Hungkuang University

Hungkuang University

Hungkuang University

Введення

7 травня 1967 р. Засновник Hungkuang, доктор Ю. Лін Ван, заснував Hungkuang Junior College of Nursing, передаючи спадщину батька від медичної служби. 12 липня того ж року, після підтримки та ратифікації Міністерства освіти, д-р Ю. Лінь Ван став першим президентом школи.

У дусі девізу школи: "Почніть від себе, поширіть доброзичливість до всіх", Хунгкуанг продовжував розширювати свою освітню місію та відкривав нові відділи харчової науки та харчування, промислової безпеки та охорони здоров'я та управління охороною здоров'я. У 1991 році школа була модернізована до Інституту медичної та сестринської справи Хунгкуанг, і вона додала кафедри догляду за дітьми та освіти та косметології як в денному, так і в нічному відділах школи.

В даний час існує 4 коледжі: Коледж медсестер, Коледж медичної та медичної допомоги, Коледж гуманітарних наук та соціальних інновацій та Коледж інтелектуальних технологій. Ці чотири коледжі підтримують 22 кафедри, 9 аспірантських інститутів та 1 докторську програму. В університеті працює 12 102 студента. Університет не лише визнаний лідером на Тайвані з питань охорони здоров'я та добробуту людей, він також має дочірню лікарню для догляду за літніми людьми та три дошкільні навчальні заклади.

Розташування

  • Taichung

    No. 1018, Sec. 6, Taiwan Boulevard, Shalu, 43302,, Taichung

    Запитання