Keystone logo
Harvard Office of the Vice Provost for Advances in Learning (VPAL) (Get Smarter Creative) Інтернет короткий курс з доставки здоров'я
Harvard Office of the Vice Provost for Advances in Learning (VPAL) (Get Smarter Creative)

Інтернет короткий курс з доставки здоров'я

Cambridge, США

8 Weeks

Англійська

Заочне навчання

USD 1 600

Дистанційне навчання

Введення

109555_button_read-more-about-this-program-on-the-schools-website.png

Приєднуйтесь до глобальної спільноти охорони здоров’я, аналізуючи, як владні структури формують реакцію на хворобу за допомогою короткого онлайн-курсу Harvard VPAL Global Health Delivery. У цьому курсі ви проаналізуєте поширення еболи, ВІЛ / СНІДу та МЛУ-туберкульозу та вплив психічного здоров’я по всьому світу. По мірі прогресу ви розглядаєте, як можна інтегрувати знання з цих прикладів у власну практику. Ви дізнаєтесь взаємопов'язані біологічні та соціальні фактори, які впливають на складні глобальні проблеми зі здоров’ям і контекстуалізують їх, переглядаючи приклади. До кінця курсу ви склали план медичних втручань для реальних програм.

Під час цього курсу ви:

  • Мережа з групою однолітків, що займаються глобальними змінами в галузі охорони здоров'я, на форумах загальної кількості.
  • Зрозумійте, як процес управління змінами надає вам простору та впевненості для переосмислення звичайних підходів до охорони здоров’я.
  • Поділіться своїм цифровим портфелем доказів, створеним у ході курсу, як доказ вашої прихильності до розвитку міждисциплінарної галузі.

Дізнатися більше

Якщо у вас є якісь інші запити, будь ласка, зв'яжіться з:

1 617 682 7555
[email protected]

Ідеальні студенти

Навчальний план

Прийом

Плата за навчання програми

Про Школу

Запитання