Keystone logo
© Domus Academy
Istituto Stomatologico Toscano in partnership with Saint Camillus International University of Health and Medical Sciences (UniCamillus)

Istituto Stomatologico Toscano in partnership with Saint Camillus International University of Health and Medical Sciences (UniCamillus)

Istituto Stomatologico Toscano in partnership with Saint Camillus International University of Health and Medical Sciences (UniCamillus)

Введення

Istituto Stomatologico Toscano, найкраще місце для навчання

Фонд клінічної, науково-дослідної та підвищення кваліфікації стоматології Istituto Stomatologico Toscano призначений для стоматологів та гігієністів-стоматологів, асистентів стоматологічних практик та фельдшерів для підготовки фахівців з профілактики та лікування в стоматологічній галузі.

Навчання протягом усього життя, для всіх, хто працює в галузі охорони здоров'я, має важливе значення для досягнення технологічного прогресу та розробки більш ефективних та менш інвазивних методів лікування. Це саме головна місія Istituto Stomatologico Toscano, професіонали якої передають студентам та професіоналам, які хочуть продовжувати розвивати свою майстерність.

Досвід та високий рівень викладачів Наукова актуальність

Виділені навчальні заклади Стратегічне розташування

Тоскано Istituto Stomatologico з Лідо ді Камайоре, провінція Лукка, займається навчанням та розробкою програм безперервної освіти для стоматологів, стоматологічних гігієністів та стоматологічних асистентів.

Школа вищої освіти орієнтована як на студентів, які здобули трирічний ступінь, так і на тих, хто здобув ступінь спеціаліста чи магістра старої школи, а також на професіоналів, які хочуть повернутися до гри, поглибити свої навички та підвищити рівень якість послуг, які вони пропонують своїм пацієнтам.

Ви можете запитати інформацію про початкові курси, процедури прийому та витрати на реєстрацію, надіславши повідомлення. Один з наших співробітників зв’яжеться з вами та надасть вам всю необхідну інформацію.

20Роки становлення

150Курси надані

3000Учасники

Партнер інституту

З часу свого заснування навчальна діяльність Інституту була і організовується у співпраці з безліччю італійських та зарубіжних університетів і сьогодні базується на поширеній співпраці з Міжнародним університетом охорони здоров'я та медичних наук Сен-Камілла в Римі (UniCamillus).

UniCamillus - новий університет, присвячений виключно медичним та медичним наукам. Її покликання є міжнародним, воно спрямоване на італійських, європейських та студентів, які не є членами ЄС, які дивляться на медичну професію та медицину з глобальним значенням.

Дидактична пропозиція дуже широка і включає практичні курси підготовки пацієнтів, курси підвищення кваліфікації, курси спеціалізації та магістри I та II рівня тривалістю один чи більше навчальних років.

138680_pexels-photo-305565.jpeg

Заходи IST

Istituto Stomatologico Toscano в основному представляє аспірантуру стоматології та організовує магістерські курси I та II рівня, спеціалізаційні курси, практичні курси підготовки пацієнтів, а також курси підвищення кваліфікації.

Всі фахівці мають багаторічний та кваліфікований досвід організації та проведення університетських курсів, що гарантує високу якість викладання.

Теми, що висвітлюються в курсах IST

Дидактична програма курсів підвищення кваліфікації з стоматології впливає на всі стоматологічні дисципліни за участю висококваліфікованих викладачів, як італійських, так і міжнародних.

Зачіпаються всі найцікавіші теми сучасної стоматології, включаючи імплантологію, оральну хірургію, пародонтологію, ортодонтію, косметичну стоматологію, юридичну стоматологію, консервативну, лазерну імплантологію, гігієну ротової порожнини, спеціальне лікування пацієнтів, комп’ютерну імплантологію, комп’ютерну імплантологію регенеративну та реконструктивну стоматологічну хірургію та методологію досліджень.

Постійне навчання для стоматологів

Кожен, хто працює в галузі охорони здоров’я, повинен проходити курси підвищення кваліфікації для постійного професійного навчання. Ці дослідження пропонують професіоналам можливість постійно поновлювати свої знання, відкривати новітні інновації в технології та пропонувати кращі послуги для всіх своїх пацієнтів.

У галузі стоматології IST вже більше десяти років пропонує навички та досвід наших висококваліфікованих професіоналів-викладачів. Зверніться до IST через контактну форму, щоб отримати додаткову інформацію.

doctor, medical, medicine

Міжнародний університет охорони здоров'я та медичних наук Святого Камілла в Римі (UniCamillus)

Університет, присвячений виключно здоров'ю та медичним наукам

Міжнародний університет охорони здоров'я та медичних наук Сен-Камілла (UniCamillus) - університет, присвячений виключно здоров'ю та медичним наукам. UniCamillus отримав схвалення Університетських правил та освітніх постанов 20 червня 2017 року CUN (Рада національного університету Італії) та акредитацію ANVUR (Італійське національне агентство оцінювання для університету та досліджень) 5 вересня 2017 року.

28 листопада 2017 року Міністерство освіти, університету та досліджень підписало Указ, яким було створено університет, пізніше зареєстрований у Ревізійному суді та опублікований в Офіційному віснику n. 3 від 4 січня 2018 року.

Місія

Міжнародний університет охорони здоров’я та медичних наук Сен-Камілла (UniCamillus) вітає студентів з усього світу та навчає їх, щоб стати лікарями чи медичними працівниками різнобічними та зосередженими також на захворюваннях малозабезпечених країн.

З цієї причини університет адресований особливо студентам ЄС та не членам ЄС, які виявляють гуманітарний, науковий та професійний інтерес до проблем зі здоров’ям, які стосуються особливо країн, що розвиваються. Випускники UniCamillus завжди матимуть на увазі гуманітарні цінності, здобуті під час навчання, особливо гідність пацієнта, що розглядається як людина з власною чутливістю. Університет світський і вітає студентів усіх конфесій.

Місія університету натхненна Каміллом Де Леллісом: наприкінці 16 століття він зробив вагомий внесок у визначення критеріїв та організації ефективної системи охорони здоров’я, склавши та впровадивши першу сучасну процедуру лікарняної допомоги, встановивши базову принципи поваги та гідності пацієнта.

Освітні цілі

Навчальна програма спрямована на підготовку лікарів та медичних працівників, здатних діяти на світовому рівні з метою задоволення потреб у здоров’ї також непривілейованих країн. Відповідно до гуманітарної місії UniCamillus, під час навчального курсу акцент приділяється взаємозв'язкам між змістом основних та клінічних наук, з особливою увагою міждисциплінарності медицини.

Відповідно до міжнародного виміру університету, багато курсів викладаються англійською мовою. Навчальні засоби та програми підтримки доступні, щоб допомогти студентам вдосконалити свої знання англійської мови під час курсів, поки вони не досягнуть рівня, необхідного для використання своєї кваліфікації в більшості країн світу, без будь-якого мовного бар'єру.

Розташування

  • Lido di Camaiore

    Lido di Camaiore, Camaiore, Lucca, Tuscany (Italy), , Lido di Camaiore

  • La Spezia

    La Spezia, Італія

    Запитання