Keystone logo
© BIMM University
Glasgow Caledonian University - The School of Health and Life Sciences

Glasgow Caledonian University - The School of Health and Life Sciences

Glasgow Caledonian University - The School of Health and Life Sciences

Введення

Університет Глазго Каледонія - це унікальний, всеохоплюючий і перспективний університет, який прагне до своєї соціальної місії, спрямованої на просування спільного блага. Ми стали міжнародним центром передового досвіду у вищій освіті, сприяючи підвищенню рівня працевлаштування та глобального громадянства наших випускників. Ми виграємо нагороди за нашу підтримку та прихильність студентам, а також забезпечуємо інновації за допомогою нашого дослідження світового рівня в ключових сферах сили. Ми маємо традицію розширювати доступ до вищої освіти для талановитих людей незалежно від їхнього походження, і ми використовуємо наш інтелектуальний та соціальний капітал на користь громад, які ми обслуговуємо у Шотландії та на міжнародному рівні.

Університет Глазго Каледонія (GCU) - це яскравий, інноваційний та багатонаціональний університет для загального блага.

Ми прагнемо внести свій внесок у суспільство таким чином, що він охоплює, але виходить за рамки традиційної ролі університету. Університетська програма "Заради спільної користі" набула чинності та досягається студентами та співробітниками академічних шкіл та відділів.

Ласкаво просимо до Школи здоров'я та наук про життя

Школа здоров'я та наук про життя, одна з трьох академічних шкіл у ГКУ, об'єднує кафедри наук про життя, психологію, соціальну роботу та суміжних медичних наук та медсестер та громадського здоров'я.

Працюючи в партнерстві з нашими співробітниками, студентами та зовнішніми зацікавленими сторонами, Школа охорони здоров'я та наук про життя створила уніфіковане бачення, спрямоване на реалізацію стратегії університету на 2020 рік, втілення досконалості, взаємодії та енергії у кожному аспекті шкільного життя.

Наша школа об'єднує факультети наук про життя, психологію, соціальну роботу та суміжних медичних наук, медсестер та громадського здоров'я. Міжвідомча співпраця дозволяє Школі пропонувати незрівнянний спектр навчальних програм та гнучкі варіанти доставки, дослідження, замовлення навчальних та консультаційних послуг у галузях охорони здоров'я, соціальної допомоги та наук про життя.

У школі налічується понад 280 вчених, включаючи професорів, читачів, докторських наукових співробітників та наукових асистентів. Ми отримали видатне задоволення студентів на 93% у останньому національному опитуванні студентів. У нас більше 4000 студентів з усього світу, включаючи Великобританію, Канаду, М'янму, Індонезію, Кувейт, Саудівську Аравію та Бангладеш. Вони є високо ціною і невід'ємною частиною нашої академічної спільноти.

Ми прагнемо до інноваційної, зацікавленої та міжпрофесійної освіти для всіх наших студентів. Це підтверджується нашими об'єктами світового класу та найсучаснішими дослідженнями. Успіх нашої методології продемонстрував наше видатне національне дослідження студентів.

Досконалість в дослідженні

Висока якість викладання та досліджень, вищі вчені, сприятливі та стимулюючі умови навчання в широкому діапазоні галузей - від Food Biosciences до медсестер.

Наші дослідження

У REF 2014 ми посідаємо перше місце у Великобританії для дослідження здоров'я на світових і відмінних міжнародних стандартах. Дізнайтеся про нашу нагороду академіків та активну наукову спільноту.

Наші послуги

Ми пропонуємо студентам та компаніям доступ до найсучасніших навчальних та дослідницьких установ у всіх наших відділах.

Наші кафедри

Сильні сторони Школи здоров'я та наук про життя та пов'язаного з цим Інституту прикладних досліджень в галузі охорони здоров'я полягають у нашій професійній експертизі, мультидисциплінарній роботі над групою клієнтів та неухильному дотриманні регуляторних стандартів, які вимагають партнерства з громадськістю, а також комерційними та неурядовими організації.

Участь нашої школи у досягненні передового досвіду та співпраці гарантує, що ми знаходимося на першочерговому рівні в галузі бакалаврату, аспірантури та дослідницької практики та знань, натхненні індивідуальним та колективним бажанням сприяти поліпшенню здоров'я та благополуччя.

Наша школа пропонує широкий спектр теоретичних знань, практичних навичок та навчальних занять, що охоплюють спільноту, на базі бізнесу та притулку, і назад у суспільство, і підтримується постійними інвестиціями у наших людей та об'єкти.

Школа складається з трьох кафедр, поділених на навчальні дисципліни:

 • Відділ медсестер та громадського здоров'я
 • Кафедра психології, соціальної роботи та суміжних медичних наук
 • Кафедра наук про життя

Практика академічної кар'єри

Наша політика підтримки практики / клінічної академічної кар'єри у всіх дисциплінах є фундаментальною для Школи здоров'я та наук про життя. Вони вбудовані в нашу місію в напрямку Спільного милосердя та підтверджують наше зобов'язання забезпечити, щоб така практика, як клінічна, так і наукова, керувала нашим вивченням та дослідженнями.

Наша постійна мета полягає в тому, щоб створити нашу школу як національно визнаний та міжнародно визнаний центр досконалості, що має ключову роль у цьому баченні, з аспірантськими заняттями з клінічної академічної кар'єри та практичної освіти.

Клінічні практики, що навчаються у школі, успішно інтегрують клінічні знання, навички, дослідження та освіту у своїй спеціалізованій області, щоб допомогти пацієнтам / клієнтам та учням, а також покращити надання послуг.

Завдяки нашій академічній кар'єрі в області клінічних досліджень з питань кар'єри та практики навчання, Школа охорони здоров'я та наук про життя розробляє реальні наукові дослідження та навчання, щоб відповісти на дійсні дилеми на практиці, а також на питання, які ставлять перед собою на перший план надання послуг та догляду. Практика веде наше вивчення та дослідження, і наше дослідження надає докази, які впроваджуються на практиці для вигоди пацієнтів / клієнтів, громад, служб охорони здоров'я та соціальної допомоги.

Підтримка практики академічної кар'єри

Клінічна академічна дослідницька та практична освіта Академічні практики представляють всі дисципліни в Школі здоров'я та наук про життя та є членами визначених дослідницьких груп в Інституті прикладних досліджень в галузі охорони здоров'я з пов'язаною інфраструктурою та впливом досліджень. Вони виконують ключові ролі у формуванні важливих дослідницьких питань з практики та в роботі з метою забезпечення нових форм доказів та впливу на надання послуг, а також політику в галузі охорони здоров'я та соціальної допомоги. У школі є практики / практики клінічних наукових досліджень та практики навчання академічних практиків у таких сферах:

 • Медсестра
 • Соціальна робота
 • Психологія
 • Фізіотерапія
 • Трудотерапія
 • Подіатрія
 • Радіологія
 • Візія наук - Оптометрія, ортоптика
 • Практика операційного відділу

Розташування

 • Glasgow

  Cowcaddens Road, G4 0BA, Glasgow

Програми

Запитання