі підготовки кадрів та бере участь у розвитку співпраці в області розвитку і з цілою низкою установ, які працюють над проектами розвитку та / або міжнародного співробітництва.


- Рішення на замовлення освіти та управління знаннями для підприємств і установ. З одного боку, FUNIBER розвивається і працює з підприємствами, корпораціями та бізнес-груп в консультативну роль орієнтована на покоління замовних освітніх програм. З іншого боку, FUNIBER надає консультації в процеси управління знаннями, сприяючи інновації та рішення, які йдуть від моделі управління стратегічного знань для систем на основі ТЕП знань Корпоративні портали.

Зростає і глобальну присутність FUNIBER пов'язано з навчальної моделлю, яка сприяє співробітництву і взаємодії між народами збагачувати освіту людей. Ця модель є результатом більш ніж восьми років досвіду викладання FUNIBER відстань випускниця напів-які відвідують і не відвідують віртуальних міжнародних проектів співпраці та освіти з підприємством. Це гарантує, що модель поставки ефективних результатів по відношенню до викладацьким інвестицій передбачається проти повернення в формуванні знань і особистого і організаційного навчання. Все це тому, що виховна модель FUNIBER гарантує високу якість глобального освіти.

Розташування

  • Barcelona

    FUNIBER Barcelona Paseo García Faria 29 , 08005, Barcelona

    Запитання