Institute Of Health And Nursing Australia

Institute Of Health And Nursing Australia

Institute Of Health And Nursing Australia

Введення

Institute Of Health And Nursing Australia (IHNA) є одним з провідних постачальників якісної освіти та тренінгів в Австралії. Основними галузями знань та проведення курсів Інституту є медсестринство, охорона здоров’я та комунальні послуги, такі як догляд за літніми людьми, підтримка інвалідності та освіта та догляд за дітьми, а також проводяться дослідження та розробки в таких нових сферах, як управління охороною здоров’я та вивчення англійської мови.

IHNA - це швидко зростаюча, динамічна та якісна установа, яка прагне постійно вдосконалюватися, наполегливо працюючи над розробкою, впровадженням та проведенням курсів та програм професійного розвитку.

Добробут студентів та адміністративна та освітня підтримка є першочерговими для ІГНА з моменту подачі заявки до моменту закінчення навчання - і далі. Незалежно від способу навчання, очного чи електронного навчання, викладачі інституту підтримують та мотивують студентів індивідуально.

Студенти IHNA користуються повністю обладнаними містечками із сучасними зручностями та зручностями, включаючи найсучасніші сестринські та комп’ютерні лабораторії, студентську бібліотеку, аудіо-візуально обладнані аудиторії та місця для відпочинку студентів.

Все це поєднується для того, щоб забезпечити значний внесок IHNA у потреби австралійської робочої сили у навчанні, особливо у професіях турботи.

aboutus_screen

Розташування

geopoint
  • Upper Heidelberg Road,597, 3081, Heidelberg Heights

Запитання