Keystone logo
Institute of Tropical Medicine Antwerp Магістр наук у галузі охорони здоров'я - орієнтація на системи охорони здоров'я та контроль захворювань (MPH - HSDC)
Institute of Tropical Medicine Antwerp

Магістр наук у галузі охорони здоров'я - орієнтація на системи охорони здоров'я та контроль захворювань (MPH - HSDC)

Antwerp, Бельгія

1 Years

Англійська

Денне навчання, Заочне навчання

Request application deadline

02 Sep 2024

EUR 5 460 *

На кампусі

* ЄЕЗ / 16 500 євро – не з ЄЕЗ

Введення

Магістр наук у галузі охорони здоров’я (MPH) – це міжнародна програма з чітким фокусом на зміцненні систем охорони здоров’я та покращенні профілактики захворювань і контролю за ними. Сфера застосування MPH стосується обмежених ресурсів і вразливих груп населення.

Метою MPH є підвищення спроможності студента протистояти поточним викликам, таким як досягнення загального охоплення медичними послугами, організація медичної допомоги при інфекційних та неінфекційних хворобах, контроль та ліквідація (занедбаних) тропічних хвороб, підготовка для спалахів захворювань та реагування на потреби підлітків у сфері сексуального та репродуктивного здоров’я, а також на несправедливість у здоров’ї загалом. Студенти розвиватимуть дослідницькі та управлінські навички та перекладають ґрунтовні знання з міждисциплінарних точок зору на реальні застосування в різних контекстах. Право на здоров’я, рівність, гендерна рівність та солідарність є центральними цінностями цієї магістерської програми.

MPH має більш ніж 50-річний досвід адаптації свого змісту та методів навчання до потреб, що змінюються у світі, що змінюється. Голландсько-фламандська організація з акредитації (NVAO) оцінила MPH як відмінну. Більше 80% колишніх студентів стверджують, що вплив навчання на їхню кар’єру був від високого до дуже високого і що вони зайняли більш стратегічні посади на регіональному, національному чи міжнародному рівнях у роки після закінчення навчання.

Як?

Громадське здоров’я викладається в Інституті тропічної медицини (ITM) у стимулюючому академічному середовищі, з багатодисциплінарною перспективою та акцентом на критичному роздумі. Багатогранний культурний та професійний досвід міжнародної студентської групи дозволяє багатий обмін, порівняльний аналіз та протистояння ідей. Викладацький склад ІТМ активно залучається до досліджень у країнах з низьким і середнім рівнем доходу та має значні «польові знання».

Мова курсу

Курс викладається англійською, але ми надаємо достатню мовну підтримку для тих, хто не володіє англійською мовою як до, так і під час курсу. Комплексна програма навчання англійської мови пропонується студентам з неангломовних країн, якщо вони не відповідають критерію володіння мовою (див. нижче в розділі Умови вступу). Ця мовна політика була перевірена у 2020–2021 роках і буде ретельно оцінена як альтернатива дворічному переходу мови курсу на французьку.

Ідеальні студенти

Результат програми

Навчальний план

Прийом

Про Школу

Запитання