Keystone logo
Hong Kong Polytechnic University Бакалавр наук (з відзнакою) в галузі біомедичної інженерії
Hong Kong Polytechnic University

Бакалавр наук (з відзнакою) в галузі біомедичної інженерії

Hung Hom, Гонконг

4 Years

Англійська

Денне навчання

Request application deadline

Request earliest startdate

HKD 145 000 / per year *

На кампусі

* за навчальний рік, що сплачується двома рівними частками до початку першого та другого семестрів навчального року

Стипендії

Вивчіть можливості отримання стипендій, щоб допомогти фінансувати своє навчання

Введення

Вимоги до кредиту для цієї програми є лише орієнтовними. Вони підлягають перегляду.

Цілі та характеристики програми

Біомедична інженерія визнана у всьому світі як одна з найбільш швидкозростаючих галузей інновацій. Він охоплює широкий спектр застосувань, таких як пристрої, які використовуються медичними працівниками у їх діагностичній, терапевтичній та реабілітаційній практиці; імплантати, які встановлюються пацієнтам для підтримки їх здоров'я; протези, ортези та допоміжні засоби, які використовуються людьми з особливими потребами для полегшення їх повсякденної діяльності; та медичні вироби та тренажери для загального зміцнення здоров’я.

Ця глобальна галузь, що розвивається, вимагає професіоналів, які розуміють як питання охорони здоров’я, які мотивують ці технології, так і інженерні рішення, які вони пропонують. Йому потрібні люди, які мають міцну основу як у галузі медичних наук, так і в інженерних технологіях.

Наша програма бакалавра (з відзнакою) в галузі біомедичної інженерії готує студентів до такої складної кар’єри. Вони мають можливість вивчати предмети як у галузі наук про життя, так і в інженерії та інтегрувати ці концепції у міждисциплінарні програми для поліпшення здоров’я людини.

Окрім накопичення фундаментальних знань під час занять на території кампусу, студенти також здобувають практичне навчання за допомогою виробничого стажування/клінічного зв’язку (280 годин виробничого стажування для студентів BME потоку та 560 годин клінічного зв’язку для BME зі студентом P&O stream). Ці стажування/вкладення надають студентам хороші можливості для втілення отриманого на практиці та накопичення досвіду роботи для своєї майбутньої кар’єри. Стажування/прикріплення проходять у промисловості та лікарнях, і деякі наші студенти можуть мати закордонне працевлаштування (наприклад, Канада, Китай, Чехія, Японія, Сінгапур, Великобританія та США).

Можливості обміну доступні в наших закордонних інститутах -партнерах

 • Університет Йончепінга, Швеція (ju.se/en/study-at-ju/our-programmes/bachelor-programmes/prosthetics-and-orthotics-ortopedingenjor);
 • Університет прикладних наук Метрополії, Фінляндія (https://www.metropolia.fi/en/academics/degree-programmes-in-finnish/prosthetics-and-orthotics);
 • Пенсильванський університет, США (www.seas.upenn.edu/be);
 • Університет Стратклайда, Великобританія (www.strath.ac.uk/engineering/biomedicalengineering/); та
 • Вашингтонський університет у Сент -Луїсі, США (bme.wustl.edu).

Навчальний план

Карєрні можливості

Прийом

Відгуки учнів

Про Школу

Запитання

Подібні курси

 • Бакалавр біомедичної інженерії
  • Bradford, Великобританія
 • Магістр біомедичної інженерії
  • Linköping, Швеція
 • Кандидат наук з біомедичної інженерії
  • Ma Liu Shui, Гонконг