We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

Grigore T. Popa University Of Medicine and Pharmacy IASI

Grigore T. Popa University Of Medicine and Pharmacy IASI

Grigore T. Popa University Of Medicine and Pharmacy IASI

Введення

Університет медицини та фармації «Грігоре Т. Попа» з Ясси, Румунія, є одним із найстаріших і найпрестижніших закладів країни, який класифікується як Університет передових досліджень та освіти. Пріоритетним напрямком навчального процесу є підготовка виняткових фахівців з сильним теоретичним і практичним досвідом, здатних впоратися з будь-якою конкуренцією національного та міжнародного рівня.

Факультет медичної біоінженерії постійно пристосовує свої освітні програми до потреб ринку праці. Беручи до уваги зростаючий попит на добре підготовлених спеціалістів у галузі біомедичних наук, факультет медичної біоінженерії пропонує партнерство, коли шанс є на стороні тих, хто вміє ним користуватися. Ми хочемо, щоб ви мали сміливість взяти своє життя в свої руки з силою біоінженера, з навичками фізіотерапевта, довірою до вашого розуму, освітою і духом, щоб забезпечити можливість підняти вас на найвищі вершини щастя здійснених мрій.

Як випускник фізіотерапії , ви будете працювати в галузі медичних послуг, безпосередньо пов'язаних з реабілітацією та оптимізацією функцій пацієнта, дитини чи дорослого, для того, щоб сприяти його інтеграції в конкретні життєві заходи.

Фізіотерапевти встановлюють етапи індивідуальних терапевтичних планів на основі програм статичних і динамічних вправ, відповідно до клінічного діагнозу та застосовують фізіотерапевтичні методи, кінетичну, профілактичну допомогу та техніки рухової реабілітації.
Увійдіть у ЧАРИВУЮЧИЙ СВІТ ФІЗІОТЕРАПІЇ!
Більше інформації:
https://www.umfiasi.ro/academic/facultati/facultatea-de-bioinginerie-medicala/physiotherapy/

Випускники спеціалізації Bioengineering працюють у лікарнях, академічних інститутах, фармацевтичних компаніях, протезних компаніях та державних установах.

Фахівці медичної біоінженерії працюють із складним медичним обладнанням, проектують, розробляють або випробовують медичні прилади, активно беручи участь разом із медичним персоналом у видужуванні пацієнтів.

Медичні біоінженери використовують знання з біології, фізики, математичних моделей та комп'ютерного моделювання для розробки нових терапій та медичних біотехнологій.

Подивіться в МАЙБУТНЄ з силою БІОІНЖЕНЕРА!

Більше інформації:
https://www.umfiasi.ro/academic/facultati/facultatea-de-bioinginerie-medicala/biomedical-engineering/

Рейтинги

Університет медицини та фармації імені Григоре Т. Попи в Яссах є єдиним медичним університетом, включеним до:

- ТОП-25 університетів, які працюють у міждисциплінарних публікаціях U - Multirank 2019

- TOP 50 Times Higher Education New Europe 2018

- TOP 300 Times Higher Education University Impact Rankings 2020

- Топ 500 Шанхай = Біомедична інженерія

- TOP 601+ Times Higher Education Clinical, preclinical & Health 2020

- Зелений рейтинг

- QSRranking

Розташування

  • Iași

    Strada Universității,nr. 16, 700115, Iași

Запитання