Keystone logo
Institute of Tropical Medicine Antwerp Втручання в лікарнях для стримування резистентності до антибіотиків в умовах з низьким рівнем ресурсів (AIM)
Institute of Tropical Medicine Antwerp

Втручання в лікарнях для стримування резистентності до антибіотиків в умовах з низьким рівнем ресурсів (AIM)

Antwerp, Бельгія

3 Weeks

Англійська

Денне навчання

Request application deadline

03 Jun 2024

EUR 730 *

На кампусі

* ЄЕЗ / 1900 євро – не з ЄЕЗ

Введення

Стійкість до антибіотиків (ABR) є проблемою, що швидко зростає в усьому світі, яка Всесвітня організація охорони здоров’я розглядає її як основну загрозу для здоров’я населення та непропорційно впливає на умови з низькими ресурсами (LRS). У цих контекстах стійкість до антибіотиків швидко стає важливою проблемою громадського здоров’я через високий тягар резистентних патогенів, обмежені можливості діагностики та терапії, відсутність технічних та управлінських компетенцій або відсутність адаптованих рекомендацій та навчання.

Короткий курс «Лікарняні втручання для стримування резистентності до антибіотиків в умовах з низькими ресурсами (AIM)» — це 3-тижневий курс, який пропонує міждисциплінарну та інтерактивну підготовку з відповідних аспектів резистентності до антибіотиків та її стримування на рівні лікарні. Курс зосереджений на лікарнях, оскільки вони зосереджені на найнедужших і вразливих пацієнтів; крім того, вони є вогнищем інфекцій, отриманих у сфері охорони здоров’я, діють як напрямки для інфекцій, які важко піддаються лікуванню, а також приймають стажерів та програм післядипломної освіти. Короткий курс складається із загального курсу та 3 окремих напрямків щодо антибіотиків (ABS), запобігання та контролю інфекцій (IPC) та мікробіологічного нагляду (MS) у лікарнях. Це тісно пов’язані між собою ключові компоненти успішного стримування стійкості до антибіотиків.

Медичні працівники з LRS, які вже залучені до стримування ABR, запрошуються подати заявку. Кандидатам пропонується заявити та мотивувати свою перевагу до одного з трьох курсів (ABS, IPC або MS).

Викладання та методи навчання

Короткий курс пропонує поєднання лекцій, практичних занять (включаючи стенд, практичні вправи та карусель), обговорення кейсів, аналізу даних та групової роботи. Групова робота та вправи забезпечують максимальну міждисциплінарну взаємодію, відображають реальне життя в лікарні, дають можливість обмінятися ідеями та навичками, а також дозволяють створити синергізм, необхідний для успішної дії.

Під час курсу кожен учасник буде розробляти та захищати особистий проект, який розглядає план обмеження стійкості до антибіотиків у його/її закладі перед експертною комісією, пов’язаний зі слідом учасника (ABS, IPC або MS). Цілі персонального проект наступні:

  • визначте основні проблеми та виклики стримування ABR у вашій лікарні;
  • перерахуйте ідеї та заходи щодо стримування ABR у вашій лікарні;
  • розробити персональний план втручання, уточнюючи, як ці заходи будуть реалізовані;
  • виконувати обмежений набір заходів у своїй лікарні після курсу.

У рамках заявки кандидатам пропонується подати короткий абзац (максимум 250 слів). Цей параграф містить назву вибраного особистого проекту та короткий опис проблеми та запропонованого втручання. Під час курсу кожен учасник отримує коучинг для свого особистого проекту від експерта; тема проекту може змінитися в цьому процесі.

Процедури оцінювання

Підсумкове оцінювання учасників ґрунтується на тесті з кількома варіантами в кінці курсу, особистому проекті та груповій роботі. Після успішного завершення курсу студенти отримують кредитний сертифікат ITM.

Результат програми

Навчальний план

Прийом

Про Школу

Запитання