International Medical University

International Medical University

International Medical University

Введення


ІМУ - досягнення майбутнього кращого охорони здоров'я


International Medical University (ІМУ) - перший та найстабільніший в Малайзії університет приватних медичних та медичних університетів наук, який спеціалізується на освіті в галузі охорони здоров'я більше 24 років. Університет - перший в Малайзії університет, який пропонує звичайну і комплементарну медицину, всі під одним дахом. Університет, створений у 1992 році, має міжнародну репутацію та забезпечує високий рівень освіти у доуніверситетському, бакалаврату, аспірантурі та постійному професійному розвитку. Його бакалаврські програми складаються як з місцевих треків (ступінь IMU), так і з міжнародних партнерських треків (партнерський університетський диплом).


ІМУ започатковано першу в світі програму медичної школи партнерів, яка дозволяє студенту почати свою освіту в Малайзії, коли вона закінчує та отримує диплом у міжнародному університеті. Протягом останніх 24 років ІМУ виросло з медичного коледжу з 5 університетами-партнерами у 1992 році до міжнародно визнаного вищого навчального закладу з більш ніж 30 партнерами зі світового рівня в Австралії, Нової Зеландії, Канаді, США, Ірландії, Китаї та Великобританії. . Завдяки такому співробітництву, ІМУ надав можливість більш ніж 3500 студентам закінчити свої ступені в цих престижних університетах.


Головний кампус ІМУ знаходиться в Букіт-Джалілі, Куала-Лумпур, Малайзія. З 1999 року ІМУ створив клінічні кампуси в Серембані та Куала-Пілах (Negeri Sembilan, Малайзія), а також Бату-Пахат і Клуан (Джохор, Малайзія). В даний час Університет має понад 3400 студентів за різними програмами, з яких близько 2 980 студентів знаходяться в Букіт-Джалілі, а ще 420 у клінічних кампусах. ІМУ також відвідало більше 200 міжнародних студентів, які представляють понад 30 країн світу.

На сьогоднішній день ІМУ пропонує доуніверситетську програму: Foundation in Science, ряд медичних і медичних наук: Медицина, Стоматологія, Фармація, Фармацевтична хімія, Медсестринство, Медсестринство, Дієтологія з харчуванням, Харчування, Психологія, Біомедична наука , Медична біотехнологія, хіропрактіка, китайська медицина, а також аспірантура: магістратура та докторантура медичних та медичних наук (за дослідженням), магістра в галузі громадського здоров'я, магістр фармацевтичної практики, магістра аналітичної та фармацевтичної хімії та магістра в галузі молекулярної медицини. Навчальний план ІМУ для своїх програм бакалаврів оцінюється за міжнародними стандартами та приймається міжнародними університетами-партнерами для переведення кредитів у відповідні програми.


Навчальна модель ІМУ ґрунтується на її основних цінностях, що сприяє розвитку студента у знаючих і компетентних медичних працівників, які є критичними мислителями, відображаючи і все ж активні. Метою є створення випускників медичних закладів, які прагнуть до навчання протягом усього життя, і проникли почуттям гарного громадянства, лідерства та етичної поведінки.

У своєму безперервному прагненні до досягнення академічної переваги, перехід до досліджень був природним прогресом з медичними та медичними дослідженнями, а також медичною освітою, що є ключовими напрямками. Очікується, що дослідницькі зусилля ІЮУ будуть посилюватися вже зараз, коли в вересні 2012 року було відкрито Інститут досліджень, розвитку та інновацій (IRDI).

Університет мав великий прорив у 2010 році з початком його Центрів охорони здоров'я, який дозволив співробітникам та студентам ІМУ отримувати та лікувати пацієнтів. Центри охорони здоров'я, які служать навчальним центром для студентів ІМУ, об'єднують дисципліни алопатичної (західної) медицини та комплементарної та альтернативної медицини під одним дахом.


Сьогодні ІМУ є інтегрованим медичним та медичним закладом, який пропонує освіту, охорону здоров'я та дослідження в партнерстві з деякими найвідомішими в світі людьми та університетами у галузі медицини та охорони здоров'я.


Бачення

ІМУ стане інноваційним глобальним центром передового досвіду у навчанні та дослідженні, підтримуючи спільноту вчених та професіоналів, які прагнуть служити суспільству, сприяючи розвитку студентів, щоб досягти свого справжнього потенціалу, щоб стати компетентними, етичними, турботливими та допитливими громадянами та провідними провідниками.

ІМУ прагне до академічної свободи та принципів рівних можливостей у пошуку та застосуванні знань, найвищих стандартів інтелектуальної, освітньої та дослідницької продуктивності; і створення навчальної організації, яка поважає особу.


Освітня місія

Як навчальний заклад, наша місія полягає в тому, щоб:

 • З метою подальшого зміцнення ІМУ як центру досконалості для програм бакалавра в галузі медицини, фармації та інших програм охорони здоров'я
 • Створити ІМУ як центр вищої освіти, що забезпечує навчання через багатопрофільні програми
 • Створити ІМУ як центр післядипломної підготовки та підвищення кваліфікації
 • Підготовка досвідчених та досвідчених фахівців з високими етичними стандартами, які будуть присвячувати служіння та поліпшити якість життя громади
 • Підготовка кваліфікованих фахівців з використанням інноваційних технологій знань, особливо ІКТ, у навчально-виховному процесі


Політика якості

Ми прагнемо стати інноваційним центром передового досвіду в навчанні та дослідженні, виробляючи компетентних, піклуючих та етичних фахівців, які навчаються протягом усього життя. Ми прагнемо до досягнення найвищих стандартів інтелектуальної, освітньої та дослідницької продуктивності.


8 Дослідження результатів дослідження

ІМУ приймає навчальні плани на основі результатів усіх своїх програм. Це означає, що всі випускники ІМУ виконують всі бажані результати, які очікуються від нього в програмі. Ці результати спрямовані на те, щоб випускник був готовий до роботи на робочому місці. Є вісім загальних доменних імен результатів, які є такими:

 • Застосування фундаментальних наук в практиці професії
 • Психомоторні навички
 • Сімейні та громадські проблеми у сфері охорони здоров'я
 • Захворювання та профілактика захворювань
 • Комунікативні навички
 • Критичне мислення, вирішення проблем та дослідження
 • Самопровідне навчання протягом усього життя з навичками в управлінні інформацією та ресурсами
 • Професіоналізм, етика та особистісний розвиток

Індивідуальні програми застосовуватимуть зазначені вище домени для розробки своїх конкретних освітніх результатів. Ці результати будуть спрямовані на всі аспекти навчального плану з точки зору змісту та організації, доставки та освітніх установ, оцінки та якісних заходів.

Розташування

Розташування
 • IMU MAIN CAMPUS, BUKIT JALIL No.126, Jalan Jalil Perkasa 19, Bukit Jalil, , 57000, Kuala Lumpur

 • IMU CLINICAL SCHOOL, SEREMBAN Jalan Rasah,, 70300, Seremban

 • IMU CLINICAL SCHOOL, BATU PAHAT No.12, Jalan Indah, Taman Sri Kenangan,, 83000, Batu Pahat

 • IMU CLINICAL SCHOOL, KLUANG No. 19 & 20, Jalan Seri Impian 1/1, Taman Seri Impian, 86000, Kluang

Запитання