Keystone logo
IQS – Universitat Ramon Llull Ступінь магістра з фармацевтичної хімії
IQS – Universitat Ramon Llull

Ступінь магістра з фармацевтичної хімії

Barcelona, Іспанія

3 Semesters

Англійська

Заочне навчання

Request application deadline

Request earliest startdate

EUR 17 350 / per year

На кампусі

Введення

Цілі та навички

Метою нашої магістратури у галузі фармацевтичної хімії є підготовка фахівців і дослідників з профілем, що застосовується до досліджень і розробок продуктів, процесів і послуг у різних галузях промисловості, пов'язаних з фармацевтичною хімією.

Цей майстер надає такі компетенції:

 • Поглиблене знання різних дисциплін у фармацевтичній хімії, що дозволяє студентам ідентифікувати та вирішувати проблеми, розробляти та впроваджувати оригінальні ідеї та засвоювати нові знання протягом усієї своєї професійної кар'єри.
 • Оволодіння хімічними засобами та інструментами управління для дослідження, розробки та виробництва лікарських засобів.
 • Знання фармацевтичної промисловості та нові тенденції у застосуванні фармацевтичної хімії.
 • Навички управління знаннями і здатність керувати проектами у фармацевтичній галузі.

Випускники в магістратурі з фармацевтичної хімії можуть професійно працювати в різних галузях промисловості і в різних ролях, таких як академічні або промислові дослідження, а також розробка і виробництво у фармацевтичній та біомедичній галузях, а також в інших суміжних областях.

Ступінь магістра в галузі фармацевтичної хімії та промислового бізнесу:

Ця програма викладається англійською мовою, і це унікальна програма, оскільки вона охоплює як виробничі, так і сфери досліджень наркотиків. Ви будете робити 3 години лабораторної роботи щодня, і у вас є можливість виконати магістерську роботу у співпраці з компанією.

Карєрні можливості

У IQS ваші професійні очікування є високими, оскільки ви контактуєте з передовими компаніями з самого першого дня. Ступінь магістра з фармацевтичної хімії дозволить Вам:

 • Стати професіоналом у кількох галузях, у ролі академічних або промислових досліджень, розробці та виробництві у фармацевтичній, біомедичній та суміжних галузях тощо.
 • Приєднання університетів і наукових центрів як професіонала для академічних і промислових досліджень (трансляційних) і передачі технологій.

IQS має службу професійної кар'єри, яка допомагає студентам ступеня магістра з фармацевтичної хімії при пошуку роботи після завершення магістерської програми.

Процес прийому

Анкета заявника

Ступінь магістра в галузі фармацевтичної хімії адресована випускникам хімії, фармації, хімічної інженерії, біохімії, біотехнології або нанотехнології, які хочуть розширити або зосередити свою кар'єру на фармацевтичній хімії. Випускники зможуть стати професіоналами високого рівня в галузі досліджень, розробок та інновацій у промисловості або розвивати свою академічну кар'єру шляхом вступу до Ph.D.

Вхід

Щоб отримати доступ до ступеня магістра з фармацевтичної хімії, майбутні студенти повинні мати ступінь, виданий іспанським університетом або вищим навчальним закладом Європейського простору вищої освіти (ЄПВО). Випускники інших освітніх систем також можуть зареєструватися, не офіційно акредитуючи свої ступені. Проте, до цього, IQS перевірятиме, що їхні ступені забезпечують рівень освіти, еквівалентний відповідним офіційним вищим навчальним закладом Іспанії. Доступ через цей маршрут не передбачає в будь-якому випадку офіційну акредитацію попереднього ступеня, яку володіє заявник.

Доступ - вимоги

Залежно від проведеної програми студентів, вимоги до навчальних додатків:

Дослідження

Вимоги до переказу

Постійний комітет Академічної ради, який розглядає кожного заявника та встановлює визнання кредитів, вирішить питання про прийом студентів з будь-якої національної або іноземної системи університету, які навчалися на рівні бакалавра в рамках ЄПВО.

У випадку студентів з країн-членів ЄС, або з країн, з якими Іспанія встановила міжнародні угоди, студенти повинні мати кваліфікацію, що дозволяє їм здійснювати вищу освіту в університеті в їхній країні. Студенти з-за меж ЄС або з країн, які не мають встановленого договору з Іспанією, повинні пройти відповідний вступний іспит до університету.

Вимоги до завершення

Студенти повинні заробити всі кредити, отримані для отримання ступеня магістра.

Протягом навчального року студенти, як правило, мають дві можливості скласти іспити: у лютому та червні - для дисциплін першого семестру - і в червні і у вересні - для дисциплін другого семестру, або для предметів, які тривають два семестри поспіль. Крім того, у випадку, якщо студент не отримав мінімум 36 кредитів ECTS протягом першого року, він або вона не зможе подати магістерську дисертацію.

Якщо студент не складе іспит з другої спроби, будуть надані дві додаткові можливості. У випадку, якщо студент ще не отримав пропуску з предмета, вони можуть звернутися до Постійного комітету вченої ради для остаточної можливості скласти іспит, обґрунтувавши свою позицію. Постійний комітет академічної ради вивчить справу студента і може доповнити цю інформацію, звернувшись до координатора магістра. Якщо студент не отримає пропуску після отримання додаткової можливості скласти іспит, їм доведеться відмовитися від магістерської програми.

Навчальний план

Ступінь магістра з фармацевтичної хімії складається з 90 кредитів ECTS, структурованих у два семестри 30 ECTS плюс третій семестр 30 ECTS для магістерської дисертації, які повинні бути представлені у відкритому засіданні перед дошкою. Факультет складається з академічних і професійних фахівців у різних областях фармацевтичної хімії, для того, щоб надати огляд, сформувати промислові застосування для фундаментальних досліджень і досліджень, що застосовуються в різних областях, в яких присутній фармацевтична хімія.

Ступінь магістра складається з наступних п'яти модулів:

 • Поперечний модуль: дає огляд всього процесу РЗ препарату і знання методів управління проектами в компанії.
 • Модуль досліджень лікарських засобів: розробляє інструменти, необхідні для дослідження нових лікарських засобів у різних фазах - розробці та відборі, синтезі молекул-кандидатів та спектроскопічних методах ідентифікації та характеристики.
 • Модуль виробництва лікарських засобів: надає конкретні знання про промислове виробництво лікарських засобів.
 • Модуль факультативних дисциплін: вибір двох вибіркових курсів, які доповнюють навички, отримані в попередніх модулях.
 • Модуль магістерської роботи: проведення та індивідуальний дослідницький проект в рамках дослідницької групи під керівництвом професора магістратури \ t

Лабораторні та експериментальні роботи складають майже 50% кредитів магістра.

Поперечний модуль

 • Фармацевтична хімія
 • Управління проектами

Модуль дослідження ліків

 • Молекулярний дизайн
 • Розширений органічний синтез
 • Ідентифікація та структурна характеристика
 • Інтегрована лабораторія

Модуль виробництва лікарських засобів

 • Хімія процесу д-р Хав'єр Берзоса
 • Аналіз наркотиків д-р Гемма Готор
 • Управління якістю та регуляторні питання у фармацевтичній промисловості
 • Інтегрована лабораторія II

Модуль факультативних виборів (вибір 2 предметів)

 • Фотохімія
 • Фармакологія для хіміків
 • Експериментальний дизайн
 • Розширена доставка ліків
 • Оцінка сполук з біологічною активністю

Модуль магістерської роботи

 • Дисертація магістра

Стажування

Навчальний план магістратури з фармацевтичної хімії не включає обов'язкові стажування в компаніях.

Проте IQS має послугу, яка спеціалізується на сприянні пошуку стажувань у компаніях у період між другим і третім семестром.

Програми обміну

Тривалість ступінь магістра з фармацевтичної хімії становить півтора роки (90 кредитів ECTS); з цієї причини студентська мобільність і прийом відбуваються на двох рівнях:

 • Програма мобільності для виконання магістерської роботи
 • Програма мобільності для вивчення другого семестру, що відповідає факультативним предметам навчального плану (модуль спеціалізації та факультативний модуль)

a) Програма мобільності для виконання магістерської роботи

Враховуючи той факт, що угоди про обмін ERASMUS зазвичай підписуються в травні за рік до початку програми мобільності, кращим методом для встановлення програм обміну на ступінь магістра з фармацевтичної хімії є семестр, в якому проводиться магістерська робота. Студенти цієї програми, які закінчили дисципліни перших двох семестрів і задовольняють необхідним вимогам, можуть подати заявку на те, щоб виконати дисертацію частково або повністю в іншому університеті, дослідницькому центрі або вітчизняній або іноземній компанії, з якою IQS встановила угоду про співпрацю.

Студенти з інших університетів, які також закінчують ступінь магістра, подібну до ступеня магістра в галузі фармацевтичної хімії, можуть звернутися з проханням написати дисертацію в рамках однієї з дослідницьких груп на IQS School of Engineering. Ця участь також залежить від існування раніше укладеної угоди між ступенем магістра з інженерної школи IQS з фармацевтичної хімії та іншою установою.

В обох випадках Закончий проект магістра має бути захищений у студентському університеті походження, так що кредити будуть надані в університеті, де зареєстрований студент. Угода про співпрацю між обома установами повинна визначати тривалість остаточного магістерського проекту, а також час, призначений для завершення дисертації для визнання кредитів ECTS, включених до навчальної програми.

б) Програма мобільності для вивчення другого семестру, що відповідає факультативним предметам навчального плану (модуль спеціалізації та факультативний модуль)

Студенти магістра в галузі фармацевтичної хімії, які відповідають необхідним вимогам, можуть вивчати другий семестр відповідно до факультативних предметів навчального плану (модуль спеціалізації та факультативний модуль) в університеті, з яким IQS School of Engineering має угоду про обмін. Відбір обмежується програмами, які тісно співпрацюють між обома університетами; зокрема, вони повинні бути еквівалентними по відношенню до навичок і знань, які отримують студенти. Після затвердження магістерської програми будуть ініційовані переговори з тими університетами, де вже встановлені угоди щодо програм студентських обмінів з хімії.

Студенти з інших університетів, які навчаються за програмою, подібною до ступеня магістра з фармацевтичної хімії, можуть також просити провести один семестр програми Фармацевтична хімія, за умови, що раніше було встановлено угоду про співпрацю між обома установами.

З метою сприяння та полегшення студентської мобільності та прийому, IQS школа IQS має службу міжнародних відносин.

Якість та акредитація

IQS підтримує тверду прихильність до якості освіти і встановила кілька процесів для забезпечення постійного вдосконалення; Комісія з якості IQS школи IQS є однією з таких заходів.

У 1995 році в IQS School of Engineering було створено відділ менеджменту якості; Спочатку основну увагу було приділено технічним послугам IQS пропонує галузі, компанії та адміністрації. З 2000 року значна частина її діяльності спрямована на впровадження системи якості в навчальній сфері.

Посібник з Міжнародної системи контролю якості (SGIC) з Школи IQS інженерної школи Universitat Ramon Llull (URL) був представлений AQU (University Quality Agency) для затвердження на зустрічі AUDIT 2009 і був прийнятий 22 квітня 2010 року. Комісія з оцінки AQU Catalonia провела зустріч 11 грудня 2012 року та ратифікувала продовження проекту SGIC, щоб розглянути можливість приєднання до школи інженерії IQS для програми AUDIT.

Університет Рамон Луль (URL) та його університети-партнери мають давню традицію встановлення політики, стратегій та дій, які забезпечують якість ступенів, які він надає, педагогічної діяльності, що здійснюється в її установах, управління її центрами, а також високої освіти. рівень прикладних досліджень, що виконуються в його багатьох академічних областях.

Основні моменти

 • Станьте професіоналом і дослідником з профілем, орієнтованим на дослідження та розробку продуктів, процесів та послуг у різних галузях промисловості, пов'язаних з фармацевтичною хімією.
 • Отримати необхідні навички, щоб стати професіоналом і стати частиною процесу розвитку ліків.
 • Професійно працювати в різних галузях промисловості, на посадах академічних або промислових досліджень, розробці та виробництві у фармацевтичній, біомедичній та суміжних галузях.

Навіщо вивчати ступінь магістра в IQS ?

 • Престиж та визнання, підтверджені професійною діяльністю випускників IQS .
 • Підтримка студентів та індивідуальне навчання.
 • Визнання промисловістю та суспільством, що прискорює працевлаштування випускників IQS .
 • Заключний проект магістра.

Прийом

Навчальний план

Ідеальні студенти

Карєрні можливості

Акредитації

Про Школу

Запитання