International College of Liberal Arts - Yamanashi Gakuin University

International College of Liberal Arts - Yamanashi Gakuin University

International College of Liberal Arts - Yamanashi Gakuin University

Введення

Вибирайте вільні мистецтва. В Японії.

Міжнародний коледж вільних мистецтв ( iCLA ) - це чотирирічний коледж гуманітарних наук в американському стилі, де основною мовою навчання є англійська. Студенти можуть вибирати з широкого спектру курсів як частину інноваційної навчальної програми, яка веде до ступеня бакалавра з міжнародних гуманітарних мистецтв. Лише за 90 хвилин на захід від Токіо iCLA поєднує в собі мультикультурне навчальне середовище з красиво традиційною японською обстановкою в тіні гори Фудзі. iCLA пропонує студентам унікальну можливість поринути в саму суть японської культури, отримуючи при цьому сучасну та актуальну в усьому світі освіту в наших сучасних закладах мистецтва.

Зареєструйтеся на віртуальний відкритий кампус iCLA 3 лютого 2024 року

Усі iCLA бакалаврської програми iCLA мають спільний досвід навчальної програми коледжу гуманітарних наук, навчаючись на нашому інноваційному ступені бакалавра міжнародних гуманітарних наук. iCLA програма iCLA була розроблена для виховання критичного, креативного, незалежного та глобального мислення. Студенти iCLA вчаться здобувати та аналізувати знання, щоб створити власні відповіді на вікові запитання.

Наш житловий містечко забезпечує досвід міжкультурного життя, забезпечуючи тему інтернаціоналізації та глобалізації протягом усього життя в iCLA , а не лише в класі. Невеликі інтерактивні класи - це основа нашого педагогічного підходу. Низький коефіцієнт викладачів та студентів сприяє тісним зв'язкам між викладачами та студентами та покращує спілкування та співпрацю між самими студентами.

Загальний досвід першого року включає зосередження уваги на базових курсах та загальноосвітніх курсах, що є чудовим способом для студентів знайти те, що цікаво для них, та прийняти обґрунтоване рішення щодо своєї основної галузі навчання.

На другому курсі студенти ближче вивчають свою спеціальність, проходячи різноманітні курси та майстер-класи. Традиційні спеціальності в галузі глобального бізнесу, економіки та політології збагачуються завдяки інтеграції з курсами з науки про дані, психології та соціології, що забезпечує глибину та широту. Курси з мистецтва, музики, мовного мистецтва, виконавського мистецтва мають симбіотичний зв’язок із спеціальностями японських студій та міждисциплінарних мистецтв. Унікальна природа гуманітарних наук виявляється завдяки філософії «дизайн власної спеціальності», коли студенти можуть вибирати широкий спектр курсів з різних дисциплін і розробляти власну спеціальність.

На третьому курсі студенти добре відчувають свою спеціалізацію і можуть продовжити поглиблене вивчення своєї основної галузі навчання. Студенти можуть отримати досвід навчання за кордоном (за бажанням для іноземних студентів) в одній із понад 60 шкіл-партнерів у 30 країнах.

На останньому курсі старший семінар та випускний дослідницький проект (GRP) є предметом дослідження. GRP дозволяє студентам продемонструвати свої навички письма, критичного мислення та вирішення проблем, які вони засвоїли під час коледжу. Студенти розвивають незалежне мислення, обговорюючи та обмінюючись своїми дослідженнями з групою однолітків, і готуйтеся приймати рішення щодо подальших кроків після закінчення коледжу.

Прийом

Як застосовувати

Подати заявку на iCLA легко через нашу онлайн-систему подання заявок. Існують різні процедури залежно від вашої категорії вступу:

Іноземні студенти можуть подати заявку онлайн.Японські студенти, які навчалися за іноземною навчальною програмою протягом принаймні двох років у 7-12 класах і відповідають нашим вимогам щодо англійської мови TOEFL iBT 76 (або еквівалентного загальноприйнятого іспиту), також можуть подати заявку через нашу міжнародну систему онлайн-заявки, дотримуючись тих же рекомендації щодо міжнародних заявників.Японські студенти, які не навчалися за іноземною навчальною програмою або не відповідають нашим вимогам щодо англійської мови, будь ласка, перегляньте деталі нашого процесу подання заявки для вітчизняних студентів на нашій домашній сторінці.

Процедура подання заявки:

 1. Переконайтеся, що ви відповідаєте нашим вимогам для вступу та маєте право подати заявку
 2. Заповніть онлайн-форму заявки та завантажте необхідні документи
 3. Сплатіть внесок у розмірі ¥7000
 4. Перевірка документів заявки та співбесіда
 5. Повідомлення про результати

Метод перевірки: Заявки оцінюються на основі комплексного аналізу всіх документів, включаючи есе (виклад мети) та співбесіду. Із заявниками зв’яжуться індивідуально електронною поштою щодо результатів вступу та отримання стипендії.

Розташування

 • Kofu

  2-7-17 Sakaori

Програми

  Також заклад пропонує:

  Запитання