Keystone logo
Holistic Arts Institute

Holistic Arts Institute

Holistic Arts Institute

Введення

Наша місія в Holistic Arts Institute - забезпечити всеосяжні, але доступні за ціною дистанційні цілісні курси здоров’я та програми для дорослих учнів, які справді бажають відкрити та дослідити вимір цілісності - тіла, розуму та духу - у собі.

В Holistic Arts Institute ми віримо, що студенти, які можуть виявляти бажання, самодисципліну та мотивацію до навчання через самостійне навчання, безсумнівно, заслуговують на можливість навчання. Незалежно від того, чи тобі вісімнадцять чи вісімдесят вісім, ти випускник середньої школи або доктор, домогосподар або лікар, наші двері відчинені.

Оскільки типовим студентом Holistic Arts Institute є дорослий студент, який виконує сімейні та професійні обов'язки, наш гнучкий формат навчання працює за вашим власним графіком. Ви можете записатися в будь-який час і прогресувати у своєму власному темпі, як дозволяє решта вашого життєвого плану. Хоча навчання в HAI відбувається самостійно, ми просимо, щоб усі курси та програми були завершені протягом двох років від дати початкової реєстрації.

Розташування

  • Lincoln

    Holistic Arts Institute, Inc. 1208 Jorgenson Drive Lincoln, CA 95648 USA, , Lincoln

    Запитання