Galilee International Management Institute

Galilee International Management Institute

Galilee International Management Institute

Введення

Заснований у 1987 році Galilee International Management Institute має на меті надати доступне, інклюзивне навчання та можливості розвитку для країн, що розвиваються. Інститут служить центром для передачі знань і людського розвитку, представляючи історію успіху Ізраїлю.

Спільна програма кенійської ізраїльської медичної школи, яка проводиться в партнерстві з Університетом UZIMA в Кенії, має на меті надати студентам знання, відповідні медичні навички та ставлення до якісних медичних послуг у лікарнях та інших медичних установах.

Наша віра

Ми віримо, що всі країни та люди можуть розвивати свою економіку, інвестуючи в людський елемент освіти. Це ключ до створення сталого розвитку, соціальних змін і більш рівноправного світу. Ми розширюємо можливості людей і дозволяємо їм здійснювати позитивні зміни у своїх громадах, заохочуючи їх мислити інакше, ризикувати, співпрацювати та впроваджувати інновації – ми створюємо лідерів. На сьогодні понад 25 000 старших менеджерів, адміністраторів і планувальників із понад 170 країн закінчили наші програми.

Чому ми

Наші програми створюють поглиблений досвід навчання в поєднанні з відданістю професіоналізму та індивідуальним підходом, а також представляють ізраїльську історію успіху. Країна, яка славиться новаторськими передовими технологіями, швидким економічним та інфраструктурним розвитком, незважаючи на брак природних ресурсів і регіональні стратегічні проблеми.

Наше бачення: створення поглибленого досвіду навчання, поєднання відданості професіоналізму з індивідуальним підходом.

Наша місія: об’єднуючи міжнародних професіоналів, ми прагнемо створити глобальну мережу для подальшого розвитку міжкультурного розуміння.

Наші навчальні програми поділяють відомі ізраїльські ноу-хау в різноманітних сферах, починаючи від сільського господарства, охорони здоров’я, управління кризою та безпекою, економічного розвитку, транспорту та вищої освіти до нарощування потенціалу.

Можливості навчання включають різноманітні навчальні платформи, включаючи онлайн-сесії в ЖИВОМУ ефірі, програми, що проводяться на місці в Ізраїлі з ізраїльськими експертами.

Крім того, ми пропонуємо онлайн-дипломи у партнерстві з європейськими університетами, щоб розширити доступ до знань.

Ми прагнемо створити мережу міжнародних професіоналів, які взаємодіють разом, як з нами, так і між собою, щоб сприяти співпраці та обміну знаннями для більш сталого майбутнього. На сьогодні понад 18 000 старших менеджерів, адміністраторів і планувальників із понад 170 країн закінчили наші програми.

Центри знань

Ми пропонуємо адаптивні навчальні програми, розроблені для підтримки досягнення стратегічних цілей і цілей розвитку організацій державного та приватного секторів. Це досягається шляхом надання цілісного навчального рішення. Діяльність Центру розбудови потенціалу спрямована на вирішення наскрізних питань, важливих для досягнення розвитку потенціалу, що призводить до стійких суспільств і сталого розвитку. Наші варіанти платформи для навчання включають онлайн-сесії в ЖИВОМУ ефірі, місцеві програми та виїзні програми в Ізраїлі. Наші тематичні центри знань спеціалізуються на наданні доступу до передового ізраїльського ноу-хау.

 • Центр сільського господарства, навколишнього середовища та води
 • Центр менеджменту охорони здоров'я
 • Центр стратегічних досліджень
 • Центр вищої освіти
 • Центр транспорту і морських досліджень
 • Центр економічного розвитку
 • Центр розвитку потенціалу

Прийом

Стипендії та фінансування

Усі кандидати, які відповідають вимогам, можуть подати заявку на отримання стипендії на навчання. Приймальна комісія вирішує, хто з абітурієнтів отримає стипендію при кожному вступі.

Щоб подати заявку на отримання стипендії на навчання, ви повинні пройти регулярну процедуру реєстрації. Щойно ви заповните онлайн-реєстраційну форму або зв’яжетеся безпосередньо з директором програми, вам буде надіслано реєстраційний пакет із формами та інструкціями. Щоб завершити процедуру реєстрації, ви повинні надіслати директору програми наступне у вигляді вкладень до електронної пошти:

 • Реєстраційна форма (позначте, що ви запитуєте стипендію на навчання)
 • Візова анкета
 • Гарантія оплати від спонсора (підписана та завірена печаткою)
 • Копія вашої повної біографії
 • Копія паспорта (всі сторінки)
 • Форма декларації про наміри (підписана)
 • Приймальна комісія розгляне всі заявки та вирішить, хто отримає стипендію на навчання. Вам буде повідомлено про їх рішення протягом двох тижнів після подання вашої заявки.

Розташування

 • Nahalal

  P.O. Box 208, Nahalal, Israel, 1060000, Nahalal

  Запитання