© Domus Academy
Humanitas University

Humanitas University

Humanitas University

Введення

Міжнародний університет, присвячений наукам про життя в Мілані. Навчання та навчання повністю інтегровані з гуманітарною лікарнею та науковими дослідженнями.

Університет сильно зосередився на зростанні студентів, навчанні, клінічній та дослідницькій кар'єрі в Італії та за кордоном. Аспірантура в медичних спеціальних школах, магістратурах та програмах підвищення кваліфікації та кандидатів наук Інтелектуальний кампус, технологічно розвинений у своїй інфраструктурі та послугах.

Інтернаціоналізація, інновації, взаємодія, інтеграція з Лікарнею та Науково-дослідним центром: саме так ми живемо університетською освітою в науках про життя і чим відрізняється Humanitas University .

128326_DSC05101-2.jpg

Курси

Всі наші курси натхненні концепцією активного навчання, ретельно збалансованою теорією та практикою, щоб наші студенти розвивали навички критичного та автономного мислення поряд із конкретними професійними компетенціями.

Humanitas University готує своїх студентів процвітати в клінічних та дослідницьких областях Італії або за кордоном. Міжнародне та стимулююче середовище є частиною всіх наших курсів в Humanitas University . Ми прагнемо підтримати особистісне та професійне зростання наших студентів та вірити у виховання духу співпраці, цікавості та відповідальності.

Сьогодні Humanitas University приймає 1400 студентів та аспірантів. Студенти бакалаврів діляться на 4 курси:

180 на рік для доктора медицини та хірургії (англійська); 60 на рік для школи MEDTEC (англійська); 140 на рік за ступінь бакалавра медсестринства (італійська); 50 на рік для отримання ступеня бакалавра з фізіотерапії (італійська).

Інтеграція з лікарнями Humanitas

Humanitas є першою італійською лікарнею, яка отримала сертифікат якості Академічної лікарні Спільною комісією International. Це одна з найбільш технологічно розвинених європейських лікарень і всесвітньо відома своїми дослідженнями захворювань імунної системи. Humanitas має спеціалізовані підрозділи, що лікують онкологічні, серцево-судинні, неврологічні, ортопедичні, аутоімунні та запальні захворювання. Він також має центр очних центрів, видатний центр фертильності та вузькоспеціалізований відділ з надзвичайних ситуацій та надзвичайних ситуацій. Медична допомога, підкріплена найкращими професійними знаннями та мультидисциплінарним підходом, доповнюється постійною дослідницькою діяльністю, спрямованою на вдосконалення та персоналізацію лікування. IRCCS Istituto Clinico Humanitas очолює групу лікарень Італії, розташованих у Мілані, Бергамо, Кастелланці, Турині та Катанії.

Міжнародний вимір

Humanitas приваблює молодь з Італії та з усього світу та пропонує можливість займатися унікальним видом освіти. Це міжнародний центр для підготовки лікарів, медсестер, фізіотерапевтів та дослідників, здатних боротися з майбутніми науковими, технологічними та соціальними змінами. Тісна інтеграція між Лікарнею, науково-дослідними лабораторіями та університетом створює умови для здобуття досвіду медичних працівників, тісно співпрацюючи з пацієнтами, і в той же час набувають методології та суворості, необхідних науковим дослідженням - засобом для створення синергії між клінічними та лабораторна практика в освітньому контексті.

Студенти мають можливість вчитися у PRofessors, приїжджих професорів, які включають 3 нобелівських цінових переможців, та досліджень з перевіреним міжнародним досвідом.

Крім того, студенти можуть жити досвідом навчання за кордоном завдяки міжнародній мережі з науково-дослідними центрами та зарубіжними медичними установами.

Комплексний підхід до навчання та навчання

В Humanitas University інтегрований підхід до навчання забезпечує нашим майбутнім лікарям теоретичні знання поряд з клінічними навичками. Мультидисциплінарні методи навчання включають навчання на основі проблем та досвіду. Перший підхід спонукає студентів розвивати аналітичні та рефлексивні навички, необхідні під час клінічної практики; другий фокусується на незалежних дослідженнях, прийнятті рішень та роботі в команді. Моделювання також відіграє фундаментальну роль у медичному навчанні - це місце, де студенти можуть навчатись у безпечному та контрольованому середовищі під наглядом репетиторів, роль яких полягає у сприянні навчальному процесу, оскільки цілі стають все більш складними, починаючи від перейняття історії. та процедурні навички, до високоточного моделювання управління пацієнтами у складних клінічних сценаріях.

Особливості кампусу

  Рейтинги

  Humanitas University є найвищим новим записом у рейтингу світових університетів Times Higher Education World University Rankings 2023

  Humanitas University вперше увійшов до Міжнародного рейтингу Times Higher Education (THE) , потрапивши до 250 найкращих університетів світу з 1799 проаналізованих університетів, і став найкращим новим університетом .

  Професор Марко Монторсі, ректор Humanitas University , заявив: «Ми дуже задоволені цим результатом, який демонструє, що італійська дослідницька та університетська система може прийняти виклик глобальної та європейської конкуренції, підвищуючи наші навички та беручи на себе зростаючу роль. у залученні талантів. THE підтвердив вплив наших наукових досліджень, які отримали оцінку 99,7 зі 100, відповідно до інших міжнародних рейтингів».

  Рейтинг THE базується на 13 показниках ефективності , що охоплюють усі сфери діяльності університету: навчання, дослідження, науковий вплив, передача технологій та інтернаціоналізація.

  Розташування

  • Milan

   Via Rita Levi Montalcini 4 Pieve Emanuele, , Milan

   Запитання