Keystone logo
International University Of The Health Sciences (IUHS)

International University Of The Health Sciences (IUHS)

International University Of The Health Sciences (IUHS)

Введення

Ми є міжнародним медичним навчальним закладом, який використовує найновіші та ефективні методи навчання в поєднанні з інтегрованою програмою клінічної медицини, яка охоплює весь наш доклінічний навчальний план.

​Використовуючи сучасні сучасні технології та поєднуючи їх із місцевими медичними закладами, IUHS дозволяє розширити свою діяльність не лише в штатах, але й за кордоном. Це дозволяє створити розширене навчальне середовище практично будь-де.

​Випускники IUHS мають ліцензії та практикують по всій Канаді, у понад 28 штатах Сполучених Штатів та багатьох країнах світу.

Медична освіта для 21 століття

Розподілене навчання . Більше немає жодних причин для студентів залишати та переїжджати, щоб відвідувати медичну школу. Сучасні медичні педагоги залучають студентів через мережу клінічних закладів і викладачів, а також через технології навчання.

Живі багатоплатформні лекції дозволяють студентам залучатися ширше, ніж у традиційному класі. Студенти можуть спілкуватися з професором, асистентами та однокласниками в безпечному, менш лякаючому навчальному середовищі. Навчальні платформи дають студентам свободу взаємодіяти та співпрацювати один з одним і тими, хто їх навчає, без упередженості чи упередженості.

Доклінічні клінічні навички під наставництвом і рекомендаціями та ротація спеціалістів забезпечують життєво важливе індивідуальне навчання традиційній медицині. IUHS пропонує освіту, яка зосереджена на навчанні без відволікань.

Наша ідея Flipped Classroom: професори IUHS більше не проводять дидактичні лекції. Весь базовий матеріал для блоків пропонується для попереднього перегляду перед заняттями, які проводяться у форматі розв’язування проблем і питань і відповідей. Цей метод усуває старомодні заняття Flexnarian, надаючи студентам миттєвий доступ до основних концепцій. Таким чином учні приходять на заняття підготовленими та дають більше часу для продуктивної взаємодії.

Ця система забезпечує студентів більшою кількістю контактних годин для навчання та дає можливість самим керувати та стати педагогами.

Найкращі професори в галузі – Оскільки професори IUHS можуть викладати з будь-якого місця, наші професори є дуже затребуваними найкращими викладачами у своїй галузі. Усі професори IUHS також викладають у медичних школах США чи Канади. Як студент IUHS ви отримуєте освіту, яка дорівнює (або краще) стандартам медичних шкіл США та Канади.

IUHS є лідером у розподіленій освіті та співпрацює з провідними медичними школами та корпораціями освітніх технологій для розробки та впровадження найбільш інноваційних та ефективних технологій викладання та навчання в галузі.

Прийом

Вирішити вивчати медицину – важливе рішення.

Подача документів до медичної школи не повинна бути великим процесом!

IUHS спрощує процес за допомогою простої онлайн-заявки та завантаження документів, які ви можете не поспішати. Навіть люди, які пишуть ваші рекомендаційні листи, можуть просто натиснути вкладку «Рекомендаційні листи», щоб заповнити просту форму або завантажити свій лист.

IUHS пропонує Pathway бакалавра медичних наук для студентів, які мають низьку або зовсім не мають попередньої середньої освіти.

Стипендії та фінансування

Розташування

  • Basseterre

    Marriott Concourse, 858 Frigate Bay Rd,, , Basseterre

Запитання